Sayfa 325/1006 İlkİlk ... 225275315323324325326327335375425825 ... SonSon
Arama sonucu : 8042 madde; 2,593 - 2,600 arası.

Konu: Viop - XXII

1.  Alıntı Originally Posted by Sanane Yazıyı Oku
    Bence bilinçelenelim ve bir kampanya başlatalım. Türkiye'deki iç tüketime gelip yurt dışına para transferi amaçlayan tüm yabancı yatırımların değerini sıfırlamak için... Türkiye'de üretip, dışarıya satmak için gelene kapımız sonuna kadar açık...
    Türkiye'deki son yıllardaki fakirleşmenin esas sebebi bu tür yatırımlardır.
    Ülke iç ticaret hacminin büyük bir kısmını ellerine geçirerek esnaf ve tüccarın yok olmasının sebebi budur ve Ülkesini seven her vatandaşımızın da buna dur demek için bir başlatacağımız seferberliğe katılması gerekiyor.
    Aracımıca yakıtı Yerli sermayeli dağıtım şirketlerinden alalım mesela... Benim bildiklerim : Türkiye Petrolleri, OPET, Aytemiz mesela...
    Total de yerli, Oyak aldı.

Fakirleşmenin sebebi yanlış ekonomik politikalar...
    Burada yer alan yorumlar, kişisel görüşlere dayanmaktadır. Bu nedenle, yatırım veya al/sat tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir.

2. Aslinda onun onu acikti kendi tepti
    Oyle genel kurulda ufacik elektiriklenmede
    Masalarin ustune cikip ogluyla bir tekme tokat etrafi doversen
    Herkes senden korkar
    Yani olan desteginide geri ceker

3. Chp iyi ve deva birleşirse cok kaliteli kadrolarla akp yi yerle bir ederler.

Bence şimdiden bir platformda birleşip hem güç gösterisi yapıp kadrolarını tanıtırlar hemde hdp yi içlerine almayarak muhafazakar ve milliyetci kesıme selam cakarlar. %60 ları geçer.

Babacanın kadrosu cok cok saglam cok dinamık cok işi bilen kültürlü ve gerçekten ülkeye hizmet edecek insanlar. İyi partinin kadrolarıda güzel son olarak chp de birliktelık saglanırsa mansur yavas ekrem ımamoğlu zeydan karalar selın sayek böke öztrak gibi isimler ile gerçekten ülkeye ilaç gibi gelirler.

İnsanlar eğtimli kişiler görmek istiyor asker arkadasınn şöforun mv oldugu sistemi kimse görmek istemez. Bu birliltelık iyi bir kampanya ile hem erken secıme zorlar hemde tarihin en yüksek oyunu alarak işi bitirr

4. Bir aday belirlenır ve bu 3 parti o adayın etrafında kenetlenırse cok sağlam iş cıkarırlar. Hem cumhuriyet kurtulur hemde dünya sahnesınde türkiye baska boyutlarıyla ortaya cıkar

5. Tabi ki secım olacagını dusunursek. Secım ışığı yanarsa bence secıme gitmektense son şansını sandıkta değil baska sekılde dener dıye dusunuyorum bukdr bekcı buldr askerın emeklı edılmesi sosyal medya kapatılsın kısıtlansın işleri ülkeyi dünyaya kapamaya calısmak bizbize yeteriz ayagı cekmek. Yasayıp görücez.

Alıntı Originally Posted by Şakir Yazıyı Oku
    Chp iyi ve deva birleşirse cok kaliteli kadrolarla akp yi yerle bir ederler.

Bence şimdiden bir platformda birleşip hem güç gösterisi yapıp kadrolarını tanıtırlar hemde hdp yi içlerine almayarak muhafazakar ve milliyetci kesıme selam cakarlar. %60 ları geçer.

Babacanın kadrosu cok cok saglam cok dinamık cok işi bilen kültürlü ve gerçekten ülkeye hizmet edecek insanlar. İyi partinin kadrolarıda güzel son olarak chp de birliktelık saglanırsa mansur yavas ekrem ımamoğlu zeydan karalar selın sayek böke öztrak gibi isimler ile gerçekten ülkeye ilaç gibi gelirler.

İnsanlar eğtimli kişiler görmek istiyor asker arkadasınn şöforun mv oldugu sistemi kimse görmek istemez. Bu birliltelık iyi bir kampanya ile hem erken secıme zorlar hemde tarihin en yüksek oyunu alarak işi bitirr
    Babacanı bir kez izledim. Ülkenin modernleşmesinin mimarı olan Atatürk’e mesafeli olduğu izlenimini aldım. Bana notunu vermem için yeterli geldi.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    O egeli ben değilim

7. Borsa şort... Dolar long...

Siyaset; Tayyip şort... Mansur Yavaş long...

8.  Alıntı Originally Posted by Egeli Yazıyı Oku
    Babacanı bir kez izledim. Ülkenin modernleşmesinin mimarı olan Atatürk’e mesafeli olduğu izlenimini aldım. Bana notunu vermem için yeterli geldi.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Türkiye bir mozaik.. ben acıkcası öyle bir izlenım almadım hiçbirzaman.

Diyelim ki dediğiniz gibi olsun atatürk düşmanı değil zaten hem fikiriz ama gönülsüz olabilir. Türkiyede her kesımden insan var. Bu birlikltelik kadro olarak ülkeyi hakettiği yere getirecektir.

Ayrıca neden erdoğanın agzına bakıp hareket edıyorlar anlamıyorum. Sen kur birlikteliğini alenen yap calısmanı kadrolarını tanıt tüm ülke seni konussun . hezimeti yasayacagını görsünler asıl ozaman panıkle neler olacagınu görün 18 yıldır devletmı yoksa kısısel cıkarlarmı yönetilmiş herkes acık verecek. Mılletde anlayacak.

Sayfa 325/1006 İlkİlk ... 225275315323324325326327335375425825 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •