Sayfa 32/199 İlkİlk ... 2230313233344282132 ... SonSon
Arama sonucu : 1586 madde; 249 - 256 arası.

Konu: USAS - Usaş yatırımlar Holding

1. Günaydın hayırlı kazançlar...

2. Hissenin görüntüsü yukarı yönde sert harekete hazırlandığı.Endeksin neredeyse 100000 e yaklaştığı yerde hala 0.37 kuruş gibi garabet bir fiyatta dur üstelik birleşmede 1.64 İEYHO hissesi al inanılır gibi değil,galiba yarın mızrak çuvalı yırtıcak.ytd

3. Yatırımcıyı kollayan bir haber mi acaba?

4. Lenovo K53a48 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. SPK ya koca bir tebrik.Helal olsun diyorum.Senelerce yazdık dedikki borsada manüpülosyonu yapan,yatırımcısını av gibi görüp kendindeki içiriden bilgi ve istediği haberle kaz gibi yolan patronların sonu geliyor.Dünyanın büyük borsalarında burda yapılan zalimlikleri yapsalar çok ciddi yaptırımlarla karşı karşıya kalırlar.Patron işine bakacak yatırımcıyı nasıl soyarım diye düşünmeyecek adam USAŞ ın %10 dan fazlasını satıyor haber bile vermiyor sonra ne oluyor yatırımcı küllüm zarar beyfendi paraları sayıyor fiyat 5 tl den 0.37 kuruşlara geliyor.Kervansarayın patronuna verdiler cezayı hisse yönetim değişti %150 prim yaptı demekki ceza işe yaradı.Temennim spk patronlara çok sıkı denetim getirsin kımıldıyamasınlar hisseler piyasa tarafından yapılsın ve hak ettiği fiyatlamaları bulsun.ytd

6. ceza caydırıcı değil az bir seanta bizden çıkarır etkili yaptırım yapılması lazım

7. mahkemeye verecek hakkımızı arayacak delikanlı yokmu
    Aya yolculuk gibi adım adım 16ya yolculuk...

Sayfa 32/199 İlkİlk ... 2230313233344282132 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •