Sayfa 320/613 İlkİlk ... 220270310318319320321322330370420 ... SonSon
Arama sonucu : 4903 madde; 2,553 - 2,560 arası.

Konu: HLGYO - Halk Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1. ohaa yine başvurdu.nereden geliyor bu hisseler
    Sermaye Piyasası Kurulu'nun VII-128.1 sayılı "Pay Tebliği"'nin 15'nci maddesi gereğince, pay senetleri Borsada işlem gören ortaklıkların Kurul kaydında olan ancak Borsada işlem görmeyen statüde pay senetlerinin Borsada satışa konu edilebilmesi amacıyla Merkezi Kayıt Kuruluşu'na yapılan başvurulara ait bilgiler aşağıda yer almaktadır.
    Borsa Kodu
    Sıra No
    Satışa Konu Pay Ünvanı
    Grubu
    Yatırımcının Adı-Soyadı Ünvanı
    Nominal Tutar (TL)*
    Tsp İşlemi **
    Satış Kısıtı **
    AYCES
    1
    ALTIN YUNUS ÇESME TURISTIK TESISLER A.S.
    E
    MEHMET ÜSTÜN IPEK
    158,418
    GENTS
    2
    GENTAS GENEL METAL SANAYI VE TICARET A.S.
    E
    ASUNIM YENILENEBILIR ENERJI TEKNOLOJILERI INSAAT MÜHENDISLIK SANAYI VE TICARET LIMITED SIRKETI
    644.999,000
    HLGYO
    3
    HALK GAYRIMENKUL YATIRIM ORTAKLIGI A.S.
    E
    ASUNIM YENILENEBILIR ENERJI TEKNOLOJILERI INSAAT MÜHENDISLIK SANAYI VE TICARET LIMITED SIRKETI
    10.805.106,000
    PETUN
    4
    PINAR ENTEGRE ET VE UN SANAYII A.S.
    E
    MEHMET ÜSTÜN IPEK
    20,756
    UMPAS
    5
    UMPAS HOLDING A.S
    E
    YUNUS GÜNDÜZ
    15.960,000
    YGGYO
    6
    YENI GIMAT GAYRIMENKUL YATIRIM ORTAKLIGI A.S.
    E
    AZMI SÖNMEZ
    107.120,000
    (*) Nominal Tutar(TL): Bakiye alanlarında binlik ayracı olarak nokta (.), küsürat ayracı olarak ise virgül (,) kullanılmaktadır.
    (**) İlgili veriler üye bildirimi doğrultusunda yayınlanmaktadır. Borsa tarafından satış işleminin Toptan Alış Satış İşlemi olarak (TAS) yapılacağı duyurulduktan sonra TAS işlem tarihinde paylar borsada işlem gören tipe dönüştürülecek olup, aksi taktirde dönüşüm işlemi mevzuatta öngörülen sürede tamamlanacaktır.

2. 1,05 yüklendiler ama geçemedi.
    Asunim gene hisse satacakmış.
    Satsın da kurtulalım şundan.
    1,05 geçerse belki yarın kendine gelir.
    Bu havada zor ama...
    YASAL UYARI: Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.
    Burada paylaştıklarımdan dolayı trakyalı ve hissenet sorumlu tutulamaz.

3.  Alıntı Originally Posted by buffett Yazıyı Oku
    ohaa yine başvurdu.nereden geliyor bu hisseler
    Sermaye Piyasası Kurulu'nun VII-128.1 sayılı "Pay Tebliği"'nin 15'nci maddesi gereğince, pay senetleri Borsada işlem gören ortaklıkların Kurul kaydında olan ancak Borsada işlem görmeyen statüde pay senetlerinin Borsada satışa konu edilebilmesi amacıyla Merkezi Kayıt Kuruluşu'na yapılan başvurulara ait bilgiler aşağıda yer almaktadır.
    Borsa Kodu
    Sıra No
    Satışa Konu Pay Ünvanı
    Grubu
    Yatırımcının Adı-Soyadı Ünvanı
    Nominal Tutar (TL)*
    Tsp İşlemi **
    Satış Kısıtı **
    AYCES
    1
    ALTIN YUNUS ÇESME TURISTIK TESISLER A.S.
    E
    MEHMET ÜSTÜN IPEK
    158,418
    GENTS
    2
    GENTAS GENEL METAL SANAYI VE TICARET A.S.
    E
    644.999,000
    HLGYO
    3
    HALK GAYRIMENKUL YATIRIM ORTAKLIGI A.S.
    E
    10.805.106,000
    PETUN
    4
    PINAR ENTEGRE ET VE UN SANAYII A.S.
    E
    MEHMET ÜSTÜN IPEK
    20,756
    UMPAS
    5
    UMPAS HOLDING A.S
    E
    YUNUS GÜNDÜZ
    15.960,000
    YGGYO
    6
    YENI GIMAT GAYRIMENKUL YATIRIM ORTAKLIGI A.S.
    E
    AZMI SÖNMEZ
    107.120,000
    (*) Nominal Tutar(TL): Bakiye alanlarında binlik ayracı olarak nokta (.), küsürat ayracı olarak ise virgül (,) kullanılmaktadır.
    (**) İlgili veriler üye bildirimi doğrultusunda yayınlanmaktadır. Borsa tarafından satış işleminin Toptan Alış Satış İşlemi olarak (TAS) yapılacağı duyurulduktan sonra TAS işlem tarihinde paylar borsada işlem gören tipe dönüştürülecek olup, aksi taktirde dönüşüm işlemi mevzuatta öngörülen sürede tamamlanacaktır.
    Bu yasaklanan hisseler herhalde, nedir yani niye parça parça başvuruyor, izin ciktimi? Ne yapmaya çalışıyorlar yahu bir oyun var ama Bu asunim bilmiyor muydu yasaklanacagini? Hissenin yüzde 5 ini almıştı

4. Tavan olacağına inanıyorsun da taban olacağına niye inanmıyorsun demiş haha. Herhalde taban yapar artÄ«k yapacak bir şey yok.

5. 2 milyon lotlu bir artist vardı nerde la o

6.  Alıntı Originally Posted by guvenerg Yazıyı Oku
    2 milyon lotlu bir artist vardı nerde la o
    ben burdayım gayette mutluyum.benim hisse porfoyum 12 milyon.bana koymaz bu düşüşler sizde buyrun paylaşın kaç kuruşla burda horozlanıyorsunuz görelim

7. Neden bu kadar düştü 0,85 maliyetle 3 yıldır bekliyorum.

8.  Alıntı Originally Posted by marti Yazıyı Oku
    ben burdayım gayette mutluyum.benim hisse porfoyum 12 milyon.bana koymaz bu düşüşler sizde buyrun paylaşın kaç kuruşla burda horozlanıyorsunuz görelim
    Herkesin parası kendine

Sayfa 320/613 İlkİlk ... 220270310318319320321322330370420 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •