Sayfa 313/1967 İlkİlk ... 2132633033113123133143153233634138131313 ... SonSon
Arama sonucu : 15736 madde; 2,497 - 2,504 arası.

Konu: Nuri ile Ayva Tatlısı: Dikkat çiğ yemeyiniz!

Adamların borsası düşmemeli bu durumda. Aksi olmuş yaa.

2. Aferin güzel kızım...Fiziksel temasın engellenmesi şimdilik sevindirici. Ama bu durum uzun sürmez.

Diğer taraftan, bu olay sıradan bir olay değil. Hindistan, İslam karşıtı olarak kendini doğru tarafta konumlandırdı. Çin'in Müslümanlara sahip çıkması beklenir.

Çin karşısındaki taraf, kazanacak taraftır.

Türkiye yapısı gereği iki tarafı da seçebilir. Bence İslami referans geri planda kalacak, Uygur Türkleri sebebiyle, Türkiye Çin karşıtı cephede yerini alacaktır.

Hükümet değil de CB değişikliği olmalı.
    Yazdiklarim yatirim tavsiyesi degildir...

3. Aferin güzel kızım...Fiziksel temasın engellenmesi şimdilik sevindirici. Ama bu durum uzun sürmez.

Diğer taraftan, bu olay sıradan bir olay değil. Hindistan, İslam karşıtı olarak kendini doğru tarafta konumlandırdı. Çin'in Müslümanlara sahip çıkması beklenir.

Çin karşısındaki taraf, kazanacak taraftır.

Türkiye yapısı gereği iki tarafı da seçebilir. Bence İslami referans geri planda kalacak, Uygur Türkleri sebebiyle, Türkiye Çin karşıtı cephede yerini alacaktır.

Hükümet değil de CB değişikliği olmalı.

4. Serkan Akın
    @Mimarserkanakin
    1 Bugün bir fakülte hastanesinin yoğun bakımında eniştemi organ mafyasının üyesi olduğunu düşündüğümüz bir doktordan zor kurtardık Hastanenin ve doktorun adı bende saklı Bu işleri normal yoldan çözemediğimiz için sosyal medyada paylaşıyorum
    @saglikbakanligi

@drfahrettinkoca
    2 Tıp hizmetleri ile ilgili normal olmayan şeyleri o kadar çok duymaya başladıkki insan ne yapacağını bilmiyor Fitne olmasın diye hastane ve doktor ismini vermiyorum. Ama olayları biz yaşadık. Eğer ilgililer ararsa onlara her şeyi anlatırım
    3 Pazar akşamı hastaneye yürüyerek giden eniştem yoğun bakıma alınıyor kalbi duruyor PCR testi negatif Üçüncü aşı yeni olmuş Bugün öğlen bir doktor yeğenime ve abime HASTANIZ ÖLDÜ SİZİ ORGAN BAĞIŞI İÇİN ARAYACAKLAR BİZ ONLARI TANIMIYORUZ diyor
    4 Bizimkiler dr gerekli testler yapılmadan böyle bir şeyi nasıl söylersiniz o zaman verin cenazemizi deyince ve diğer doktorlarla sorgulama başlayınca ortalık karışıyor. Çünkü hasta makineye bağlı ve yaşıyor. Gerekli testler de o sırada bitmemiş
    5 Ben 2 gündür hak vaki olur da size organ nakli derlerse sakın imzalamayın diye tembihliyorum. Benim derdim organ nakli ve beyin ölümüyle ilgili tartışmalar ve konular. Meğer dr bizim hasta ölmeden işi farklı boyuta taşımaya çalışmış
    6 Kendim başka dr arkadaşlara Fişi çekmek nedir
    Bir hastanın öldüğüne kim karar verir
    Beyin ölümü nedir
    diye sorunca onların nasıl abondane olduğunu ve konuyu anlamlandıramadığını görünce biraz daha düşünmeye başladım
    7 Bu twit serisi sağlık sistemimize bir saldırı değildir. Olayları biz yaşadık ve benzerini yaşayan arkadaşlarım var
    @mondermehmet

Şunu anladımki bir canlının ölümüne ancak Allah CC karar verir. Fişi çekmek diye bir şey yok
    MÜPHEM.
    @muhpem
    ·
    1 sa
    @Mimarserkanakin

@saglikbakanligi
    ve
    @drfahrettinkoca
    adlı kullanıcılara yanıt olarak
    peki enişte hala cihaza bağlı mi fişini çektiler mi
    Serkan Akın
    @Mimarserkanakin
    ·
    1 sa
    Cihaza bağlı yaşıyor şu an

5. Rusların, 6 amfibi çıkarma gemisi tatbikat için Boğazlardan geçerek Karadeniz'e çıktı. 11 Şubat'ta da Kilo sınıfı denizaltı Rostov-na-Donu (B-237) geçiş yapacak.

Kanada, #Ukrayna'da ki vatandaşlarına ilk müsait uçakla ülkeyi acilen terk etmelerini bildirdi.
    Rusya'nın askeri gücünün %60'ı Ukrayna sınırlarında ve sürekli tatbikat halindeler.

Bunun aylık maliyeti 7,5 milyar dolar.

6. İnsan olan tvye çıkıp bunu söylemez.

7. Yazdiklarim yatirim tavsiyesi degildir...

Cinin kisi basi milli geliri
    kaç dolar?
    Kaç yuan?
    Kaç ras pirinç?

Aywaaaa..!..?

Sayfa 313/1967 İlkİlk ... 2132633033113123133143153233634138131313 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz