Sayfa 32/581 İlkİlk ... 2230313233344282132532 ... SonSon
Arama sonucu : 4644 madde; 249 - 256 arası.

Konu: OZKGY - Özak GYO A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by sar Yazıyı Oku
    Bu sefer de 4 saatlik grafikte "Yere bakan Yürek yakan Formasyonu" oluşmuş....
    Tahtacı zanaatkar adam doğrusu..

.....

Yağuşuklu adammış tahtacı
    Bir kaç kere daha aynı profilden alalım lütfen,
    zahmet olmazsa sinyor tahtacı

Alıntı Originally Posted by Egetorik Yazıyı Oku
    Yağuşuklu adammış tahtacı
    Bir kaç kere daha aynı profilden alalım lütfen,
    zahmet olmazsa sinyor tahtacı

Adam kel falan değil besbelli.
    Saçlarına jöle sürmediyse şöyle bir yukarı savursa da görsek....

3. Buradaki sessizlik KAP'a düşen ihale haberinin kimseye inandırıcı gelmediğini, hatta bu akşam seans sonrası gelmesi muhtemel bilançoyu etkisiz hale getirmek için ön hazırlık olduğunun habercisi gibime geliyor..!!!
    Bayram tatilinde unutturulacak bilanço, bayram sonrası ikinci tur sonrası gelecek ihale alınamadı bahanesi ile yapılacak baskı ile milletin malına çökme oyunlarına devam edecekler yine..!!!
    Bir yandan emlâk konutyan alınan yerlerin diyeti ödeniyor ihalede, diğer taraftan baştan kaybetmek için girilen ihalelerin haberi ile hissede negatif gündem oluşturuluyor, bir taşla kuş katliamı yapıyor bizim keltoş yine..;-))

Ne hasta bekler sabahı;
    Ne taze ölüyü mezar.
    Ne de şeytan bir günahı;
    Seni bekledim kadar..!

Geçti, istemem gelmeni,
    Yokluğunda buldum seni.
    Bırak vehmimde gölgeni;
    Gelme, gelme artık neye yarar..!

N.F.Kısakürel benim için yazmış bu şiiri..;-))

Yatırım tavsiyesi değildir..!!!

4.  Alıntı Originally Posted by 11.Muratblsk Yazıyı Oku
    Buradaki sessizlik KAP'a düşen ihale haberinin kimseye inandırıcı gelmediğini, hatta bu akşam seans sonrası gelmesi muhtemel bilançoyu etkisiz hale getirmek için ön hazırlık olduğunun habercisi gibime geliyor..!!!
    Bayram tatilinde unutturulacak bilanço, bayram sonrası ikinci tur sonrası gelecek ihale alınamadı bahanesi ile yapılacak baskı ile milletin malına çökme oyunlarına devam edecekler yine..!!!
    Bir yandan emlâk konutyan alınan yerlerin diyeti ödeniyor ihalede, diğer taraftan baştan kaybetmek için girilen ihalelerin haberi ile hissede negatif gündem oluşturuluyor, bir taşla kuş katliamı yapıyor bizim keltoş yine..;-))

Ne hasta bekler sabahı;
    Ne taze ölüyü mezar.
    Ne de şeytan bir günahı;
    Seni bekledim kadar..!

Geçti, istemem gelmeni,
    Yokluğunda buldum seni.
    Bırak vehmimde gölgeni;
    Gelme, gelme artık neye yarar..!

N.F.Kısakürel benim için yazmış bu şiiri..;-))

Yatırım tavsiyesi değildir..!!!
    Ölmez sağ kalırsak bir on-on beş senemizi yer gibi sabrın sonu selamettir başa gelen çekilir

ataşehiri daha cazip gördüğü için tuzlaya fazla asılmadığını düşünüyorum hisse son bir ayda %50 yaptı biraz dinlenmesi normaldir.. denilebilir ama şirket rasyoları böyle olunca bu kadar baskıyı normal karşılayamıyor insan ... ez cümle patron vicdansız...
    nasip....

6.  Alıntı Originally Posted by sakura Yazıyı Oku
    ataşehiri daha cazip gördüğü için tuzlaya fazla asılmadığını düşünüyorum hisse son bir ayda %50 yaptı biraz dinlenmesi normaldir.. denilebilir ama şirket rasyoları böyle olunca bu kadar baskıyı normal karşılayamıyor insan ... ez cümle patron vicdansız...
    Tahtacı dediğin isgyo gibi olacak...alacak sonsuza yürüyecek

Alıntı Originally Posted by sar Yazıyı Oku
    Maşaallah!....
    Ralliye devam.
    Üst üste 6 ay yükselişle kapatıyor....

Maşaallah nisan ayını da yükselişle kapatacak ve 7. ayda da ralliye devam diyeek......
    İnşaallah mayısta da yükseliş devam eder......

....

Geçen sene ekim ayında hisseye girenler OZKGY denizinden güzel torik çıkarmışlar...

bilançoyu açıklayıp yatırımcısına bayram şekeri verirmi....
    nasip....

Sayfa 32/581 İlkİlk ... 2230313233344282132532 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •