Sayfa 332/996 İlkİlk ... 232282322330331332333334342382432832 ... SonSon
Arama sonucu : 7962 madde; 2,649 - 2,656 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz X

yarin 7.30 kapanis yaparlar, bilancolari boylece ayarlamis olurlar !

ocak ayinin 10'undan sonra 7.50 seviyesine dogru bir dengelenme hareketi olur.

ama 2021 yilinda bu faiz oranlari mevcut oldugu surece atak beklemiyorum.

yatırım tavsiyesi değildir

2.  Alıntı Originally Posted by hayek Yazıyı Oku
    yarin 7.30 kapanis yaparlar, bilancolari boylece ayarlamis olurlar !

ocak ayinin 10'undan sonra 7.50 seviyesine dogru bir dengelenme hareketi olur.

ama 2021 yilinda bu faiz oranlari mevcut oldugu surece atak beklemiyorum.

yatırım tavsiyesi değildir
    Bu faizlerin yüksek kalmasına reis izin vermeyecektir diye düşünüyorum. En fazla 3 ay böyle gider sonra faiz indirimleri başlar.
    Yatırım tavsiyesi değildir.

Bahçeliden bu saatten sonra ittifağı bozmasını beklemek aşırı iyi niyet bence.Öyle bir göbekten bağlandı ki imkansız.

benim dusuncem faiz oranlarinin 2021 ilk yarisina kadar degismeyecegi hatta siyasal ya da dunyadaki konjonkturel bir belirsizlige karsi yukseltilebilecegi yonunde.

ama biden sonrasi usd'yi degersizlestirme ya da zayif usd politikasinin bitecegini dusunuyorum.
     Alıntı Originally Posted by EGEDUK Yazıyı Oku
    Bu faizlerin yüksek kalmasına reis izin vermeyecektir diye düşünüyorum. En fazla 3 ay böyle gider sonra faiz indirimleri başlar.

5.  Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Valla ben henüz 2. virüs önleyici ilacımı içiyorum, siz biraz erken başladınız galiba?

Şaka bir yana, şubat ayına iki ay var Saddam seçim yapsa yetişmez, heleki pandemi zamanı o seçim yapılamaz, katılımdan, seçmen kuruluna kadar rezil oluruz Dünyaya, nisan, mayıs, haziran bile çok zor.
    Amerika'daki gibi oylar posta yoluyla kullanılır cehapenin oylari ya hic gitmez ya da nakliye edilirken kazada falan yanar.

Duhul
    Nov 2018
    İkamet
    Gönüllerde yaşıyorum.
    Gönderi
    7,299
     Alıntı Originally Posted by deepblue35 Yazıyı Oku
    Bahçeliden bu saatten sonra ittifağı bozmasını beklemek aşırı iyi niyet bence.Öyle bir göbekten bağlandı ki imkansız.
    Öcalan 'ın sözünü dinlemiyorlar diye Kürtler 'e kızıp, Öcalan 'ın arananlar listesindeki kardeşinin TRT 'ye çıkmasına ses etmemişti ama reform hareketleri dahilinde kürt açılımı tekrarlanırsa ne eder bilmem.

Dediğiniz gibi ayrılmadan dahi batıkken ayrılırsa ne olacağını bilir ama kararları kendisi mi alıyor acaba.

7. Youtuber lar videolarına daha geçtiğimiz aylarda "dolar neden yükseliyor" kapak resimleri atıyordu.

Şimdi "Dolar neden düşüyor ve nereye kadar düşebilir?" videoları atmaya başladı.

Nedenlerle iş yapılmaz...

Bu benim için olası dip indikatörlerinden biridir...
    “First of all, never play macho man with the market. Second, never overtrade.” – Paul Tudor Jones

8.  Alıntı Originally Posted by EGEDUK Yazıyı Oku
    Bence Turkiye dis politikasinda ciddi anlamda bir strateji degisikligi var (bknz: Oruc Reis, S-500 muzakereleri). Umarim hem kisa vadede hem de uzun vadede ulkemiz icin olumlu olur atilan bu adimlar

Sayfa 332/996 İlkİlk ... 232282322330331332333334342382432832 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •