Sayfa 314/1023 İlkİlk ... 214264304312313314315316324364414814 ... SonSon
Arama sonucu : 8183 madde; 2,505 - 2,512 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

1. dolar endeksinin maşallahı var TL.ye yardım edeceğim troller meraklanmasın diyor..

Görüyorsunuz.Konuşmaya gerek yok görüyorsunuz .Başka da sözüm yok )))))))

Alıntı Originally Posted by bahri Yazıyı Oku
    kendisiyle çelişen yorumlar yazmış okurken kafayı yedim hem diyor ki kur artışı ihracata olumlu etki yapsada ithalat daha fazla yaptığımız için kur artışının olumsuz etkisi daha fazla olur diyor sonra mb faiz arttırmasın gene çözüm değil diyor eeeee sonuç diye sorarlar adama bazen doktorlar böbrek taşı için kırdırmaya gerek yok kendiliğinden düşer bekleyin der buda öyle bir şey sanırım !
    Kaale almayın bu herifleri, 2001 de ertesi gün devalüasyonun yapılacağını sokakta simitçi biliyordu eğri boyun prof akşam Tv de `olmaz efendim çapalı kur var devalüasyon olmaz` diye çığırtıyordu. Eee ! herifin elinden profesörlük ünvanını filan almadılar işsiz de kalmadı. Demem o ki yandaşlık yapacağız diye kendilerini küçültüp, kemik yalayıcılığı yapan sözde ekonomi proflarına fazla itibar etmeyin...

Alıntı Originally Posted by bahri Yazıyı Oku
    kendisiyle çelişen yorumlar yazmış okurken kafayı yedim hem diyor ki kur artışı ihracata olumlu etki yapsada ithalat daha fazla yaptığımız için kur artışının olumsuz etkisi daha fazla olur diyor sonra mb faiz arttırmasın gene çözüm değil diyor eeeee sonuç diye sorarlar adama bazen doktorlar böbrek taşı için kırdırmaya gerek yok kendiliğinden düşer bekleyin der buda öyle bir şey sanırım !
    E neticede doğru ya düşer ya da üreterleri tıkar böbrek iflas,mecburen dializ falan ,sıkıntılı işler yani, en iyisi taşı kırdırmak gene de.

5.  Alıntı Originally Posted by Patrick Bateman Yazıyı Oku
    Sana göre enayilik, bana göre daha çok ucuz döviz anlamına geliyordu o dönem. Fikrimde değişme yok. Yarın 1 dolar için 50tl de isteseler verip alırım.
    o dönem TL faizi dövizden çok getiriyordu. hele 2003-2008 arası dolar düşerken %20TL faiz almak muhteşemdi.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye
    Gönderi
    10,163
    Blog Entries
    12
     Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    elimizden geleni yaptık dermişim
    Hehe...........

7.  Alıntı Originally Posted by powerpc Yazıyı Oku
    o dönem TL faizi dövizden çok getiriyordu. hele 2003-2008 arası dolar düşerken %20TL faiz almak muhteşemdi.
    Hiç işim olmaz. %20 falan tamamen algı oyunu. %1500 de verse fikrim değişmez.

Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    dolarıda gözönüne alınca bu hafta benzine en az %3 zam gelmesi lazım
    hala ögrenemedin zam degil güncelleştirme

Sayfa 314/1023 İlkİlk ... 214264304312313314315316324364414814 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •