Sayfa 322/504 İlkİlk ... 222272312320321322323324332372422 ... SonSon
Arama sonucu : 4031 madde; 2,569 - 2,576 arası.

Konu: RTALB - RTA Laboratuarları

1. yarın vurmazlarsa uzaya gider . ama bence yarın sabah satım için uygun araşıgı verecek gibi .ama tavan açarsa yol uzun ytd

2. İngiltere'de 5. Dalga covid 19 başladı diyor Dünya basını

Avrupa'da %30, Türkiye'de ise%20 arttı 1 haftada vaka sayısı

Alt. Varyantlar sahneye bu çıkmış. ABD 105 milyon doz aşı satın almış geçen gün 3.2 milyar USD lik

Yaz biter bitmez dillendirilir
    yazdığım öngörüler sadece fikir alışverişi amaçlıdır. yatırım maksadı ile kullanmayınız...

3. Hisse 2.5 tavan yapmış

Geri satış yer mi yemez mi bilmiyorum

Tek ricam, ağlama duvarına dönmesin bu sayfa

İhtiyacın olmayan para ile yatırım yapılır borsa da.

Sazan gibi hisseye atlanmaz, iyice temel teknik verilerine bak, akıl mantık kur, haberleri takip et, işine gelirse al.

Tavan oluyor, hadi bı tavanda ben kazanayım deyip hisse alınması , çok olumsuz sonuçlar doğurabilir

Aldığın sattığın seviyeyi kimse bilmek zorunda değil. Yanlış yatırım kararı verdi isen eğer, bunun cefasjni bu sayfa çekmek zorunda değil

Cümleten hayırlı kazançlar
    yazdığım öngörüler sadece fikir alışverişi amaçlıdır. yatırım maksadı ile kullanmayınız...

4. SPK Bulten açıklandı, A1 kapitalin onayı ile ilgili bir haber yok. Bu durumda Rtalb ile ilgili beklenmedik bir haber var ve bunu fiyqtliyor. Ben yarın seans sonu bu konuda kap bekliyorum. Fabrikq ile ilgili yada yabancı bir taktik kap i hiç fena olmaz. Beklentim yarın seans sonu Kap atması. Asla ytd.

5.  Alıntı Originally Posted by ŞAHONUN PUNGARI Yazıyı Oku
    SPK Bulten açıklandı, A1 kapitalin onayı ile ilgili bir haber yok. Bu durumda Rtalb ile ilgili beklenmedik bir haber var ve bunu fiyqtliyor. Ben yarın seans sonu bu konuda kap bekliyorum. Fabrikq ile ilgili yada yabancı bir taktik kap i hiç fena olmaz. Beklentim yarın seans sonu Kap atması. Asla ytd.
    Kafamda deli sorular ; 1000 üzerinde farklı emir sayısı ve tavandan bekleyen 2 milyon üzeri alış talebi. 2 gündür tavan.. a1 kapital onayı değil, öyleyse nedir ? Ben yarın seans sonu bir beklenmedik haber kap i bekliyorum. Asla ytd. Kendime nottur

6.  Alıntı Originally Posted by ŞAHONUN PUNGARI Yazıyı Oku
    Kafamda deli sorular ; 1000 üzerinde farklı emir sayısı ve tavandan bekleyen 2 milyon üzeri alış talebi. 2 gündür tavan.. a1 kapital onayı değil, öyleyse nedir ? Ben yarın seans sonu bir beklenmedik haber kap i bekliyorum. Asla ytd. Kendime nottur
    İngiltere'de Corona 5. Dalga başladı

Avrupa'da Corona vaka sayıları arttı

66 ülkede Maymun çiçeği görüldü

Uluslararası basın panik yayıyor

Almanya tekrar yasakları konuşuyor

7. suan 30m lot var dolasida ve fiyat 6 lira bedelsiz lotlar yarin satisa cikacak o yuzden iki gundur tavan oluyordu benim fikrim o. Ytd

8.  Alıntı Originally Posted by külyutar Yazıyı Oku
    İngiltere'de Corona 5. Dalga başladı

Avrupa'da Corona vaka sayıları arttı

66 ülkede Maymun çiçeği görüldü

Uluslararası basın panik yayıyor

Almanya tekrar yasakları konuşuyor
    Bana göre ise yarın seans sonu beklenmedik supriz bir kap gelecek.. tavsiye içermez kendi düşüncem...

Sayfa 322/504 İlkİlk ... 222272312320321322323324332372422 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •