Sayfa 33/584 İlkİlk ... 2331323334354383133533 ... SonSon
Arama sonucu : 4665 madde; 257 - 264 arası.

Konu: OZKGY - Özak GYO A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by sar Yazıyı Oku
    Maşaallah nisan ayını da yükselişle kapatacak ve 7. ayda da ralliye devam diyeek......
    İnşaallah mayısta da yükseliş devam eder......

....

Geçen sene ekim ayında hisseye girenler OZKGY denizinden güzel torik çıkarmışlar...

Bu palamutun üzerine bir de torik atsa hiç fena olmaz

2. Dün Ataşehir ihalesine katıldı, 1.turdu. 11 firmadan biri. 2. Etap ihale bayramdan sonra yapılacak . Bu arada emlak Gyo birçok hazinede kayıtlı yeri üzerine aldı ve gelir paylaşımı ile ihaleye açacak . Özak çok ciddi olarak en son kurtaran rakama kadar ihaleleri zorlayacak . Kar beklendiği gibi olmazsa zorlamaz çekilir , ekip içeride dışarıda çalışmakta 😉

3.  Alıntı Originally Posted by linux Yazıyı Oku
    Dün Ataşehir ihalesine katıldı, 1.turdu. 11 firmadan biri. 2. Etap ihale bayramdan sonra yapılacak . Bu arada emlak Gyo birçok hazinede kayıtlı yeri üzerine aldı ve gelir paylaşımı ile ihaleye açacak . Özak çok ciddi olarak en son kurtaran rakama kadar ihaleleri zorlayacak . Kar beklendiği gibi olmazsa zorlamaz çekilir , ekip içeride dışarıda çalışmakta 😉
    İçerde misiniz sayın linux?
    Bu bilgilere nereden ulaşıyorsunuz?

4.  Alıntı Originally Posted by Egetorik Yazıyı Oku
    İçerde misiniz sayın linux?
    Bu bilgilere nereden ulaşıyorsunuz?
    hem içeride, hem de dışarıdayım . bilgiye ulaşmak çağımızda kolay, benim sektörüm gereği daha da kolay. esas zor olan ise sabredebilmek azizim

5. hadi birkaç ayrıntıyı daha bilmeyen ortaklar için buraya taşıyayım. Bizim ahmet patron ela quality otel için bu sene 400 milyon ekstra yatırım yaptı, bir hatırlatma daha bu otel 110 milyon usd e yapılmıştır zamanında. ayrıca diğer 4 otele de başlama niyetinde.bunlar nerede ve kaç odalı diye mi sordunuz?
    Ela’yı turizmde zincir haline getirmek için yola çıkıyoruz. Antalya Demre’de 70 dönümlük alanda 500 yataklı bir resort otel projesini hayata geçireceğiz.Bodrumdaki Arsamızın 1.6 kilometrelik sahili var. Üst gelir grubuna hitap edecek deluxe turizm kompleksi projesi üzerinde çalışıyoruz. İnşaata 2023 Mart’ında başlamayı planlıyoruz.Didim Altınkum’da 163 dönümlük bir arsamız var. Orada da orta-üst gelir grubunu hedefleyen 800 yatak kapasiteli resort otel projesi geliştirmeyi planlıyoruz.
    Bunlar da yanıtları bizzati kendi ağzından...
    inşaat kısmındakileri ise ben zaman zaman yazıyorum vakit el verdiğince .Ben hisseye güveniyorum , ekstra sepette indirim yapıldığı günlerde ise alıyorum koyuyorum evladiyelik

Bilânço tahmininiz varmıydı sn. Linux
     Alıntı Originally Posted by linux Yazıyı Oku
    hem içeride, hem de dışarıdayım . bilgiye ulaşmak çağımızda kolay, benim sektörüm gereği daha da kolay. esas zor olan ise sabredebilmek azizim
    SM-A530F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    nasip....

7.  Alıntı Originally Posted by sakura Yazıyı Oku
    Bilânço tahmininiz varmıydı sn. Linux

SM-A530F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    var ama açıklasam mı bilemedim pek
    bu arada ela quality için bir ipucu vereyim. bu seneki antalya daki turist rakamı 2019 yılının sadece yüzde 9 altında seyrediyor. biliyorsunuz bölge ukrayna ve rus turist ağırlar, savaş dolayısıyla bu ülkelerdeki eksilmeleri ingilizler, almanlar ve iranlılar kapatmakta.bu da ilk ağızdan bir beyanattır . ayrıca ela quality ise fiyat düşüşü yapmayıp üst segment turist kitlesine göz kırpacak, bu da ahmet patrondan bir inci diyelim...

8. şimdi gelelim inşaat kısmına ...
    göktürk 2.etap şu an satışa çıktı 2+1 daireler 8 milyon lansman fiyatıyla . Göktürk 3 ise yıl sonu vizyona girecek. Diğer şirket portföyündekiler ve yeni fırsat ve alınacak ihale projeler ile önem sırasına göre yapılacak diyelim.
    Bu inşaattan gelecek para akımıyla alınacak turizm kredisi ELA markasını besleyecek diyelim. Yol uzun, kaptan ise oldukça işin ehli diyebilirim. Dalgalı okyanuslarda Ahmet patron sörf yapar

Sayfa 33/584 İlkİlk ... 2331323334354383133533 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •