Sayfa 33/411 İlkİlk ... 2331323334354383133 ... SonSon
Arama sonucu : 3282 madde; 257 - 264 arası.

Konu: ALKA - Alkim Kağıt

1. Bu kadar ezdiklerine göre bişey var ama zamanı değil daha, 44 e şaşırdım 50 üstü bekliyordum haftaya yukarı yaparsa belki bir şeyler olabilir... Ytd.

2. karın önemli kısmı döviz varlıgındandı 9 aylıkta...12 aylıkta dövizdeki gerilemenin etkisinin negatif olacagını öngörüyor ve 4 üstündeki fiyatı tuhaf buluyordum zaten...

3.  Alıntı Originally Posted by iberata Yazıyı Oku
    karın önemli kısmı döviz varlıgındandı 9 aylıkta...12 aylıkta dövizdeki gerilemenin etkisinin negatif olacagını öngörüyor ve 4 üstündeki fiyatı tuhaf buluyordum zaten...
    Döviz varlığındaki gerileme bu kadar etkili olmaz. Geçen çeyrekteki esas faaliyet kari harikaydı

ASUS_Z00LD cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. 19.7 milyon karşılık gideri gösterilmiş o yüzden böyle diyorlar ancak daha anlayamadım bu neyin karşılık gideri

5. Sayın by ben az önce 13 milyon doların kur farkının karşılıgı deyip alkim için 100 alka için 60 milyon kar dediniz. Yorumu neye göre yaptınız? Ve yorumlarınızı sildiniz.

6. Bu karşılık bilanco da eklemeyecekse görünen 44 olacaksa çok cektirir bu hisse

7. Çektirmek ne kelime süründürür yani. 3. çeyrek süper kar açıkladı uzaya mı gitti? Yok. O sekilde hareket etmiyor, bu şekilde dibin dibine girer. Rengini belli eder zaten iki hafta var bilançoya. Normal bir bilançoda bile bi anda -%10 a dayandığını da gördük zarar etmiş gibi. Bakalım göreceğiz neler olacak.

Normalde alka tahtasında işlem hacmi çok düşüktür. eger tahta yapımcının müdahelesi olmasa işlemler 10 veya 20 bin lotta kalır. ky den alıcı çok azdır. Fakat bu gün son saatde 200 binlot aşagı verilerek alıcı buluyor, gelde şimdi buna inan. Spek hazretleri saklabanlıkmı yapıyor, neyapıyorsa çok komik oluyor. Sözde vergi dairesine beyan edilen kazanç begenilmedi ve 200 yüz bin lotu birileri 20 kuruş aşagıdan almaga koştu. Hani organize işler bunlar diye bir şarkı vardı o sarkı sözleri gibi. Biz satışların bir cepten öbür cebe oldugunu biliyoruz ama bilmiyormuş gibi yapalım. Satıcılar içinde bizler yoktuk Vay be nede aşagı bastılar ya.Diyerek numarayı yutmuş görünelim.

Sayfa 33/411 İlkİlk ... 2331323334354383133 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •