Sayfa 328/899 İlkİlk ... 228278318326327328329330338378428828 ... SonSon
Arama sonucu : 7185 madde; 2,617 - 2,624 arası.

Konu: SODA - Soda Sanayii

Duhul
    Apr 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    3,488
     Alıntı Originally Posted by cemmer97 Yazıyı Oku
    Her şeyi kendisinin bildiğini zannedenleredir sözüm. İş tecrübeniz, bilginiz donanımınız ne kadardır bilmiyorum. Ama kendi birikim ve donanımımı biliyorum. 35 yıllık iş ve mali tecrübemle yazıyorum. Alaycı ve saygı sınırlarını zorlayan yazılarınızı kendinize saklayınız lütfen. Buradaki her bir kişiyi ve kimin ne zaman ne yazdığını takip ediyorum. Çünkü ben de soda yatırımcısıyım. Mali tabloları ve gelecek projeksiyonları ile karşı karşıya kalacağı risk ve tehditler, fırsat ve avantajlar hakkında yeterince bilgim var. Geçmiş iş tecrübem ve kariyerim buna müsait. Dolayısıyla resimli imalara gerek yok. Baykuşu olan kendisine saklasın ve beslesin.

Yanlış bildiğin (soda külü fiyatı düşmüş) konuda seni yazılı olarak düzelttik, anlamamakta ısrar edince görsele döndüm, belki anlarrsın diye ama onu da anlamamışsın. Kendin hakkında vizyon çizmişsin, soda hakkında yeterince bilgim var diyorsun ama daha kontratlardan haberin yok, haber vereni de şikayet ile teşekkür ediyorsun. Seni cehaletin ile yanlız bırakıyorum. Bana bulaştırma.

Not: Bay-Kuşumu da çok sevip besliyorum ayrıca.
    Eşeğe semer alınırken fikri değil ölçüsü alınırmış. Benim veya kimsenin demesiyle hisse alıp satmayınız.

2. 2018 yılındaki son düşüş ayı piyasalarında mal alınmayacağını bana bir kez daha öğretti. 2 ay daha götümüzün üstüne oturup mal almasam en az yüzde 50 daha karda olacaktım.. Ama yanlış bi zamanlama en az 1 yıldan ettiriyor.. O yüzden bi daha yukarı gitmeyen tahtalarda mal biriktirmem. Ya bunun gibi yatay oğlu yatay olacak ya topuk yukarı
    ADEL/TTRAK/ÇİMSA/TOFAŞ/AKSA/BRSAN/PETUN/INDES. /BRİSA/ARÇELİK/EREĞLİ/TÜPRAŞ/FORD OTOSAN/SODA

Duhul
    Dec 2017
    İkamet
    Ankara - 35
    Gönderi
    8,509
     Alıntı Originally Posted by Sercanhan Yazıyı Oku
    2018 yılındaki son düşüş ayı piyasalarında mal alınmayacağını bana bir kez daha öğretti. 2 ay daha götümüzün üstüne oturup mal almasam en az yüzde 50 daha karda olacaktım.. Ama yanlış bi zamanlama en az 1 yıldan ettiriyor.. O yüzden bi daha yukarı gitmeyen tahtalarda mal biriktirmem. Ya bunun gibi yatay oğlu yatay olacak ya topuk yukarı
    Bol kazançların olsun Sercan.

merakımdan soruyorum. imza kısmında diğerlerinde yokken, INDES ten sonra neden 'nokta' koydun? Indes yatırımımı noktaladım anlamında mı?
    Burada yazdıklarımın hiçbiri yatırım tavsiyesi değildir, kendi düşüncelerimdir.

Alıntı Originally Posted by NSHYDN Yazıyı Oku
    Yakışır Tayfun. Şişe grubunun hepsi var.. onun dışında GOODY, SASA, ISFIN.
    GOODY Geri gelecek diye satmıştım aşağıdan alırım düşüncesiyle 3.47'den, baktım gelmiyor 3.58 tekrar aldım 2 gün sonra 200 milyon TL'lik haber geldi
    Yorumlarım Yatırım Tavsiyesi Niteliğinde Değildir.

Duhul
    Apr 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    3,488
    Sercan bunların hepsi aynı anda mı var, yoksa geçiş yaptığın hisseler mi
    Eşeğe semer alınırken fikri değil ölçüsü alınırmış. Benim veya kimsenin demesiyle hisse alıp satmayınız.

Duhul
    Dec 2017
    İkamet
    Ankara - 35
    Gönderi
    8,509
     Alıntı Originally Posted by LoftHeR Yazıyı Oku
    GOODY Geri gelecek diye satmıştım aşağıdan alırım düşüncesiyle 3.47'den, baktım gelmiyor 3.58 tekrar aldım 2 gün sonra 200 milyon TL'lik haber geldi
    seninle bir çok şeyimiz ortak Lofther. benim yüzüğüm yok sadece . herhangi bir nesnenin de efendisi değilim. bildiğin modern, eğitimli bir köleyim. yakında kendi işimi kurup ejder meyvesi yetiştirip yanında da stevya da yetiştirip ejder meyveli smootie nin tatlanma kısmını stevya ile yapacağım. böylelikle doğal olarak tatlanmış olacak.
    Burada yazdıklarımın hiçbiri yatırım tavsiyesi değildir, kendi düşüncelerimdir.

7. * *İş Bankası, halka açık iştiraklerinden, Şişe Cam (SISE), TSKB (TSKB), Anadolu Hayat (ANHYT), İş Finansal Kiralama (ISFIN), İş GYO (ISGYO) ve İş Yatırım Menkul Değerler (ISMEN)’in hisselerinin* piyasadan satın alınması için 2020 sonuna kadar 300 milyon TL kaynak* ayırdığını açıkladı. Hatırlanacağı gibi, Banka geçtiğimiz yıl hisse* alım programı kapsamında 250 milyon TL ayırmıştı. Bankanın her yıl* yaptığı hisse alım programı piyasada beklenen bir gelişme olsa da,* haberin bahsi geçen hisseler üzerinde kısa vadede destekleyici bir* etki yapmasını öngörüyoruz."
    https://yatirim.akbank.com/_layouts/...d.aspx?ID=4564
    Çalış, çalış ileri, çalışan kalmaz geri...

Alıntı Originally Posted by NSHYDN Yazıyı Oku
    seninle bir çok şeyimiz ortak Lofther. benim yüzüğüm yok sadece . herhangi bir nesnenin de efendisi değilim. bildiğin modern, eğitimli bir köleyim. yakında kendi işimi kurup ejder meyvesi yetiştirip yanında da stevya da yetiştirip ejder meyveli smootie nin tatlanma kısmını stevya ile yapacağım. böylelikle doğal olarak tatlanmış olacak.
    Modern eğitimli köle kısmımız da ortakmış desene
    Yorumlarım Yatırım Tavsiyesi Niteliğinde Değildir.

Sayfa 328/899 İlkİlk ... 228278318326327328329330338378428828 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •