Sayfa 325/1000 İlkİlk ... 225275315323324325326327335375425825 ... SonSon
Arama sonucu : 7994 madde; 2,593 - 2,600 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz VII

Duhul
    Nov 2018
    İkamet
    Gönüllerde yaşıyorum.
    Gönderi
    7,299
     Alıntı Originally Posted by hkm Yazıyı Oku
    Tüm salona bulaşır.Geçen cenaze namazında 49 kişi yakalandı diye yazılmıştı .Bir cenaze namazı süresince ortalığın canına okumuş virüs.Kapalı ortam klima falan cidden düşünemiyorum.
    Hapşırık, öksürük 9 metre gidiyor diye bir şey okumuştum.
    Ahaliyi doğru açıya alırsak tek bir atış yeter.
    Çapraz ateş olursa kesin .

Çapraz ateşi de naziler bulmuş bu arada. Adamlar insan öldürmenin 50 tonuna da hakim .

Alıntı Originally Posted by Egeli Yazıyı Oku
    Normal maaşlı insanlar, hafta içi çalışıp hafta sonu gezmekten başka lüksü olmayanlar.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Devlet memuru veya çok üst düzey sağlam bir şirkette çalışandır, yoksa normal bir şirket çalışanı değil tatili düşünmek, şu an bulanık zıçıyordur.

3.  Alıntı Originally Posted by Egeli Yazıyı Oku
    Normalde aynı fikirde olurdum. Ama virüs ilk çıktığından beri gözlemlediğim, insanların tatilden vazgeçmediğiydi. Ben nasıl sağ kalacağımı düşünürken, çevremdekiler yaz tatilini düşünüyordu.
    Günlük vaka sayısı 1000’in altına insin tatil sezonu başlar. Şu anda en büyük risk istanbulun diğer şehirlere dağılması onu nasıl çözecekler merak ediyorum.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Fulltime evde oturanlara lafım yok ama çalışan insan için tatil ihtiyaç, 5 gün boyunca maske takınca hani derler ya bir kulağın arkası kaldı hakkatten maske orayı hallediyor ben yunanistan sınırı açarsa düşünüyorun.

Not: herseydahil sistemde tatil yapmadım ama fabrikasyon bir düzen olduğunu düşünüyorum o yüzden riski çalışmakla aynıdır. Öyle biryerde bende tatil yapmazdım.

YTD

Duhul
    Nov 2018
    İkamet
    Gönüllerde yaşıyorum.
    Gönderi
    7,299
    Resmi rakamlar ne bilinmiyor.Biz test pozitif değilse covidli demiyoruz kayda geçirmiyoruz.Ölüm nedeni bulaşıcı hastalık vaya kalp şu bu denip geçiliyor.O yüzden pik geride kalmış olabilir,ama o pike cidden deklare edilen rakamlarla mı ulaşıldı o kısım biraz karışık.
    Şöyle düşününce hiçbir ülkenin gerçek sayıları bildiğini düşünmüyorum.

Duhul
    Nov 2018
    İkamet
    Gönüllerde yaşıyorum.
    Gönderi
    7,299
    Ama hastanelerde hasta sayısı cidden azalmış son haftalarda,o cidden doğru,biz hastalıkta piki gördük düşüşe geçtik,ona inanıyorum ben de .
    Hocam pardon konu dışı ama hakim ve hekim kelimeleri neden aynı kökten geliyor. Tarihte iki meslek grubunun bir bağlantısı mı varmış?

6.  Alıntı Originally Posted by oguzvortex19 Yazıyı Oku
    Fulltime evde oturanlara lafım yok ama çalışan insan için tatil ihtiyaç, 5 gün boyunca maske takınca hani derler ya bir kulağın arkası kaldı hakkatten maske orayı hallediyor ben yunanistan sınırı açarsa düşünüyorun.

Not: herseydahil sistemde tatil yapmadım ama fabrikasyon bir düzen olduğunu düşünüyorum o yüzden riski çalışmakla aynıdır. Öyle biryerde bende tatil yapmazdım.

YTD
    Hangi ada peki

Alıntı Originally Posted by dimitris Yazıyı Oku
    Şöyle düşününce hiçbir ülkenin gerçek sayıları bildiğini düşünmüyorum.
    O da doğru sn dimitris.Bizde doktorlarıın kod girmesinde az bişi yönlendirme yapıldığını kolayına covid girilemediğini duydum.İtalyada ispanyada almanyada bu baskı yapılamıyordur diye düşünüyorum.Çin ,brezilya ,rusya falan tabi karanlık memleketler ordaki rakamlar kesinlikle güvenilmezdir.Avrupadaki rakamlar bana daha güvenilir geliyor.Zaten daha ne desinler adamlar ispanyada ingilterede italyada bir ara her gün nerdeyse bin kişi ölüyordu .

Alıntı Originally Posted by dimitris Yazıyı Oku
    Hocam pardon konu dışı ama hakim ve hekim kelimeleri neden aynı kökten geliyor. Tarihte iki meslek grubunun bir bağlantısı mı varmış?
    Hakem de var.Karar veren kararı tartışılamayan meslekler,bir şekilde karar verici anlamına geldiğini düşünüyorum ben.

Sayfa 325/1000 İlkİlk ... 225275315323324325326327335375425825 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •