Sayfa 328/377 İlkİlk ... 228278318326327328329330338 ... SonSon
Arama sonucu : 3009 madde; 2,617 - 2,624 arası.

Konu: KONYA - Konya Çimento

1.  Alıntı Originally Posted by ACA42 Yazıyı Oku
    Sayın Tigler 3 aylık takas atabilirmisiniz.
    Sayın Aca42,takası buraya kopyalamadım ama en son citibank 105 bin lot civarında idi...
    Konya'nın dolar bazlı grafiği çok güzel duruyor bu arada..Yıllardır kıramadığı direnci kırıp Retest yapmış görüntüsü mevcut..Hem takas hem dolar bazlı grafik önüm açık diyor..

2.  Alıntı Originally Posted by Tigler Yazıyı Oku
    Sayın Aca42,takası buraya kopyalamadım ama en son citibank 105 bin lot civarında idi...
    Konya'nın dolar bazlı grafiği çok güzel duruyor bu arada..Yıllardır kıramadığı direnci kırıp Retest yapmış görüntüsü mevcut..Hem takas hem dolar bazlı grafik önüm açık diyor..
    Teşekkürler ederim Sayın Tiger. Çok güzel şeyler olacak gibi. Ky.t.d.

3. Cümleten hayırlı bereketli bol kazançlarınız olsun...

Ege kızı takip ediyor bu ara yükselişlerde.. Kendi yolumuzu çizdiğimiz günlerin biran önce gelmesi dileğiyle

4. Bu başlığı şu anda 10 kişi okumaktadır. (2 üye ve 8 ziyaretçi)

ACA42, Tigler

Şimdilik sakin, buralar daha çoşacak gibi ama bizim insanımız nedense zirvelerden yani 17 - 18 olunca almaya başlar. Ondan sonra hisse ters bir hareket yapsa yandım anam diye bağırır. Tabi bu aralar benim şahsi hedefim daha da yüksek, onca senedir buralar da öküzün trene baktığı gibi baktık durduk. K.Y.T.D.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyadan uzak
    Gönderi
    22,337

6.  Alıntı Originally Posted by ACA42 Yazıyı Oku
    Bu başlığı şu anda 10 kişi okumaktadır. (2 üye ve 8 ziyaretçi)

ACA42, Tigler

Şimdilik sakin, buralar daha çoşacak gibi ama bizim insanımız nedense zirvelerden yani 17 - 18 olunca almaya başlar. Ondan sonra hisse ters bir hareket yapsa yandım anam diye bağırır. Tabi bu aralar benim şahsi hedefim daha da yüksek, onca senedir buralar da öküzün trene baktığı gibi baktık durduk. K.Y.T.D.
    Bende hedefimi güncelliyorum; ama şu enflasyonist ortamda hisse olması gereken rakamları fiyatlayamadı bir türlü. Birilerinin peşine takılıyor sürekli. Konyam Geçmişte yaptıklarına bakarak aslında bir aslan parçası olduğunu hatırlasa....

Çimbeton da bu hızla bizi yakında sollarsa da şaşırmayalım.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyadan uzak
    Gönderi
    22,337
    Son düzenleme : Filozof; 05-02-2024 saat: 12:35.
    Bir nevi kimya ki Alimi yoktur.Tecrübe ettikçe biriken cahilliktir Aşk''"! “MASA KASA NİSAABRACADABRA
    Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler kendime aldığım notlardır.Bu bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyadan uzak
    Gönderi
    22,337
    Bir nevi kimya ki Alimi yoktur.Tecrübe ettikçe biriken cahilliktir Aşk''"! “MASA KASA NİSAABRACADABRA
    Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler kendime aldığım notlardır.Bu bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir

Sayfa 328/377 İlkİlk ... 228278318326327328329330338 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •