Sayfa 322/932 İlkİlk ... 222272312320321322323324332372422822 ... SonSon
Arama sonucu : 7451 madde; 2,569 - 2,576 arası.

Konu: #OltayaTakılanlar

Alıntı Originally Posted by obblomovv Yazıyı Oku
    Soru bana değil ama...
    Tolga hocamın izniyle, bireysel fikrimi söyleyeyim.
    Sözünü ettiğiniz göstergeler bir çok piyasa için yavaş kalır.

Coin piyasası ise...
    Çoook şanslı bir insan değilseniz, çarpılırsınız!
    Haaaa. Pandemi koşullarında bütün dünya karantinada bu piyasaya girdi.
    Pandemi sonuna kadar çok iş yapabilir.
    Forumda da başlıkları var. İncelemenizi, okumanızı tavsiye ederim.
    Bilgilendirmeniz için Tesekürler formdaki başlıkları bir inceleyeyim bakalım

Alıntı Originally Posted by Canel.D Yazıyı Oku
    Çok yazılmış , bende bir iki kelam etmek isterim. Benim pencereme göre 196 a dokunup geri dönmesi yönünde ordan 190 sonra hacim ve alıcı durumuna göre 206 a gidebilir. Gün içi hareketi bu şekilde düşündüm. Hiç hareket etmeyebilir de, bilemeyiz. Ama bence bu kadar da yazılacak yazıyı hakeden bir hisse değil bence bilemiyorum belki de hakediyor.

Al sat yat uyu bekle tüyo vesaire değildir. Aracı kurumunuza danışınız. Sadece kişisel yorumlarimdir, beni bağlar.
    Canel Bey;

Teknik Analizinize saygı duyuyorum. Ama en çok dikkat etmemiz gereken noktalardan birini atlıyoruz. Bu senet izci abiden 5 (beş) puan aldı. izci abiyi tanısaydınız belki de başka türlü düşünürdünüz.
    𝕯ış𝖆𝖗𝖉𝖆 𝖇𝖎𝖗 𝖞𝖆𝖟 𝖞𝖆ğ𝖒𝖚𝖗𝖚...

3.  Alıntı Originally Posted by BJK Coccinella Yazıyı Oku
    Canel Bey;

Teknik Analizinize saygı duyuyorum. Ama en çok dikkat etmemiz gereken noktalardan birini atlıyoruz. Bu senet izci abiden 5 (beş) puan aldı. izci abiyi tanısaydınız belki de başka türlü düşünürdünüz.
    İzci abiyi gerçekten merak ediyorum, saygı duyuyorum kendisine. Siz de destek verdiyseniz ciddi manada merak ettim. Ama çok güzel bir ortam oldu burası, herkesin emeğine sağlık, saygıyla selamlıyorum...

Al sat yat uyu bekle tüyo vesaire değildir. Aracı kurumunuza danışınız. Sadece kişisel yorumlarimdir, beni bağlar.
    Al sat yat uyu bekle tüyo vesaire değildir. Aracı kurumunuza danışınız. Sadece kişisel yorumlarımdır, beni bağlar.

İzci abiyi gerçekten merak ediyorum, saygı duyuyorum kendisine. Siz de destek verdiyseniz ciddi manada merak ettim. Ama çok güzel bir ortam oldu burası, herkesin emeğine sağlık, saygıyla selamlıyorum...

Tanısaydınız çok sevinirdim. Daha önce de belirttim şimdi tekrar söyleyeyim. Ortaya bir liste çıkıyorsa ya da başlık bu hale gelmişse hepsi izci abinin destekleri iledir. Dersime daha ciddi sarılmam onun sayesindedir. Allah razı olsun diyorum.
    𝕯ış𝖆𝖗𝖉𝖆 𝖇𝖎𝖗 𝖞𝖆𝖟 𝖞𝖆ğ𝖒𝖚𝖗𝖚...

Alıntı Originally Posted by BJK Coccinella Yazıyı Oku
    Bence elinde IHEVA olan varsa ve iyi yerden maliyetlenmişlerse onların dikkatini çektiğinizi düşünüyorum. An be an izlemesek de yine gözümüzün ucuyla takip ediyoruz abi. Kazanıyoruz da kaybediyoruz da bu işin doğası bu.

Söylediğiniz gibi devamlı takip etmek hem avantajlı hem dezavantajlı. Seans izleyen insan duygularına daha çabuk yeniliyor. Kendim defalarca kez yaşadım bunu. Umarım IHEVA öngörünüz tutar abi. Bunu Can-ı gönülden isterim.
    İnsallah tutar tahtaya 1,94 e on bin lot satış koydum maliyet 1,88 ben küçük trendlerin takipcisiyim bunu küçük paralar kazanmak için yapıyorum . Yarın gerçekleşmez ise ertesi gün için aynı şeyi tekrar denerim.

6.  Alıntı Originally Posted by BJK Coccinella Yazıyı Oku
    Tanısaydınız çok sevinirdim. Daha önce de belirttim şimdi tekrar söyleyeyim. Ortaya bir liste çıkıyorsa ya da başlık bu hale gelmişse hepsi izci abinin destekleri iledir. Dersime daha ciddi sarılmam onun sayesindedir. Allah razı olsun diyorum.
    Tanışırız umarım, siz böyle yazdığınız için daha bir değer kattı. Çok mutlu oldum.

Al sat yat uyu bekle tüyo vesaire değildir. Aracı kurumunuza danışınız. Sadece kişisel yorumlarımdır, beni bağlar.

Çok yazılmış , bende bir iki kelam etmek isterim. Benim pencereme göre 196 a dokunup geri dönmesi yönünde ordan 190 sonra hacim ve alıcı durumuna göre 206 a gidebilir. Gün içi hareketi bu şekilde düşündüm. Hiç hareket etmeyebilir de, bilemeyiz. Ama bence bu kadar da yazılacak yazıyı hakeden bir hisse değil bence bilemiyorum belki de hakediyor.

Sayın Canel.D Anladıgım kadarrıyla sizde yukarı hareket bekliyorsunuz . Bence bu önemli. 1,96 olmuş veya 2,06 olmuş önemli degil tam ekzak noktayı bilmek mümkün olmayabilir. Ben temelden biraz anlarım ve bu hisse elinizde kalsa bile uyku kaçırmaz finansal rasyoları çok iyi.

8.  Alıntı Originally Posted by hasan polat Yazıyı Oku
    Sayın Canel.D Anladıgım kadarrıyla sizde yukarı hareket bekliyorsunuz . Bence bu önemli. 1,96 olmuş veya 2,06 olmuş önemli degil tam ekzak noktayı bilmek mümkün olmayabilir. Ben temelden biraz anlarım ve bu hisse elinizde kalsa bile uyku kaçırmaz finansal rasyoları çok iyi.
    Selamlar Hasan bey, teknik olarak da iyi yerde. Dip seviyesi 17x ler dolar bazlı 0.25xx seviyeler. Grafiğe kabaca bakarsak buralar alım için güzel yerler.
    Konu dışı olabilir ama prizma da harekete hazır ve teknik olarak start yerine geliyor az bir geri çekilme olma olasılığı olsa da tam rampada gibi. Bende al sinyali geldi ikisinde de merakla izliyorum

Sayfa 322/932 İlkİlk ... 222272312320321322323324332372422822 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •