Sayfa 320/1003 İlkİlk ... 220270310318319320321322330370420820 ... SonSon
Arama sonucu : 8020 madde; 2,553 - 2,560 arası.

Konu: Yatırım fonları vııı

1.  Alıntı Originally Posted by turali Yazıyı Oku
    Ben de açamadım...
    Kapatacağını söylemişti. Kopya alınması gerekiyordu.
    yazdiklarim yatirim tavsiyesi degildir.

2.  Alıntı Originally Posted by Ferrero Yazıyı Oku
    Tcd olsun başka fon olsun bir hisseden % 10 'dan fazla olmuyor arkadaşım.. Sen baktıysan ve biz görmediysek yazarmisin hangi hisseden ne kadar var oransal olarak ?

SM-N920C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yanlız burada ayrıksı bir durum var Tte gibi endeks(teknoloji,vb.) yoğun fonlarında %10 sınırı uygulanmıyor

3. Herkese iyi günler. Ben de kısa bir süredir fonlara yatırım yapıyorum ve bu forum gerçekten çok faydalı oldu benim için. Cevabını aradığım ama bulamadığım bir konu var. Tefaş'ta görülen getiriler, fon yönetim ücretleri ve stopaj kesildikten sonra oluşan net getiriler midir yoksa bunlar kesilmeden oluşan brüt getiriler mi? Herkese paylaşımları için teşekkür ederim.

4.  Alıntı Originally Posted by birik Yazıyı Oku
    Herkese iyi günler. Ben de kısa bir süredir fonlara yatırım yapıyorum ve bu forum gerçekten çok faydalı oldu benim için. Cevabını aradığım ama bulamadığım bir konu var. Tefaş'ta görülen getiriler, fon yönetim ücretleri ve stopaj kesildikten sonra oluşan net getiriler midir yoksa bunlar kesilmeden oluşan brüt getiriler mi? Herkese paylaşımları için teşekkür ederim.
    Fon yönetim ücreti kesildikten sonraki net getirilerdir. Yıllık yönetim ücreti gün sayısına bölünüp tahsil edildikten sonraki sonuçlar açıklanır. Stopajı ise, fon satışı esnasında ödersiniz %10 olarak. ( Sürekli en az %80 yerli hisse taşıyan fonlar stopajdan muaftır )
    Burada yer alan yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

5.  Alıntı Originally Posted by birik Yazıyı Oku
    Herkese iyi günler. Ben de kısa bir süredir fonlara yatırım yapıyorum ve bu forum gerçekten çok faydalı oldu benim için. Cevabını aradığım ama bulamadığım bir konu var. Tefaş'ta görülen getiriler, fon yönetim ücretleri ve stopaj kesildikten sonra oluşan net getiriler midir yoksa bunlar kesilmeden oluşan brüt getiriler mi? Herkese paylaşımları için teşekkür ederim.
    Hisse yoğun fon ise net getiridir.diğerlerinden %10 kesinti düşülmemiş halidir.

6. Teşekkür ederim cevaplar için.

7. Merhaba kopya alamayanlar için tekrar paylaşılması mümkün mü? Şimdiden teşekkürler

8. Beklenen düzeltme başladı galiba corona virüsün İngiltere'de yeni bir formu ortaya çıkması ve mutasyon krizi tüm borsaları etkiliyor

Sayfa 320/1003 İlkİlk ... 220270310318319320321322330370420820 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •