Sayfa 327/726 İlkİlk ... 227277317325326327328329337377427 ... SonSon
Arama sonucu : 5806 madde; 2,609 - 2,616 arası.

Konu: EGGUB - Ege Gübre

Alıntı Originally Posted by fugi06 Yazıyı Oku
    Bir evin, yazlığın yada aracın vardır. Başka ev, yazlık yada araçla kıyaslar mallarını diğerlerinden daha değerli görürsün.
    1 milyar $ hesabı da bu hocam, bir kaç sene önce kıyaslarken Alsancak limanından daha değerli dedi nahoş patron.
    Bir malın değerini piyasa belirler ve bence en önemlisi de patron etkisi... Küçük bir artıştı bedelsiz ama önemliydi ki piyasa dönüp yüzüne bakmadı...
    Herkes nahoş patronu biliyor maalesef...
    Her malın bir alıcısı olur hocam.
    Bu bizim nahoş patron da olsa.

Birgün nahoş patronun yüzüne aşık olan da çıkar.
    Ytd

SM-G610F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Önemli olan kar arkadaşlar.

Limanda işlerin açılması

Sent from my iPhone using Tapatalk
    Asla yatırım tavsiyesi değildir

Boku yedik.
    Çed iptal

4. Bakanlık onaylamış nasıl olur devlet bakanlığı yanlış yapmış olamaz hukuki bir sıkıntı olsa vermez idi şaka gibi o zaman bakanlık etkisiz mi yani uygun görmüş bu emsal olur mahkeme ne niyetle böyle adil değil sonuçta bşr iskele var zaten buna yanındaki rakip itlraz ediyor diye mahkeme nasıl bir hakim garip bir durum ve o zaman her İŞYERİ yanındaki rakibine dükkanı genişletiyor diye Tlcari hasmanelikle dava açsın bu emsal olur olacak iş mi sen rekabet nedeniyle yoksa çevre ne alaka takip firmalar bunu gören tüm Türkiye dava açsın yan fabrika kapasite artışı yapıyor ya sen devletin bakalnlığı çed raporu olumlu vermiş bu mahkeme nasıl bir akla hizmet ediyor ortalar bu davanın takipçisi olalım karar verem hakimle nden böyle karar verir gidip konuşalım o hakim nasıl böyle muhtemelen yasal zemini yoktur sonuçta keyfi birnıarar diye düşünüyorum yoksa zaten olumlu verişmiş nasıl böyle bşr şey blzde ortağız istihdam yaratacağız Hani hiç lşman olmasa anlarım zaten var az blraz uzatacak ne zararı olabilir ki kötü niyet var veya bu da senaryo gereğini olumusuzluk ithal edip mal toplama sonuçta zaten. Bşr limanımız var mı var çed raporu ile kapasite artsın artmasın bşz daha mevcut emsalleri milyar dolarlık limanı borsada 145 milyon dolara fiyatlıyorumz vardın çed raporu iptal şu an emeli 2 milyar dolar bence ha şimdi çed raporu olumlu gelse iskele uzasa zaten. 3 milyar dolar bence bakın ne kadar zor dimi şiman yapmak bürokrasi vs yer derinlik o kadar çok konuşulacak şey var ki ama zaten emsali 2 milyar dolar lşman ınız var ama an itibariyle borsa değeri 150 milyon dolar siz bırakın çed kedi önce elişşzdkeikş fiiyatlayın ama çok ilgşnç şeyler nasıl bir senaryo içindeyiz her şeyi yapıyorlar elimizden almak içşn kötü niyet var bu haberi veriş bile ne diyim mide bulantısı ama kul hakkı mız bu oyunları oymayan her kimse haram olsun

Yakında gübre şirketlerinin günü gelecek, gelmek üzere.
    Aracı kurumlar dillendirmeye başladı.
    En ucuz kalan sirketler durumuna düştü.
    Ytd

6. An itibariyle hektaş 2.7 milyar dolar

Ama Eggub 145 milyon dolar

Bu akıl tutulması süreç

Bakım arsasını bu özellikte bulamazsınız bakın lşman imar etmek ne kadar bürokrası sıfırdan bir lşman işte zihniyet adam kapasite artıracak ona bşle karşı neyse Hanş liman yapmak için su derinliği doğal lorunaklı böyle kapısından otoban tren vs organze SANAYİ bölgesi İpekyolu Akdeniz’e Ege’ye açılan stratejik bir yer nşye anlatıyorum eşi benzeri yok Hanş arsasını sadece arsasını analize sokarken bumlato düşünün bulamazsınız hadi buldunuz öyle ben alayım lşman yapayım yok lşman imarı bşke altın değerinde neyse hadi sadece ham emsal arsalara göre kaç Yüz milyon dolar eder sadece arsası arkadaş dalga mı geçiyorsunuz saf myıız o arsası açık arttırma müzayede ile alamazsın devler kapışır şimid üstünde liman var şiir gibi işliyor gidin görün aşık olur insan ya Alsancak limanı 1.3 milyar dolar 2007 emsali şimid 2-3 milyar dolar patron a göre Alsancak limanından daha değerli ya neyi bekliyorsunuz ya hektaş olmuş milyarlarca dolar üstelik gündem gübreler bu nasıl bir akıl tutulması nereye kadar blzde 1000 tane varsa spekülatör de patronda milyon var ya satmayacağız anlayın artık 1-2 milyar dolar gerçek değerine ulaşmadan satmayacağız oku eyyy patron eyyy spek sizi Allah’a havale ediyorum sizlerin Allah korkusu yok belli bu kadar vicdansız olamazlar inanmak istemiyorum ama konuşulan kime sorsam patron kendi tahta yapıyor diuor inanmıyorum inanmak istemiyorum ama patron bizden yana ise okuyorsa bu satırları göstersin mesele Maddi duran VARLIK güncelleme yapsın hisse geri alımı yapsın buy Back işine gelemez mi madem iskele artış öteleme var alsın burdan ilerde bedavaya gelsin 2 milyar dolar ise 150 milyon dolara geri alsa mis sasa nasıl geri alışı hep vs bşr çok firmada öyle veya limanı halka arz Et dimi Hanş patrona inanmak iyi olduğunu düşünmek istiyorum ama hiç öyle seyrediyor ya basıl bir umursamazlık ben alınterimi koydum yıllarımı hayallleirimi kul hakkı ver bu akıl tutulması piyasa değeri arkasında kimler var ise haram olsun fitil fitil burnundan gelsin eden bulur Allahtan korksunlar peygamberimşz kul hakkı ile karşıma gelmeyin der siz nasıl bir vicdan iman içindesiniz

7. Ya düşsün daha iyi me gpzel evi arabayı satar alırız şimid ev fiyatları kaça katladı ev enflasyon a göre güncellendi bu taaaa 2004 yılında bırakın endekse göre bşke güncel değil endeks 2000 altı iken hu nerde idi endeks bşle ikiye katladı bıraktık düşsün te evi arabayı satıp alalım hiiseyii ele geçirip maddi dram VARLIK güncellenme isteriz nasılsıa hakim ortak oluruz dimi ya bşr ev olmuş milyon dolar koskoca eşsiz liman süründüğü yerde elmas gibi parlıyor ama gören yok bu piyasa kör olmuş piyasa değeri me bakın analiz yaparken ev alırken neye başarısızı emsallerie dimi emsalleri bakın en az 10 -20 kat aşağıda piyasa değeri

Sayfa 327/726 İlkİlk ... 227277317325326327328329337377427 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •