Sayfa 318/1001 İlkİlk ... 218268308316317318319320328368418818 ... SonSon
Arama sonucu : 8005 madde; 2,537 - 2,544 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

1. Yarın 3.94 e gelsin öyle bir çimento dökeceğim ki...

Ağanın attığı betonda yeşil olmaz

2.  Alıntı Originally Posted by banucann Yazıyı Oku
    https://m.youtube.com/watch?v=iwYzlpkX_IY

"EURO kardeşim meşazını aldım. aydınlık yarınlar için. bende "evet" diyorum. sen de varmısın STERLİN abi.!..DOLAR kardeşim meşazını aldım. ben de "evet" diyorum çünkü yol yabdılar. " hüloghhhh.!
    "EURO kardeşim meşazını aldım. aydınlık yarınlar için. bende "evet" diyorum. sen de varmısın STERLİN abi.!..DOLAR kardeşim meşazını aldım. ben de "evet" diyorum çünkü yol yabdılar. " hüloghhhh.!
    Ben Japon yeniyim meşazınızı aldım. Bende yarınlar için Evet diyorum. Herkese posta koyuyoruz. Daha böyle lider dünyaya gelmez. Bak iki lokma bir hırka düşüncesinde bir lider.

3.  Alıntı Originally Posted by powerpc Yazıyı Oku
    o 3.94 buraya gelecek,çok yakında.
    Sn powepc yaklaşık 10 aydır dolarda bekliyorum 3.94 gelirse sence ne kadar kar etmiş olurum?

4.  Alıntı Originally Posted by Yavuzadana0101 Yazıyı Oku
    Sn powepc yaklaşık 10 aydır dolarda bekliyorum 3.94 gelirse sence ne kadar kar etmiş olurum?
    eğer 3,90 dan aldıysan şu an anaparanı kurtarmışsın demektir vade zararınıda yakında kurtarırsın merak etme. benim maliyetim yazın ucuz dolarları toplamaktan 3,51 e geldi,şu an TL faize göre epey kardayım,haa dolar faizinide eklersem karım dahada artıyor. eğer eskisi gibi tl de zaman öldürseydim şu an devale ezilmiştim. henüz çıkış başlamadı bu sene sonuna kadar 30 krş rahat koyar.

5.  Alıntı Originally Posted by powerpc Yazıyı Oku
    eğer 3,90 dan aldıysan şu an anaparanı kurtarmışsın demektir vade zararınıda yakında kurtarırsın merak etme. benim maliyetim yazın ucuz dolarları toplamaktan 3,51 e geldi,şu an TL faize göre epey kardayım,haa dolar faizinide eklersem karım dahada artıyor. eğer eskisi gibi tl de zaman öldürseydim şu an devale ezilmiştim. henüz çıkış başlamadı bu sene sonuna kadar 30 krş rahat koyar.
    Demekki neymiş 10 aydır dolarda bekleyen kerizmiş anaparamı kurtarırmışım eee 10 aylık enflasyonda bizim para enaz %20 toz oldu
    Dolar alıp trader etmeyen edemeyen bence hiçbir zaman para kazanamaz doların son 16 yıllık geliri ortalama %14 yani mevduat ile aynı
    Nerde kazanç. İşini bilen trader edene yıllık %100 bile kazanabilir

6.  Alıntı Originally Posted by Yavuzadana0101 Yazıyı Oku
    Demekki neymiş 10 aydır dolarda bekleyen kerizmiş anaparamı kurtarırmışım eee 10 aylık enflasyonda bizim para enaz %20 toz oldu
    Dolar alıp trader etmeyen edemeyen bence hiçbir zaman para kazanamaz doların son 16 yıllık geliri ortalama %14 yani mevduat ile aynı
    acele etme,sabırsızlık kötüdür.16 yılı bırak 22 mayıs 2013 sonrası sürece bak. her yıl en az %25 almış usd ci yani gerçek enflasyon kadar,sen şimdi tepeden girdin başta biraz bekleme zamanın olacak. haa dersen ben hemen parayı katlayım buyur borsa kumarı orada. yetmezse coinler var.

7.  Alıntı Originally Posted by Yavuzadana0101 Yazıyı Oku
    benimde savunduğum hep buydu

3.89 üstü kapanacak gibi duruyor......... Hadi hayırlısı.........

Sayfa 318/1001 İlkİlk ... 218268308316317318319320328368418818 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •