Onemli Gunler Banner
Sayfa 32/255 İlkİlk ... 2230313233344282132 ... SonSon
Arama sonucu : 2033 madde; 249 - 256 arası.

Konu: ALFAS - Alfa Solar Enerji Sanayi ve Ticaret A.Ş

1. 330 bin kişi halka arza katıldı. Tabi oranını veya rakamını bilmek çok zor ama herhalde %70-80'i daha tek bir lot bile satmamıştır.
    Adamın elinde 55 lot bile olsa her gün 1500 TL para geliyor niye satayım ki diye düşünüyor. Kaybedeceği bir şey de yok. İlavede yapamıyor bekliyor öyle.

2. 893 bın lot bekleyen !!!

256.985 işlem ,,,

Yarın tavanımız 201.3
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyanın merkezi İstanbul
    Gönderi
    1,716
    bugüne kadar satılan toplam lotları da düşününce yarın tavandan dönebilir..kısa dönem zirve olur yarın ki tavan..yanılabilirim de tabi ki..

4.  Alıntı Originally Posted by palmet Yazıyı Oku
    bu yukselmenın temel ıle alakası yok..muhtemelen bınlerce kucuk yatırımcıya 50- 100 lot verdıler kımsede kucuk meblaglar dıye malını satmıyor...temel analız ıle ızah edılemez bır fıyatta
    Temelle alakası yok derken son bilancoyu gelecek 4 kat yatirimi ve 40 milyara dayanan diğer guneslere bir bakın tekrar yoruma gelin mümkünse eğer.alfas 7 milyar henuz

5.  Alıntı Originally Posted by Rj16 Yazıyı Oku
    330 bin kişi halka arza katıldı. Tabi oranını veya rakamını bilmek çok zor ama herhalde %70-80'i daha tek bir lot bile satmamıştır.
    Adamın elinde 55 lot bile olsa her gün 1500 TL para geliyor niye satayım ki diye düşünüyor. Kaybedeceği bir şey de yok. İlavede yapamıyor bekliyor öyle.
    Gün boyu matriks ekranım var izlerim ara ara bugün deniz tek alıcı ky sıfır lot alabildi.satislarin ilk günden beri neredeyse yüzde 99 u 55 lot ve altı yani tek lot dahi satilmamis olayı tamamen yalan izleseydiniz takas pasta bakabilseniz anlardiniz

6.  Alıntı Originally Posted by cennetyolu Yazıyı Oku
    bugüne kadar satılan toplam lotları da düşününce yarın tavandan dönebilir..kısa dönem zirve olur yarın ki tavan..yanılabilirim de tabi ki..
    Hocam yarın benim tahminim net tavan acar kapar bugün tek lot alamayan KY yarında saldırır çok almak isteyen etrafımda insan var şu anda alamıyor diye çıldıran haftaya artı eksi olayları olabilir hafta ortasına bence tabi

7. Benım kısadakı hedefım 40/50 fk arası , orta ve uzun vadede kendinden çok söz ettırecektır ,, keşke hacımlı doldura doldura gıtse , ama mal kıymetlı olunca kımse satmıyor buda gayet doğal!!

Siz bakmayın çok yükseldı dıyenlere halka arzdan 2 kat yukarda,,zaten hısse 58 TL den arz olmuştu , ne beklenıyordukı 100 tl olup 80 TL ye düşmesi mi , 58 kat gıbı bır talep gelmıştı hatırladığım ,,

Bu pıyasada ıkı üç kat gıtmeyen hısseyı dövuyorlar zaten ,, hısse fıyatının kalın olması bıraz korkutuyor mılletı , buda bızım lehımıze olan bır durum !! Tavan çözülse bıle bu hısseyı bu rakamlarda tutmaları çok zor !!

Baskılar mal almak için olur sadece ,, 40/50 fk lar gelmeden tek lot satmam ben !!

Yıldız sektör hıssesı nede olsa ,, alan alır satan satar herkesın kendı kararı ,, mal az ve kıymetlı ,,
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...

8. #alfas ÖNEMLİ BİLGİ
    Şirketin 3’üncü çeyrek bilançosunda yer alan 352 ml özkaynağa arzdan gelen 351 ml ve minimum 150 ml gelecek olan son çeyrek karını ekelrsek 800 milyon özkaynak olur şuanki 8,4 milyara bölünce pd/dd 7 olur, gesanda 22 smartgde 54
    *#alfas ucuz değil BEDAVA!!!!!

Twıtter da hısseakademi dıye bır arkadaşımız paylaşmış !!!

Sayfa 32/255 İlkİlk ... 2230313233344282132 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •