Onemli Gunler Banner
Sayfa 313/1000 İlkİlk ... 213263303311312313314315323363413813 ... SonSon
Arama sonucu : 8000 madde; 2,497 - 2,504 arası.

Konu: Viop - XXVI

Alıntı Originally Posted by bb79 Yazıyı Oku
    peki şöyle bir şey yapsak

söz gelimi açtığımız her işlem vade sonuna kadar hep zararına taşındı diyelim.

yani 6 ayda totalde 1000 kontrat açılmış ve 30 tl ile zararla kapanmış.

sonunda komple aracı kurumdan paranı çekmek istesen hesabı kapatacağım vs.

kesintisiz buna izin verirler mi?
    Zararda kapattığın zaman stopaj yok. İster 1 lira ister 1000 lira. Stopaj varsa zaten onu çoktan çekmişlerdir.
    Görüşlerim yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir.

sisecam vadelide saat 9.41 9.45 arasi tabani gosterdiler aldilar..tabana emir yazan olduysa 5 dk yuzde 10 kazanmis oldu

3.  Alıntı Originally Posted by Subjective Yazıyı Oku
    ekranlar bayaa kırmızı iken bizi vadelilerin sabah yeşil açması ilginç..
    bu nasıl bir sağlam duruştur arkadaş. gözler yaşarsın mı?

görücem öğlenden sonra bu sağlam duruşları. hele şu faiz rakamını bir görelim..
    Okadaremin olmanızı neye bağlayalım ??öğleden sonra bilmediğimiz senin çok emin olduğun bir şey varsa düşüş için bizimlede paylaşırmısınız??

Alıntı Originally Posted by Dolares Yazıyı Oku
    Zararda kapattığın zaman stopaj yok. İster 1 lira ister 1000 lira. Stopaj varsa zaten onu çoktan çekmişlerdir.
    thanks dostum
    Yazdıklarım Yatırım Tavsiyesi Değildir.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Güney Batı Ege Kıyıları...
    Gönderi
    1,663
    Blog Entries
    6
     Alıntı Originally Posted by sindoma53 Yazıyı Oku
    Tek kişinin karar verdiği sistemde faizin ne olacağını hesaplamak zor iştir.
    Yok Akdeniz, yok Gaz,yok yunanistan,yok Eemenistan,yok S400 derken bıst 122.0 lere getirdiler Badem spor.
    gerçekten çevremizdeki onca olumsuzluğa rağmen her yer herşey güllük gülistanlıkmış gibi borsamızın 120 binlere getirilmesi çok enteresan..
    gelmesi demedim getirilmesi dedim

tabiki biri diyor oraya kadar getirin diye..
    Canım Kendim...
    twitter : @borsadan_hisse

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Güney Batı Ege Kıyıları...
    Gönderi
    1,663
    Blog Entries
    6
     Alıntı Originally Posted by hisci Yazıyı Oku
    Okadaremin olmanızı neye bağlayalım ??öğleden sonra bilmediğimiz senin çok emin olduğun bir şey varsa düşüş için bizimlede paylaşırmısınız??
    eminim demedim.
    falz rakamını beğenmezse piyasa fena fiyatlaması olasılığı yüksek ama bu çok açık.
    ki bu sadece benim görüşüm değil.
    Canım Kendim...
    twitter : @borsadan_hisse

Viop - XXVI

“Türkiye varlıkları PPK kararı öncesi dünyadan pozitif ayrışmayı sürdürüyor. MSCI Türkiye %0,8 yükselişle en güçlü gelişmekte olan Avrupa borsaları arasında yer alıyor. Doların küresel olarak zayıflaması ve faiz artışı beklentisiyle güçlenen Türk lirası Borsa İstanbul’da bankaların öncülüğünde bir yükselişi tetikliyor. Banka hisseleri son bir haftada %9 yükselerek sanayi hisselerini %8’e yakın yendi.
    Dünya borsalarındaki satışlara paralel Borsa İstanbul’da hafif satıcılı bir açılış bekliyoruz. Saat 14’teki PPK toplantısında beklediğimiz gibi 200bp faiz artışı gelirse (piyasa beklentisi 150-175bps) Türk lirası ve bankalar güçlenmeye devam edebilir. Borsa İstanbul için destek ve direnç olarak 1.200 ve 1.225 seviyeleri öne çıkıyor.
    Güçlü risk iştahı ve yüksek faiz artışı senaryosunda dolar Türk lirasına karşı ilk aşamada 7.76 seviyesine gerileyerek yükseliş trendinin kırıldığını teyit edebilir. Sonraki ana destek olarak 7.70, 7,59 ve 7,50 seviyeleri öne çıkıyor.”

http://rapor.isyatirim.com.tr/2_20201022092215448_1.pdf

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    O egeli ben değilim

8. 1340 da elim baya rahatladı 1345 shortlar gitti 2/3 short maliyet 1345 oldu bundan sonrasını daha rahat ve yakın stoplu izliyoruz akşamki hareketin şişirme / patlatma olduğunu düşünmüştüm lotlardan ve hareketlerden ki öyle çıktı izleyelim bakalım.

Sayfa 313/1000 İlkİlk ... 213263303311312313314315323363413813 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •