Sayfa 332/967 İlkİlk ... 232282322330331332333334342382432832 ... SonSon
Arama sonucu : 7731 madde; 2,649 - 2,656 arası.

Konu: ISGSY - İş Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı

1.  Alıntı Originally Posted by atmega48pa Yazıyı Oku
    Dun 55ten gelen on bin lotu bugun 57ye yazdim birisi almis. Portfoydeki nakit azaldi diye uzulecektim satildigi iyi oldu.

Oran olarak en cok isgsy tasiyan ky olabilirim bu forumda. Portfoyun %70i isgsy, %1 halkb kalani fon
    hayırlı olsun..nasip

2. İki ay önce bana borcu olan bir arkadaşım parayı elden vermek istediğini söyledi, müsait değildim ikimizin de ortak tanıdığı bir esnaf arkadaşa bırak akşam alırım dedim, iki ay geçti gelen giden yok. İşin garibi esnaf arkadaş daha önce bir çok iyi davranışını gördüğüm bir kişi, çok bunalmıştım akşam ödemem vardı, kısa zamanda hallederim nazım geçer diye düşündüm ama ödeyemedim mahçubum borcum borç diyor. Piyasa sanırım hiç bu kadar kötü olmamıştı. Para dönmüyor. Tarımını, hayvancılığını, kendini besleme yeteneğini kaybetmiş bir ülke olduk. Şeker fabrikaları çiftçi için son kaleydi, onlar da satılıyor. Ekonomik durum çok kötü olmalı o fabrikaların satılması oy kaybettirir, buna rağmen satılıyorlarsa endişem daha da artıyor. Bir miktar nakit bugünlerde iyi olabilir. Ben hisse oranımın iki katından fazlası ile nakitte kalanlardanım, hiç bir zaman 1/3 dışında borsaya girmem, girilmesini de tavsiye etmem

3. 12:12:51 den sonra işlem saati 12:54:33

Stop Wishing Start Doing

4.  Alıntı Originally Posted by vassago Yazıyı Oku
    12:12:51 den sonra işlem saati 12:54:33

1,57 uzun sure bos kaldi, satici 58'de alici 56'da bekledi durdu.

5.  Alıntı Originally Posted by atmega48pa Yazıyı Oku
    1,57 uzun sure bos kaldi, satici 58'de alici 56'da bekledi durdu.
    56 Dan iki lot aldım, 60 a 2 lot satışa koydum.
    Bakalım gidecek mi 😁😁

6.  Alıntı Originally Posted by tahminci Yazıyı Oku
    İki ay önce bana borcu olan bir arkadaşım parayı elden vermek istediğini söyledi, müsait değildim ikimizin de ortak tanıdığı bir esnaf arkadaşa bırak akşam alırım dedim, iki ay geçti gelen giden yok. İşin garibi esnaf arkadaş daha önce bir çok iyi davranışını gördüğüm bir kişi, çok bunalmıştım akşam ödemem vardı, kısa zamanda hallederim nazım geçer diye düşündüm ama ödeyemedim mahçubum borcum borç diyor. Piyasa sanırım hiç bu kadar kötü olmamıştı. Para dönmüyor. Tarımını, hayvancılığını, kendini besleme yeteneğini kaybetmiş bir ülke olduk. Şeker fabrikaları çiftçi için son kaleydi, onlar da satılıyor. Ekonomik durum çok kötü olmalı o fabrikaların satılması oy kaybettirir, buna rağmen satılıyorlarsa endişem daha da artıyor. Bir miktar nakit bugünlerde iyi olabilir. Ben hisse oranımın iki katından fazlası ile nakitte kalanlardanım, hiç bir zaman 1/3 dışında borsaya girmem, girilmesini de tavsiye etmem
    esnafçı her zaman o şekilde ekonomik durum farketmiyor benide ufakda olsa sizin durum gibi çarpanlar oldu sıra arkadaşım dahil
    ekonomi kötü diyenler eski usul esnafçılığın devam edeceğini sananlar her istediğimizi heryerden temin edebiliyoruz zamanında çok kazık yediğimiz için herkes tecrübeli esnafçının mal satması çok zor
    netice itibariyle el emeği ile para kazananlar elektrikçi tesisatçı vs oda işini hakkıyla yapıyorsa ve büyük işletmeler hariç o kesim bitmiştir doğal bir sonuç bu

7. https://radore.com/blog/radorede-201...nfografik.html

Niceliksel bir paylaşım gibi görünse de içerdiği bilgiler bakımından daha çok nitel.

Bilgi,bilgidir...
    Stop Wishing Start Doing

8. 55 e 77k paketi koydular.

Dileyene...
    Stop Wishing Start Doing

Sayfa 332/967 İlkİlk ... 232282322330331332333334342382432832 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz