Sayfa 312/406 İlkİlk ... 212262302310311312313314322362 ... SonSon
Arama sonucu : 3243 madde; 2,489 - 2,496 arası.

Konu: ALKIM - Alkim Alkali Kimya A.Ş.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Somewhere in the moon
    Gönderi
    6,992
     Alıntı Originally Posted by bawer Yazıyı Oku
    Evet hocam, tavan kapatmış kağıtçı.
    Bizimki ağır abi gibi takılıyor.
    Çok ağır olduğu icin tavan olmuyor olabilir mi
    bugün agirliklarindan biraz kurtulmus mudur
    Yazdıklarım Yatırım Tavsiyesi Değildir.
    Dürüstlük çok pahalı bir hediyedir ucuz insanlardan beklemeyin W.Buffet

Ereğli - İsdemir kıyaslama yapıp acaba yavruya geçsem mi çilesini burada da mı yaşayacağız yani???

3. İnsana nefsi neler yaptırıyor. Dün alkimleri satıp alka alacaktım. Oğlum enayimisin dedim Yıllardır bekliyorum. Elinde avunacak kadar alka var. Yeter o sana dedim. Hatta alkayı satıp treding yaptım aklımca. Ben kim treding kim. Otur otorduğun yerde dedim kendime. Aslında satıp alsaymışım iyiymiş. Tekrar satar alkime dönerdim. Takip ettiğim bağzı sağlam kayıtlar var. Onlarada yeşillendim bir ara. Sonra göççük yatırımcının imzası aklıma geldi :D

Treding bana göre değil. Al unut en güzel yatırım.

Üstadın dediği vuku bulacaktı. Kurabiyelere bakmamak lazım.
    Yukarıda yazdıklarım sesiz düşüncemin klavyeye dökülmüş halidir. Kesinlikle, al sat tut tavsiyesi niteliğinde değildir. Kelin ilacı olsa kendi başına sürer.

4.  Alıntı Originally Posted by fatihsrky Yazıyı Oku
    insana nefsi neler yaptırıyor. Dün alkimleri satıp alka alacaktım. Oğlum enayimisin dedim yıllardır bekliyorum. Elinde avunacak kadar alka var. Yeter o sana dedim. Hatta alkayı satıp treding yaptım aklımca. Ben kim treding kim. Otur otorduğun yerde dedim kendime. Aslında satıp alsaymışım iyiymiş. Tekrar satar alkime dönerdim. Takip ettiğim bağzı sağlam kayıtlar var. Onlarada yeşillendim bir ara. Sonra göççük yatırımcının imzası aklıma geldi :d

treding bana göre değil. Al unut en güzel yatırım.

üstadın dediği vuku bulacaktı. Kurabiyelere bakmamak lazım.
    ne zaman alkim alka yı geçer bilen parmak kaldırsın satmıyorum ky yım elimde 45000 lot var 100 tl olunca satacam o zamana kadar burdayım

100 tl veren varsa satılık sahibinden hisse maliyet 14.30

temettüsü alınmamış
    isteyene temettü dahil fiyatı 99.99 tl dir.

belki alan olur.YTD ALAN KAZANIR

Alıntı Originally Posted by kral2330 Yazıyı Oku
    ne zaman alkim alka yı geçer bilen parmak kaldırsın satmıyorum ky yım elimde 45000 lot var 100 tl olunca satacam o zamana kadar burdayım

100 tl veren varsa satılık sahibinden hisse maliyet 14.30

temettüsü alınmamış
    isteyene temettü dahil fiyatı 99.99 tl dir.

belki alan olur.YTD ALAN KAZANIR
    Kazan kazandır hissesi olmak zorunda. Cazibeli bir hisse moduna geçmeli artık.

6.  Alıntı Originally Posted by yak Yazıyı Oku
    Kazan kazandır hissesi olmak zorunda. Cazibeli bir hisse moduna geçmeli artık.
    bu kağıt bölündükten sonra belini doğrultamadı.

ancak şunu biliyorum hiper enfilasyonun yaşandığı bir ülkede elinde kağıdı tutan tahtacı bu fiyatlarla zaten yenilmiş kabül ederim.

en az 60-100 tl aralığında kazandım demeli ytd

Alıntı Originally Posted by kral2330 Yazıyı Oku
    bu kağıt bölündükten sonra belini doğrultamadı.

ancak şunu biliyorum hiper enfilasyonun yaşandığı bir ülkede elinde kağıdı tutan tahtacı bu fiyatlarla zaten yenilmiş kabül ederim.

en az 60-100 tl aralığında kazandım demeli ytd
    Ülkemizin finansal göstergelerine bakarsak zararımız büyük. Halka açıklık oranı eskiden azdı, hareket kabiliyeti yüksekti. Simdi bölündükten sonra halka açıklık oranı çok yüksek, hareket kabiliyeti azaldı. Birde profesyonel yönetim tarzını sergiliyemediler. Şimdiye kadar 30 ları geçmesi gerekiyordu. Ağırlıklarını atması lazım hareketlenebilmesi için. Selamlar.

Alıntı Originally Posted by yak Yazıyı Oku
    Ülkemizin finansal göstergelerine bakarsak zararımız büyük. Halka açıklık oranı eskiden azdı, hareket kabiliyeti yüksekti. Simdi bölündükten sonra halka açıklık oranı çok yüksek, hareket kabiliyeti azaldı. Birde profesyonel yönetim tarzını sergiliyemediler. Şimdiye kadar 30 ları geçmesi gerekiyordu. Ağırlıklarını atması lazım hareketlenebilmesi için. Selamlar.
    Sn. yak,

Halka açıklık oranı 40-45 için iyi deniyordu. Mesela Ereğli İsdemir için bakıldığında ben ereğli' yi seçiyorum. Çünkü İsdemirin halka açıklığı çok düşük. İstediğin zaman hızlı alım ya da satım yapılamayabiliyor.

Sizin için ideal oran nedir?

Sayfa 312/406 İlkİlk ... 212262302310311312313314322362 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •