Sayfa 330/1006 İlkİlk ... 230280320328329330331332340380430830 ... SonSon
Arama sonucu : 8043 madde; 2,633 - 2,640 arası.

Konu: Yatırım Fonlarına, Borsa Endekslerine ve Hisselere W Bakışı-4

Alıntı Originally Posted by dell14 Yazıyı Oku
    Bankaya kayitli tel i degistiriyorlarsa durum vahim
    Dh oku neler gorursun
    Yilan hikayesi gibi

Alıntı Originally Posted by myfinans Yazıyı Oku
    SIM blokesi mobilden de ATM'den de anında kaldırılabiliyor.Gizli soru cevabıyla

Ama bazı bankalar sağlamcı şubeye gel diyebiliyor.Mesela Burgan
    Burganı o yüzden seviyorum.
    Ustadim adamlar bugun bir savciyi bir karatay hocayi dolandiriyorsa sistemlerini varin siz dusunun

3.  Alıntı Originally Posted by Webster Yazıyı Oku
    Ustadim adamlar bugun bir savciyi bir karatay hocayi dolandiriyorsa sistemlerini varin siz dusunun
    aynen öyle
    hesaptaki para gitse neyse

şeresizler mobilden kredi başvurusu yapıp anında hesaba geçen krediyi de yürütüyorlar.

Bırak elindekini kaybetmeyi birde borçlanıyorsun

4. Snwebster üstad kargaya yavrusu şahin gibi gelirmiş acaba aracı kurumdaki bakiyelerde heklenebilirmibizim sermaye biraz kısıtlıda?

Alıntı Originally Posted by boschyatirim Yazıyı Oku
    Sn.misti konuyu biraz acarmisin.
    Bilale anlatir gibi anlatirsaniz anca anlariz.
    Biz eski kafaliyiz malum.

Yatirim hesaplarini bankadan acmistik.Kapamasinida onlar yapmasi gerekiyor.
    Yani bankami ilgilenmesi lazim bagli oldugu yatirim kurulusumunami muracaat etmemiz gerekiyor.

Ben mkk yida aradim.Güncelleme yapiyormusunuz diye.

Rutin hariç güncelleme yapmiyoruz dedi.
    Ama ben kapali olan hesaplarimi her ay ekstrede görüyorum dedim.

Araci kurumunuzla görüşün dedi.

Üstadım https://pttkep.gov.tr/ adresinden kendinize bir kayıtlı e posta adresi satın alıyorsunuz.Yıllık 55 TL. ücreti var. Ama ben 3 yıldır sahibim nedense sadece kayıt olurken tahsil ettiler. Bankaların, kamu kurumlarının hatta bazı özel şirketlerin de kayıtlı e posta adresleri var. ör : : [email protected] , [email protected]. gibi. Bu adreslere ileti, ihtarname gönderebilirsiniz sahip olduğunuz kep ile. Karşı tarafa ulaştığı saat ve okunduğu saat delil olarak görünür. Yani resmi olarak iletilmiş olur. Bundan sonra muhatap sizin talep ettiğiniz işlemi yasal olarak işleme almak zorundadır. İşleme almaz ise sorumluluk muhataptadır. Notere de parçalanmazsınız. 2.3 TL. dir posta ücreti. Kart iptali , hesap işlemleri , ihtarname işlemlerinizi yapabilirsiniz. Ben meslek icabı sık sık kullanırım. Ama esas olan e postayı imzalamak için bir de elektronik imza gerekir ki o biraz pahalıdır. 3 yıllık 250 TL. civarı galiba.

Alıntı Originally Posted by Kaan07 Yazıyı Oku
    Snwebster üstad kargaya yavrusu şahin gibi gelirmiş acaba aracı kurumdaki bakiyelerde heklenebilirmibizim sermaye biraz kısıtlıda?
    Ustadim hic araci kurumla calismadim bu konuda bilgim yok malesef
    Hatta kamu bankasi harici banka kullanmam 🤭🤭🤭

Alıntı Originally Posted by mistyimage Yazıyı Oku
    Üstadım https://pttkep.gov.tr/ adresinden kendinize bir kayıtlı e posta adresi satın alıyorsunuz.Yıllık 55 TL. ücreti var. Ama ben 3 yıldır sahibim nedense sadece kayıt olurken tahsil ettiler. Bankaların, kamu kurumlarının hatta bazı özel şirketlerin de kayıtlı e posta adresleri var. ör : : [email protected] , [email protected]. gibi. Bu adreslere ileti, ihtarname gönderebilirsiniz sahip olduğunuz kep ile. Karşı tarafa ulaştığı saat ve okunduğu saat delil olarak görünür. Yani resmi olarak iletilmiş olur. Bundan sonra muhatap sizin talep ettiğiniz işlemi yasal olarak işleme almak zorundadır. İşleme almaz ise sorumluluk muhataptadır. Notere de parçalanmazsınız. 2.3 TL. dir posta ücreti. Kart iptali , hesap işlemleri , ihtarname işlemlerinizi yapabilirsiniz. Ben meslek icabı sık sık kullanırım.
    Guzel bilgi
    Tsklr ustad

8. Üstad benim aracı kurum dedigime bakma benimdedigimde kamu bankasının menkul degerleri

Sayfa 330/1006 İlkİlk ... 230280320328329330331332340380430830 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •