Sayfa 313/376 İlkİlk ... 213263303311312313314315323363 ... SonSon
Arama sonucu : 3007 madde; 2,497 - 2,504 arası.

Konu: KONYA - Konya Çimento

1.  Alıntı Originally Posted by Tigler Yazıyı Oku
    8300 altına sarksa da üzerinde kapatmayı başardı...Buraları destek yaparak,yukarı ivme göstermesi lazım hızlıca...Bekleyip görelim

Herkese hayırlı bereketli bol kazançlar olsun
    Bakalım haftayı nasıl kapatacak. Bugün de göze toprağa bakıyor gibi. 3 silahşörlerin arasında en fazla düşenlerde 2. sırada. Yılbaşı için ümidimi yitirdim ben, artık uzuna bakacağız .

böyle günlerde buffeti dinlemek lazım

https://imagesupload.net/image/GAJt

upload image resim yükle : https://imagesupload.net/
    Ateşleri ateşlere katarak gel.. denizleri denizlere katarak...

27 Lot attım heybeye bugün nasıl iyi etmişmiyim sn filozof sizin fikriniz nedir bu hususta yatırım tavsiyesi değildir
    DUYGULARLA OYNAMAK KÖTÜDÜR.
    Mesleğine ya aşık olacaksın yada muhtaç

4. Sayın Paslıçivi27 bence iyi yapmışsınız, bende ağırlığı konyaya döndüm. Hakkımızda hayırlısı. K.y.t.d.

5. acaba 20 yıl aradan sonra yine aynı tarih takabilür eder mi Enflasyon muhasebesi bedelsizi patlatacak 31.12.2004 de yapılmıştı şimdi 31.12.2024 YABANCININ GELMESİ İÇİN

6. 2004 DE BEDELSİZ FURYASI OLMUŞ TU 2024 de Enflasyon muhasebesi uygulaması yılbaşından itibaren başlayacak. Şirketler 2004 yılının ilk çeyreğinde başlamak üzere (31 Mart 2004) enflasyon muhasebesine göre düzeltilmiş konsolide mali tablolarını yayınlayacak. Enflasyon muhasebesi IMF`nin de önerdiği bu uygulamaya geçişle Türkiye`ye yönelik yabancı sermaye yatırımlarının artması hedefleniyor. Yüksek enflasyon, Türk şirketlerinin mali tablolarında birçok sapmaya yol açıyor. Ayrıca mali tablolarda konsolidasyon zorunluluğunun olmaması özellikle holding şirketleri için şeffaflık ve grup içi işlemleri konusunda sorunlar yaratıyor. Yabancı yatırımcılar tam olarak karşılaştırma yapamadıkları için bu şirketleri değerlerken belirli bir iskonto koyuyorlardı. Bu nedenle yeni uygulamanın şirketlerin piyasa değerlerine ve İMKB endeksine de olumlu etki yapması bekleniyor. Enflasyon muhasebesi sistemine geçilmesi ile birlikte şirketler şimdiye kadar özsermaye kaleminde Yeniden Değerleme hesabına aldıkları değer artışlarını bu kez `Enflasyon Farkı` hesabı adı altında tutup sermayeye ekleyecek. Şirketler sermayeye ekledikleri bu tutarı zaten enflasyon muhasebesi yaptıkları için bedelsiz hisse dağıtımı ile borsa ortaklarına verecekler

7. 7600 bende son destek idi...Daha da yorum yapmaya gerek yok, işin b... çıkardı....

Hem endekste hem hisselerde hacimsiz düşüşler ile moral bozuyorlar..
    En güzeli 1/2 hafta daha ekran açmamak bakmamak..
    Sonrası güzel olacak inşallah.
    Son düzenleme : Tigler; 25-12-2023 saat: 10:49.

8. Aynı goygoycular pazarlamacılar eşliğinde amma mal çaktılar.😎😎

Sayfa 313/376 İlkİlk ... 213263303311312313314315323363 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •