Sayfa 325/356 İlkİlk ... 225275315323324325326327335 ... SonSon
Arama sonucu : 2848 madde; 2,593 - 2,600 arası.

Konu: NATEN - Naturel Yenilenebilir Enerji Ticaret A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by anadolulu alp Yazıyı Oku
    Forumda hepi topu 5 kişiyiz paylaşım yapanların eline sağlık hayırlısı olsun tavan.
    hayırlı olsun sn alp, ceza bitimi eski zirveyi geçsin,

Alıntı Originally Posted by foton Yazıyı Oku
    hayırlı olsun sn alp, ceza bitimi eski zirveyi geçsin,
    Cezanın olumsuz etki yarattığını ilk Sn Bay Tomi yazmıştı 1 ay kötü etkilendi Naten fakat mantıklı olan yeni zirvelere yükseliş yaşaması ve daha önemlisi yükseliş yaşadığı seviyede kalıcılık sağlamasıdır.

3. Bu adamın elinin ayarı yok yine ceza kestirmekmi istiyor anlamadım bir kaç gün daha sabretseydin be adam bu atakları 2023 de bekliyoduk 2022 de deil , yatırım tavsiyesi deildir...
    Yaptigim yorumlar kesinlikle al sat tavsiye niteligi olmayip , yatirim tavsiyesi deidir.

Elimde var. Çok yazmayı sevmiyorum. Uyuya kalmışız tavan olmuş şükür. Son durum bu.

SM-G780G cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Güvenme insanların samimiyetine menfaatleri uğruna gelirler vecd'e Cenneti vaad etmeseydi şayet rabbine bile etmezlerdi secde !!!

Takasta mal toplu istese soluksuz 400 TL üzeri kalıcılık sağlar Naten spekülatörü ve küçük yatırımcı yok denecek kadar az var.Çok boktan hisselerin twitter da takas paylaşımı yapılıyor fakat günlerdir Naten de twitter da takas paylaşımı yapan yok beklentisi en düşük hisselerin başında geliyor Naten ilginç olan da bu zaten.

Alıntı Originally Posted by anadolulu alp Yazıyı Oku
    Takasta mal toplu istese soluksuz 400 TL üzeri kalıcılık sağlar Naten spekülatörü ve küçük yatırımcı yok denecek kadar az var.Çok boktan hisselerin twitter da takas paylaşımı yapılıyor fakat günlerdir Naten de twitter da takas paylaşımı yapan yok beklentisi en düşük hisselerin başında geliyor Naten ilginç olan da bu zaten.
    Son

Güvenme insanların samimiyetine menfaatleri uğruna gelirler vecd'e Cenneti vaad etmeseydi şayet rabbine bile etmezlerdi secde !!!

Alıntı Originally Posted by katti Yazıyı Oku
    Son

Teşekkürler Sn Katti takaslar iyi teknik analiz iyi temeli analizi iyi daha önce yazmıştım düşüş yaşarsak alım fırsatıdır umarım yarın yükselişine devam eder düzeltmede çok bekletti cezası da bitiyor sabırla beklemeye devam keyif almak lazım.

8. Sayın Anadolu Alp pek fazla yorum yaptıracak bir haber Kap göndermedi ne dedik Yılbaşından beri hisse geri alimi oldu sonra Holdinge gitti paylar sonra kapasite artış başvuruları oldu sonra bazı borsa yorumcuları bu para nerden bulunacak diye sordu fakat birileri hiç bir şeyi takmadan satan varsa ben alırım diyor benim malım değerli diyor ben hisse satmam hisse alirim diyor tepeden millete mal çakmam diyor nateni olanın matemi olmaz diyor daha ne desin büyük yatırımcı yatırım tavsiyesi deildir....
    Yaptigim yorumlar kesinlikle al sat tavsiye niteligi olmayip , yatirim tavsiyesi deidir.

Sayfa 325/356 İlkİlk ... 225275315323324325326327335 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •