Sayfa 312/799 İlkİlk ... 212262302310311312313314322362412 ... SonSon
Arama sonucu : 6391 madde; 2,489 - 2,496 arası.

Konu: ERBOS - Erbosan Erciyes Boru

1.  Alıntı Originally Posted by cbgul44 Yazıyı Oku
    Benim düşüncem böyle 10 yıldır taşıyan biri olarak satmayı düşünüyorum
    Yani patron spek vs. Benden hisse alamaz
    Onu demek istedim
    Torunlar dan alırsa bilmem

SM-N770F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Patron seni bekliyorsa yandik😂

2.  Alıntı Originally Posted by Eblek Yazıyı Oku
    Patron seni bekliyorsa yandik

SM-N770F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3. Son cırpınısları gıbı geliyor gecen sene de form da ayni konular konusuldu belki de haklılardı ama pandemı tum planları degistirdı.13 leri gordu
    En son 30 ları gordu duzelme onay 25 lerı gordu.
    Göturmeyecek olsalar kademeler dolu ve 24 altı na gelmıs olurduk
    Bu hissede cok rahatım düşse bile yukselecegını adım gibi biliyorum sade ce zaman kaybı oluyor ona da razıyım

4. Gecen seneki forumdakilerden kim kaldi ))

Bakalim Erbosun baśini beklemenin ödülü ne olacak)))

Bende takinti oldu maslesef cikamam Erbostan Patron dökecegini döktü , umutlari bitirdi, asiklar kaldi sadece❤❤❤❤Erbos❤❤❤❤

Alıntı Originally Posted by Efe kuzey Yazıyı Oku
    Son cırpınısları gıbı geliyor gecen sene de form da ayni konular konusuldu belki de haklılardı ama pandemı tum planları degistirdı.13 leri gordu
    En son 30 ları gordu duzelme onay 25 lerı gordu.
    Göturmeyecek olsalar kademeler dolu ve 24 altı na gelmıs olurduk
    Bu hissede cok rahatım düşse bile yukselecegını adım gibi biliyorum sade ce zaman kaybı oluyor ona da razıyım
    Çan dostum para=zaman. Beklediğimiz her gun ne fırsatlar kaçırıyoruz. Bazen yillarca bekleyerek hata yapıyoruz. Bazende yeter yav diyerek çıkıyor ve büyük baliği kaçırıyoruz. Benim bir-kac bin jantsa m vardı. 27 38 arası sürünürdü şimdi 200 kusur sadece 2 yılda buraya geldi. Ayrıca 62000 evet 180.000 tl lik 62.000 tane rtalb. Vardı pandemide cin den gelen haberleri duydum 10 1t gün bekledim üstelik 2.35 e aldigim rtalb 0.98 kuruşa kadar inmişti. 1.4x kusurleri görünce sattım. Kağıt 60 kusurlere gitti. 24.75 e egeen im vardı. 10 kusur yıl oldu. Hasılı çok uzun vade beklersen oluyor ana o uzun vadede coook uzuyor bazen. Şuna inanıyorum bu birgün jantsa. Egeen konya. Karton. Ve elinde hala tuttuğum beren gibi olacak. Bu arada sadece birkaç bin lotum var. Sabir eden ne olur patron bilir.🤣🤣🤣 ayrıca çok yüksek faiz artışını kendi fikrim olarak beklemiyorum.UNUYMAYIN FAIZ SEBEPTIR. Maaliyeti de çok çok yüksektir faiz artışının bence 400 altında hatta 300 ve altı ancak olabilir. Karışık bir değerlendirme oldu. YATIRIM TAVSIYESI DEGIL SADECE KENDI FIKIRLERIMDIR YTD. Herkes kendi araştırmalarına göre hareket etmeli.

6. Uzun vade hısse hayatınızı degıstır bilir kısa vade de hayatınıza sadece renk katar
    İşkur kutpo ısbtr
    2 18000 5
    Maliyet maliyet malıyet
    7000tl 5tl 1300tl
    Sadece 3 sene dogru zaman dogru hısse de sabırla beklemek

Alıntı Originally Posted by Efe kuzey Yazıyı Oku
    Uzun vade hısse hayatınızı degıstır bilir kısa vade de hayatınıza sadece renk katar
    İşkur kutpo ısbtr
    2 18000 5
    Maliyet maliyet malıyet
    7000tl 5tl 1300tl
    Sadece 3 sene dogru zaman dogru hısse de sabırla beklemek
    Tebrik ederim. Mükemmel.

Oyak dün aldıkları verdi.
    İnfo ile birlikte vermek için yarıştılar adeta.

Sayfa 312/799 İlkİlk ... 212262302310311312313314322362412 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •