Sayfa 33/579 İlkİlk ... 2331323334354383133533 ... SonSon
Arama sonucu : 4630 madde; 257 - 264 arası.

Konu: HALK Cafe - III

Sevindiniz mi 5.61'i gorunce resimde yoksa??? Garanti'nin ekrani o.

Alıntı Originally Posted by 666 Yazıyı Oku
    Sevindiniz mi 5.61'i gorunce resimde yoksa??? Garanti'nin ekrani o.
    bak sen bile inanmamışsın ki ortak Ak ekranına garanti dedin =)

Alıntı Originally Posted by 66Trader66 Yazıyı Oku
    bak sen bile inanmamışsın ki ortak Ak ekranına garanti dedin =)
    Akbank kalmis, gidip geldim kendim de sevindim Halk zannedip!

4.  Alıntı Originally Posted by KIZILDAG Yazıyı Oku
    11.05.2020 Sabah düşüşle açılırsa alırım, yükselişle açılırsa alırım, flat kalırsa izlerim. Ytd.
    Bugün bu sitede iki adet Halk bank topiği var. Dün gece hızlı hızlı bir şeyler yazıldı çizildi. Bazı yazılar cesur, ama çoğunlukla kendinden emin olmayan yazılar vardı. Mesela AGHA güzel sordu, ben anlamıyorum, benim evim şu para, bana böyle anlat diyor, bu işin mevzuatında yazılan çizilenler çoğu yatırımcı tarafından anlaşılmaz. Bugün yatırımcı ilişkilerini arayıp durum nedir diye kimse sormadı.

Ben artı eksi olsa da almazdım, olmayacağını hissettiğim için böyle yazdım. Ancak dün geceye göre bu TAHSİSLİ olayı bir anda unutuldu. Bence bu çok yanlış. Tüm olasılıklar ele alınmalı. Bu konudaki seçenekler ve geçmiş örnekler incelenmeli.

Flaş Haber : Halkbak yatırımcısı Halkbank için yapılan Tahsisliyi görmezden geliyor.

5. Tahsisli kullanılacakken bi şekilde özsermaye hesaba dahil edilirse vakıfa göre avantajlı konuma geliriz.
    YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR

6. "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

Alıntı Originally Posted by Zdx&Lunar Soul Yazıyı Oku
    Yabancı seri satmış 666 :D yabancı hisseyi terk ediyo yersen..
    Böyle bir günde kufreder gibi şu fiyatlama, madem olumsuz, vakıf için olumsuz değil mi? Nasıl bir pislik bunlar.
    Görüşlerim amatör bir yatırımcının akıl yürütmelerinden ibarettir, yatırım yönlendirmesi olarak algılamayınız.

Sayfa 33/579 İlkİlk ... 2331323334354383133533 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •