Sayfa 326/555 İlkİlk ... 226276316324325326327328336376426 ... SonSon
Arama sonucu : 4437 madde; 2,601 - 2,608 arası.

Konu: INFO - İnfo Yatırım

1. Yurt dışı işlem mi dedi müdür youtubeda? Bu harika bir haber. Dolar bazlı komisyon geliri demektir

Alıntı Originally Posted by hasboy Yazıyı Oku
    İnfo Yatirim Genel Müdürü Mehmet AŞÇIOĞLU'NUN 23 kasim yayini.20. dakikadan sonrasini izlemenizi tavsiye ederim.
    https://youtu.be/YueoHJaMhJk
    Müdürü dinledik, belli işi biliyor ama çok agresf büyüme vs. İnşallah olur ama artık net kar artışlarına odaklanılmalı. Her kalemden 3 5 m ne gelse kardır. Hedefimiz günlük net 1 milyon kazanç demeli şirket. Net! Elektirk su, ağırlama ne yaparsanız yapın bana günlük 1 m kazanç bırakın

Gedik yatırımda manyak kar var. Aslında daha mantıklı idi. Neden bunu tercih ettim, gediği yakalayabilir, özsermaye büyümesi müthiş, adamlar borsa ile lgili şirketleri yazılım yapıyor, ki müdürü de söyledi yüksek frekans vs. Bakacağız, şimdilik kral olan,stabil olan işmen. Darısı buna. 100 m sermaye ile günlük 1 kuruş art bana yeter

4. 14 Aralık'a kadar müsaade sana, o günle beraber bir şeylere başlamış olman lazım.

5.  Alıntı Originally Posted by RLC44 Yazıyı Oku
    Valla umutsuz vaka gibi. Sanki milyon lotlar var her kademede. Kağıt yapacağını yaptı realize ediliyor, olay bu. Gitmesi için bir sebep yok normal şartlarda. Ha giden nasıl gidiyor, valla bilmiyorum kağıt toplanmışlar gidiyor, bu meçhul
    Övülen kağıtta olmamak lazım bunu anladım burda

6. Hakkaten artık şöyle komisyon geliri var yok bilmem bedelli parasını hemen kullanacak gibi zarar edeni iyice çığırindan çıkaracak yazılar yazmamanızı umuyorum siz ovdukce çaktı info

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    7,923
     Alıntı Originally Posted by ukc Yazıyı Oku
    Övülen kağıtta olmamak lazım bunu anladım burda
    simdi hakikaten ekran takibi yaparsaniz cidden sinir bozucu hareketler yaptigi inkar edilemez bir gerçek

ama bu durum yatirim acisindan bakildiginda sirketin hakikaten kayda deger buyume ve karliliga sahip oldugu gercegini degistirmiyor.

bazen teori ile pratik arasinda bir problem olusuyor , bu da buna bir ornek bence.gunluk , haftalik dusunuldugunde spek tayfasi tarafindan opulmemek (her hissede asagi yukari ayni) cok zor ! ki adam simdi keyiflidir nasil opuyorum diye !!!? ama gun gelir devran doner, keser doner sap doner

yatırım tavsiyesi degildir

Alıntı Originally Posted by hayek Yazıyı Oku
    simdi hakikaten ekran takibi yaparsaniz cidden sinir bozucu hareketler yaptigi inkar edilemez bir gerçek

ama bu durum yatirim acisindan bakildiginda sirketin hakikaten kayda deger buyume ve karliliga sahip oldugu gercegini degistirmiyor.

bazen teori ile pratik arasinda bir problem olusuyor , bu da buna bir ornek bence.gunluk , haftalik dusunuldugunde spek tayfasi tarafindan opulmemek (her hissede asagi yukari ayni) cok zor ! ki adam simdi keyiflidir nasil opuyorum diye !!!? ama gun gelir devran doner, keser doner sap doner

yatırım tavsiyesi degildir
    Daha geçen haftalarda bedelli gelecek mi gelmeyecek mi diye konuşurken haber geldi ve bedelli öncesi yüzde 8 küsür çakıp odur budur düşürüyorlar. Yani bunlara düz çeksen ya Rabb i şükür derler, bukadar da olmaz biraz omurgalı durması lazımdı, yükselme ama efendice dur artık derinlikli bir kağıtsın

Sayfa 326/555 İlkİlk ... 226276316324325326327328336376426 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •