Sayfa 313/327 İlkİlk ... 213263303311312313314315323 ... SonSon
Arama sonucu : 2613 madde; 2,497 - 2,504 arası.

Konu: SARKY - Sarkuysan

1. Merhaba Sayın Dostum

Alıntı Originally Posted by arpaci55 Yazıyı Oku
    Sayın dostum nerde olursak olalım bir gozumuz hep sarku da
    Vefa borcumuz var. Borsanın kötü olduğu bir dönemde Dolar bazında 4/5 kat kazandık buna da şükür.
    Dünya fonlarının dikkatini çeken Sarku bir süre buralardan güç toplayacak .

Özellikle Kastamonu Hanönü projesi devreye girdiğinde herşey farklı olacak .
    Bu sarku ya yaradığı kadar ülkemiz için de çok faydalı olacaktır.
    Bol kazançlar diliyorum.
    Bilgilendirme için teşekkür ederim. Bu arada ufak ufak olsa da yabancı alımları başladı. Şu anda bile %6 civarında. Zaten yarısından fazlası da yönetimde. Hızlanırsa kimse arkadan yetişemeyecek . Saygılar.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Moscow, Istanbul, Bogota, Amsterdam
    Gönderi
    1,950
    sayfasina kimse ugramiyor ama bu gun %6 cakti hissemiz afferin

Saving-Accumulation-Investment
    In God We Trust

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Moscow, Istanbul, Bogota, Amsterdam
    Gönderi
    1,950
    satip ciktim, hade hayirli olsun size GESAN, ERCB para yaratmam gerekiyordu, madenlerin zamani degil EREGL SARKY beklesin biraz Mayista gelecegim araniza gene
    Saving-Accumulation-Investment
    In God We Trust

4. Selam dostum

Alıntı Originally Posted by richardbozkurt Yazıyı Oku
    satip ciktim, hade hayirli olsun size GESAN, ERCB para yaratmam gerekiyordu, madenlerin zamani degil EREGL SARKY beklesin biraz Mayista gelecegim araniza gene
    Biz kuruluşundan beri buradayız ve destek veriyoruz. Giden arkadaşlar içinde üzülüyoruz. Keşke eski dostlarda bizleri terk etmeseydi de çaycı çorbacı çevresine alın teriyle kurulan bu şirket yem olmasaydı. Bakın artsa da azalsa da Han önünden hiç ses çıkmasa da yabancılar yavaş yavaş alım yapsa da biz buradayız. Saygılar.

5.  Alıntı Originally Posted by dostum2 Yazıyı Oku
    Biz kuruluşundan beri buradayız ve destek veriyoruz. Giden arkadaşlar içinde üzülüyoruz. Keşke eski dostlarda bizleri terk etmeseydi de çaycı çorbacı çevresine alın teriyle kurulan bu şirket yem olmasaydı. Bakın artsa da azalsa da Han önünden hiç ses çıkmasa da yabancılar yavaş yavaş alım yapsa da biz buradayız. Saygılar.
    Sarkuysan benim için çok değerli bir şirket, hissesini satsam da gözüm sarıkız da 20 de düştüm yine bu sefer biraz fazla uzağa kaçtı, gerçi elimdeki hisselerin birçoğu sarkyden iyi performans gösterdi, piyasada uçan kaçan hisse çok, fırsatlardan yararlandığımı düşünüyorum. Piyasa birçok fırsat barındırıyor ve ters bir rüzgar esene kadar güzel karları cebe koymak sermayeyi güçlendirmek lazım. bu sene hedeflerimin çok ötesinde gidiyorum. Ama rüzgarın ters estiği günlerde ne yapacağımızı da iyi planlamak lazım. Sürekli kolay kazançlar yakalamak piyasa körlüğüne sebep olabilir. Ama bu rüzgardan yararlanmamak da enflasyon karşısında ezilmek erimek demek. bu piyasanın nereye kadar gideceğini iyi koklamak ve ona göre strateji geliştirmek lazım. Birçok şirket karlarını kat kat arttırıyor. Sarkuysanın da iyi bir 9 aylık bilanço getireceğini düşünüyorum. bu fiyat yükselişini destekleyecektir.

Ama bazıları takılmış gidiyor, sasa dır, gesan dır. kontr vs fiyatını kat kat katlamış hisselerin peşine, nereye kadar yükselecek bilme şansı yok, ama nereye kadar düşeceğini de bilmek zor. risk i iyi ölçüp tartmak lazım. Ben bu ara biraz hisse sayımı azaltıp, daha sahol benzeri temeli sağlam ucuz kalmış hisselerde yoğunlaşmayı düşünüyorum.

6. Merhaba
    Yabancı girişindeki artışı neye bağlıyorsunuz.

7. Selam dostlar

Alın size 9 aylık kar hesabı da. Her kez memnun da açıklayan mı yok . Yoksa hisse nin büyük çoğunluğunu yönetim mi kapattı.

8. Tablolar pek parlak değil. Kâr rakamlarında ve marjlarda çeyreklik olarak önemli derecede düşüş var. Diğer yandan nakit akışını biraz toparlamış olması iyi bir nokta. Beklenti neydi ne değildi bilmiyorum. Piyasanın tepkisini görmek lazım.

Yazdıklarım deli zırvası olup, kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir. Herkes kendi kararını kendisi versin.

Sayfa 313/327 İlkİlk ... 213263303311312313314315323 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •