Sayfa 33/47 İlkİlk ... 23313233343543 ... SonSon
Arama sonucu : 374 madde; 257 - 264 arası.

Konu: TMSN - Tümosan Motor ve Traktör

geleceği parlak..elinde olanlar kıymetini bilsin..kısa vade düşüş devam edebilir ama aşağıda fazla marj yok..yukarı potansiyel daha fazla...ytd

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    bursa
    Gönderi
    3,695
    Aslında ben yukselisteki eski direnclerini destek yapmasını bekliyorum.. bir zamlar 10.5 11.00 direnç idi. Bu seviyeleri olası borsa genel sarsintilarinda görebilir diye dusunuyor, ve fırsatları orada görüyorum.. bir zamanlar 3.60 4.00 aralığı gibi

Redmi Note 4 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

16.50...14....sirali destekler.bu desteklerden 16.50 belki görülebilir ama 14 tl için şimdilik sebep yok...ytd

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    bursa
    Gönderi
    3,695
     Alıntı Originally Posted by R-E-X Yazıyı Oku
    16.50...14....sirali destekler.bu desteklerden 16.50 belki görülebilir ama 14 tl için şimdilik sebep yok...ytd
    Sevgili rex, bence de öyle lakin 3.60 , 3.70 lerde aldığım günü bilirim.. 6.24 destek diye girmiştim.. 4 altında paçal yaptım.. ben herşeyi bekliyorum bu borsadan

Alıntı Originally Posted by EFT Yazıyı Oku
    Sevgili rex, bence de öyle lakin 3.60 , 3.70 lerde aldığım günü bilirim.. 6.24 destek diye girmiştim.. 4 altında paçal yaptım.. ben herşeyi bekliyorum bu borsadan

o zaman ki tmsn ile şuan ki tmsn arasinda dağlar kadar fark var..benim elimde yok varsa kiymetini bil...ben uçup kaçacak demiyorum onu spek bilir..potansiyeli olan bir hisse..

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    bursa
    Gönderi
    3,695
    o zaman ki tmsn ile şuan ki tmsn arasinda dağlar kadar fark var..benim elimde yok varsa kiymetini bil...ben uçup kaçacak demiyorum onu spek bilir..potansiyeli olan bir hisse..
    Kesinlikle haklısın.. o zamanlar ben hisseye 15 TL değer biciyordum.. ve yeni başlıyor..
    Zaten oralara gelmesi nerdeyse imkansız. USD bazında bile 14 TL denk geliyor.. benim ki ha büyük bir dünya krizi olur da sarkarsa..
    Kaçırılmayacak yerlerden demek istiyorum..

Bu arada hisseden ev almak amacıyla faizler dusunce 6.29 dan satıp çıktım

Alıntı Originally Posted by EFT Yazıyı Oku
    Kesinlikle haklısın.. o zamanlar ben hisseye 15 TL değer biciyordum.. ve yeni başlıyor..
    Zaten oralara gelmesi nerdeyse imkansız. USD bazında bile 14 TL denk geliyor.. benim ki ha büyük bir dünya krizi olur da sarkarsa..
    Kaçırılmayacak yerlerden demek istiyorum..

Bu arada hisseden ev almak amacıyla faizler dusunce 6.29 dan satıp çıktım

en az 6 ay borsalar düşmez..bu arada yükselen yükselir...dolar/tl net aşaği trende girmiş durumda..7.80...7.6 sirali destekler olabilir...ytd

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    bursa
    Gönderi
    3,695
    en az 6 ay borsalar düşmez..bu arada yükselen yükselir...dolar/tl net aşaği trende girmiş durumda..7.80...7.6 sirali destekler olabilir...ytd
    6 ay sonra ne var, Şubat mart gibi ... sonrası zaten bilanço bazlı hareket sonra bedelsiz ve temettü beklenisi olanlar vs.. kısaca fırsat bitmez..
    Şahsen hep doğru hisseyi buldum ama hic teknik analiz bilgime guvenip sat ala girmedim.. sizi aselsandan biliyorum. Ben bölünmeden once aselsani 15_16 TL civarında topladım.. 31 de onu da ev nedeniyle sattım.. o zamanlar da aynı hareketleri yaptı yuzde 10 , 15 aralığında git gel yaptıktan sonra bir anda buraya geldi.. o git gelleri hiç denemedim..

Sayfa 33/47 İlkİlk ... 23313233343543 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •