Onemli Gunler Banner
Sayfa 319/503 İlkİlk ... 219269309317318319320321329369419 ... SonSon
Arama sonucu : 4023 madde; 2,545 - 2,552 arası.

Konu: RTALB - RTA Laboratuarları

1. Kızmadım bıktım artık , bi BK olacak hisse degilmiş ona kızıyordum, sen denk geldin sana yürüdüm

Adam resmen dolandırıcı cıktı iyimi ya

2. Tam zamanında çıkmışım ha ha ha Size Düşüşe Trade var dedik. o ne öyle şey olmaz dediniz. oldu ve hala olup duruyor. 2 yıldır olan şeyi bir benmi gördüm Bistte Sadece vanet te bir arkadaş vardı biraz gören. Bu kağıt sağlam dersiniz kristal kola kağıtmı dersiniz. Bana ne ya benim şirketimmi? Ben kazandırana bakarım. Neyse Selamlar Allah sabırlar versin. Tuzu kuru olanlara acımam da buna tüm ümidini bağlayana acırım. umarım zararınızı en kısa sürede çıkartırsınız. YTD.
    Bu yazdıklarım Yatırım Tavsiyesi Değildir.

3. Bugün akşam bi haber düşer mi

Bence düşmez)))
    yazdığım öngörüler sadece fikir alışverişi amaçlıdır. yatırım maksadı ile kullanmayınız...

4.  Alıntı Originally Posted by külyutar Yazıyı Oku
    Bugün akşam bi haber düşer mi

Bence düşmez)))
    Gedik 16 dan düşerken 900k mal aldi maliyet 15,80. Ayni mali Citye virmanladi. Sonra İş bankasi 14ten 13,50ye kadar 900k mal bosaltti. Bugün de City 15,80 maliyetli mali iş bankasina virmanlamiş. İş takasi yine 6m olmuş. Bu nasil bir tezgah aaaaa..... Ytd

spk bedelsizi onaylamış

6.  Alıntı Originally Posted by magduryatirimci Yazıyı Oku
    Gedik 16 dan düşerken 900k mal aldi maliyet 15,80. Ayni mali Citye virmanladi. Sonra İş bankasi 14ten 13,50ye kadar 900k mal bosaltti. Bugün de City 15,80 maliyetli mali iş bankasina virmanlamiş. İş takasi yine 6m olmuş. Bu nasil bir tezgah aaaaa..... Ytd
    Bunun tek cevabı var. kendi hisseleri.. birşeye hazırlık yapıyorlardır

7.  Alıntı Originally Posted by TRADERSAFARİ Yazıyı Oku
    Bunun tek cevabı var. kendi hisseleri.. birşeye hazırlık yapıyorlardır
    Derken bedelsiz onaylandı

8. Hayırlısı olsun. Yarın ne olur bilemem fakat şu onaylanacak mi, red mi olacak belirsizliği ortadan kalktı. Bu belirsizlik hisse fiyatında baskı oluşturuyordu. Tahtası bölünmeden yukseltse millet ciddi kazanıp, satıp çıkacaktı. Bu sebeptende iyi oldu.. umarım yarın güzel olur.

Sayfa 319/503 İlkİlk ... 219269309317318319320321329369419 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •