Sayfa 324/915 İlkİlk ... 224274314322323324325326334374424824 ... SonSon
Arama sonucu : 7320 madde; 2,585 - 2,592 arası.

Konu: KRONT - Kron Telekomünikasyon

1. fordun elektrikli araç . batarya yatırımı hayırlı olsun ülkemize..

sadece ford değil globalde bir çok şirket elektrikli araç , elektrikli batarya ve otonom araba üretimi yatırımları yapıyorlar..

yani digitalleşme burda da var ve hızla artıyor..

daha fazla digitalleşme , daha fazla veri demek yani artan siber riskler demek.

2. 1 günde tam 6 iş ilanı girilmiş..

https://www.linkedin.com/jobs/search...geoId=92000000

3. twitterda ve tradingview'de obo grafiği paylaşanlar var ....

Ben de biraz temel analiz paylaşayım öyleyse..

1- Pandemi sebebiyle artan digitalleşme ve uzaktan çalışma, uzaktan eğitim vs sayesinde çok daha önemli hale geldi siber güvenlik ..

2- Hükümet yetkilileri neredeyse her konuşmalarında siber güvenlik , siber vatan , kavramlarını kullanıyorlar...

3-Şirket olarak 4 senede , Pam da hedef globalde ciro olarak minimum pazarın yüzde biri , PAM pazarının 3 milyar dolar olacağı düşünülerse hedef minimum 30 milyon dolar ve sadece PAM ürününden , Kronun diğer ürünleri buna dahil değil.

4- Şirket yüzde 80 brütkar marjla çalışıyor ve de satışlarının yüzde 80 ini arge ve pazarlmaya harcıyor.

5- Bilişim sekörü şu an ortalama 30fk civarı ile fiyatlanıyor .. diğer bilişim hisseleri Krona göre , satış/arge pazarlama oranı olarak 5-6 kat daha az arge ve pazarlamaya para ayırıyorlar

6- Lütfi Beyin 6 ay önceki , Bloombergeteki konuşmasında satın alma ve ortaklık olacak önümüzdeki dönemde demişti, olabilir demedi olacak dedi.

Özet geçmeye çalıştım temel analiz olarak daha detaya finansal temel analize inmeye gerek yok geçmişte çok kez hesaplama yaptım bu sayfalarda ...

şimdi kendi kendime soruyorum , uzun vadede teknik analiz mi güçlü bu hissede temel analiz mi diye

4. Sn lionnes haklisiniz uzun vade bencede uzmez ama kront gecmiste ki gibi davranirsa uzun süre bezdirme donemine girebilir. Patronun hisse satışı da mide bulandırdi biraz. Obo da sağ omzu kirmadigi ve kalici olmadigi sürece bence yukari hareket beklenebilir kirarsa tam tersi asagi da sert gidebilir. ozellikle bugün ve yarin asagi kirar ve kalici olursa bence bir sure uzaktan izlemek gerekebilir. Dediginiz gibi temel saglam ve yeni haberlerle baska yerlere de gidebilir. Velasil riskli bir süreç. Ben 40 altina gelirse portfoyu kaydirmaya baslarim muhtmelen, mal kaptirmak istemiyorsa oralara indirmez yasayip gorecegiz bakalım.

5. Sayın bidbas , yaşayıp görelim bakalım neler olacak .. kısa vadede neler olacağı beni ilgilendirmiyor daha önce dedğim gibi 3-4 sene vadeye odaklandım

6.  Alıntı Originally Posted by lionnes Yazıyı Oku

Ben de biraz temel analiz paylaşayım öyleyse..

2- Hükümet yetkilileri neredeyse her konuşmalarında siber güvenlik , siber vatan , kavramlarını kullanıyorlar...

Hükümet yetkilileri yine siber güvenlik diyor...

Yapay zeka, nesnelerin interneti, artırılmış gerçeklik, büyük veri, veri madenciliği, robotik, siber güvenlik ve sensör teknolojileri gibi bazı alanları 'öncelikli kritik teknolojik alanlar' olarak belirledik.

https://www.trthaber.com/haber/gunde...du-565446.html

7. Ekibimiz, yenilenebilir enerji, su altyapısı, siber güvenlik, dikey tarım, beyaz eşya, otomotiv, lojistik, depolama, emlak, bulaşıcı hastalıklar, güvenli hasta taşıma ekipmanları, algoritmik vadeli işlemler alım/satımı ve kadın girişimcileri desteklemek için mikrofinans alanlarında 20'den fazla girişim üzerinde çalışıyor

https://tr.investing.com/news/market...edecek-2113268

8. Dünyanın gündemi de siber savaş siber tehditler

ABD ve Çin dışişleri bakanlarının toplantısında tansiyon yükseldi. İki bakan da birbirlerine siber ihlaller ve demokrasi konularında suçlamalar yöneltti

https://www.cnnturk.com/video/dunya/...disari-cikardi

Sayfa 324/915 İlkİlk ... 224274314322323324325326334374424824 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •