Sayfa 319/967 İlkİlk ... 219269309317318319320321329369419819 ... SonSon
Arama sonucu : 7731 madde; 2,545 - 2,552 arası.

Konu: ISGSY - İş Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı

1. Eskiden bulgurcumuz da vardı. Kefirci bulgurcu çok takılmayın dediğin doğru 5 gün bekleyen koyup cebine gidecek

2. Cem Okullu ISFIN deki hisselerini satmış
    Bu adamın ISGSY de hisseleri var mı acaba 🤔🙄

3.  Alıntı Originally Posted by metalicaa Yazıyı Oku
    Katiliyorum

En iyi para cebinizdeki para
    yat.tav.değildir.
     Alıntı Originally Posted by bilenbiri35 Yazıyı Oku
    Cem Okullu ISFIN deki hisselerini satmış
    Bu adamın ISGSY de hisseleri var mı acaba 🤔🙄
    Kapimiz herkese açıktır. Bu şirketin nitelikli yatırımcılara ihtiyacı var. Mevcut yatirimci profili de umut veriyor. Hafta sonunda Sn Spyro555 nickli forumdaşimizla bir araya gelip sohbet ettik ve fiyat 3 lira dahi olsa satmanın akıl kârı olmayabileceğini değerlendirdik. Umarım Yakup da bir yerlerden çıkar gelir, Village kendisini gösterir. Bu yıl rüştünü ilan etmek için şirket üzerinde bir baskı var. Muhakkak bir atak gelir düşüncesindeyim. Yatırımcılar da dikkatli davranırsa yılların islontosunu kapatırız. Ondan sonrası stratosfere 😊

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Andromeda Nova386 12'22'84'
    Gönderi
    6,907
    Oldukça gerçekçi bir yazı Noreply .
    Birileri de seni duydu galiba

Alıntı Originally Posted by noreply Yazıyı Oku
    Kapimiz herkese açıktır. Bu şirketin nitelikli yatırımcılara ihtiyacı var. Mevcut yatirimci profili de umut veriyor. Hafta sonunda Sn Spyro555 nickli forumdaşimizla bir araya gelip sohbet ettik ve fiyat 3 lira dahi olsa satmanın akıl kârı olmayabileceğini değerlendirdik. Umarım Yakup da bir yerlerden çıkar gelir, Village kendisini gösterir. Bu yıl rüştünü ilan etmek için şirket üzerinde bir baskı var. Muhakkak bir atak gelir düşüncesindeyim. Yatırımcılar da dikkatli davranırsa yılların islontosunu kapatırız. Ondan sonrası stratosfere ��
    AL / SAT / YAT / TUT yada Turşu kur tavsiyesi değildir, sadece FaL ve dedikodu.

5. Şu halimizle bile 3.50 defter değerimiz var. Bir iştirakini aras gibi bir fiyata satsa fiyatın ne olması gerektiğini biliyoruz. Birkaç yıldır sıkışık oldugumdan dolayı biner ikişer bin lot çıkmam gerekiyor her ay.
    Yoksa ben bir sefer temettü alayım 3 yıl daha gitmesin satmaya niyetim yok beklemeye devam

6.  Alıntı Originally Posted by makifkara Yazıyı Oku
    Şu halimizle bile 3.50 defter değerimiz var. Bir iştirakini aras gibi bir fiyata satsa fiyatın ne olması gerektiğini biliyoruz. Birkaç yıldır sıkışık oldugumdan dolayı biner ikişer bin lot çıkmam gerekiyor her ay.
    Yoksa ben bir sefer temettü alayım 3 yıl daha gitmesin satmaya niyetim yok beklemeye devam
    Akif bey aylık satışlarınızın olacağına üzüldüm. Sattığınız isgsy hisselerine talibim. Hedef 2023.

7. Selam .Kademe atabilirmisiniz

8.  Alıntı Originally Posted by ALİCAN Yazıyı Oku
    Selam .Kademe atabilirmisiniz
    evet, kademe gorsek cok ise yarayacak, 56ya on bin yazdim ama gelir mi ki

Sayfa 319/967 İlkİlk ... 219269309317318319320321329369419819 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz