Sayfa 334/806 İlkİlk ... 234284324332333334335336344384434 ... SonSon
Arama sonucu : 6446 madde; 2,665 - 2,672 arası.

Konu: TTRAK - Türk Traktör

1.  Alıntı Originally Posted by Kazançkapısı Yazıyı Oku
    https://i.hizliresim.com/XbB98D.jpg
    Traktörümüzün dolar bazlı son hali..30 doları görmüş ve halka arz fiyatına kadar gerilemiş dolar bazlı..herşey ortada yabancı boşuna almıyor...6 ay sonra tak 8,5-9 dolar yeterki işlerde hafif toparlama olsun ki olacak gibi görünüyor..
    çok güzel vede değerli bir paylaşım dostum..topik adına sana teşekür ediyorum...bu şirketin maliyetlerinin bir kısmı vede satışları dolar bazlı olduğu için fiyat olarak da dolar bazlı bakmakta fayda var...ki bana göre yabancılar da bu pencereden bakıyorlar olaya...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

2. yavaş yavaş elimi ayağımı diğer hisselerden çekip tamamen burada emekli olma isteği geliyor bana...takip ettiğim vede çıkma potansiyeli yüksek olan 5-6 hisse var...bu hisselerden bazıları kısa vadeli yükselme potansiyeli var ama orta ve uzunda bundan daha cazip hisse göremiyorum...en risksiz vede insanın kafasının rahat olacağı bir hissedir traktör..

uygun yerden al ..sonrada yıllarca tut...fiyat olarak hem yüksek çıkış potansiyeli olacak hem de vakti geldiğinde temetüsünü yiyeceksin...

yakın zamandaki planım da zaten buydu...alacağın temetü bile bir yıllık ekstra ihtiyaçlarını karşılar...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

3. sabır etmesini bilenlere ve gözü başka hisselerde olmayacak kişilere göre bir hisse traktör...bu güne kadar hep sabırlı olmayı denesem de açıkçası en fazla 3-5 ay dayanabilmişimdir...bazen de bir iki haftada fikrim değişebiliyor...yalnız ben alıyorsam bilinki bu hissenin çıkış potansiyeli vardır..artık nasip kime olur ve ne kadar olur bilemem...çoğu sefer benden sonra alanlar bile benden daha fazla kazanma imkanı yakalıyor..

4.  Alıntı Originally Posted by Kazançkapısı Yazıyı Oku
    teşekürler dostum...yalnız haberi olduğu gibi verirsen daha güzel olacak...malum ky bir linki bile tıklamaktan aciz....

Türk Traktör İş Makinaları Pazarında İddialı
    Yazar Kanal Finans - 18 Haziran 2019

Facebook Twitter Pinterest Linkedin Telegram

TürkTraktör, yüksek performanslı ve kullanıcı dostu iş makineleriyle, sektörde yaşanan daralmaya rağmen, yılın ilk 5 ayında hem gerçekleştirdiği toplu satışlar hem de pazara sunduğu yeni ürünlerle iddiasını göstermeye devam etti.

18 Haziran 2019 – TürkTraktör, Case ve New Holland markalı iş makinelerini başta inşaat, maden, altyapı, hafriyat, üretim ve tarım olmak üzere farklı alanlarda faaliyet gösteren işletmelere sunuyor.

2019 yılında da gerek ürünleri gerekse de müşteri odaklı hizmetleriyle, iş makinesi kullanıcıları tarafından en çok tercih edilen markalar arasında yer alan TürkTraktör, pazara girdiği 2013 yılından bu yana kazıcı-yükleyiciler, nokta dönüşlü mini yükleyiciler, mini ekskavatörler, teleskopik yükleyiciler, lastik tekerlekli yükleyiciler ve paletli ekskavatörlerden oluşan 6 farklı ürün grubu ile hizmet veriyor.

Konuyla ilgili yorumda bulunan İş Makineleri İş Birimi Grup Müdürü Boğaç Ertekin, “TürkTraktör 65 yıldır Türkiye’de tarımsal mekanizasyon ve tarım makineleri alanında akla gelen ilk markalardan biri. 2013 yılındaysa iş makinelerini operasyonumuza katarak iş alanlarımızda yeni bir sayfa daha açtık. O günden bu yana, gerek ürün gamımızı gerekse de satış sonrası hizmetlerimizi geliştirmek adına aralıksız çalışıyoruz. Üstün teknolojiyle donatılmış zengin ürün çeşitliliğimiz, makinelerimizin sağladığı yüksek performans ve düşük işletim maliyetleriyle; kullanıcıların verimliliği ve kârlılığını arttırmalarına yardımcı oluyoruz. Bu çalışmaların sonucunda, hem pazardaki etkinliğimizi güçlendirmeyi hem de tercih edilen firma olmayı başardık. Özellikle toplu satışlarda kazandığımız ivmenin, müşterilerimizin ürünlerimize ve satış sonrası servis ve bakım hizmetlerimize duyduğu güvenin en iyi kanıtı olduğunu düşünüyoruz†dedi.

Farklı sektörlerin filo alımlarındaki tercihi de TürkTraktör İş Makineleri

TürkTraktör iş makineleri, işletmeler tarafından zorlu saha koşullarında gösterdiği üstün performans, verimlilik artışı, satış sonrasında sağlanan servis hizmetleri, hızlı yedek parça temini ve yeni makine alımı yapmak isteyenler için kurguladığı cazip kampanyalarıyla tercih ediliyor.

Son 4 senede Türkiye’nin en büyük inşaat ve maden firmalarının önde gelen çözüm ortaklarından biri haline gelmeyi başaran şirket, büyük filo satışlarına imza atıyor ve pazardaki daralmaya rağmen satış ve satış sonrası hizmet kalitesiyle sektördeki konumunu güçlendiriyor.

TürkTraktör aynı zamanda iş makineleri alanında Türkiye’de 67 noktadaki yetkili servisleriyle de yaygın bir ağa sahip. Müşterilerine yakın olma politikası gereği yetkili servis ve yedek parça bayi ağının yayılımına yönelik yatırımlarını planlandığı şekilde yürüten şirket, satış sonrası ağını genişletmeye devam ediyor. Donanımlı servislerinde sunduğu satış sonrası hizmetlerine ek olarak; TürkTraktör çağrı merkeziyle de müşterilerin ihtiyaç ve taleplerine kapsamlı bir şekilde cevap verirken; ürünlerine duyduğu güvenin bir göstergesi olarak sektörde bir fark daha yaratarak kullanıcılarına 1 yıl sınırsız saat garanti sunuyor.

Omuz Omuza Uygulamasıyla Hızlı Destek

TürkTraktör, satış ekibinin müşteri taleplerine yönelik en doğru bilgileri hızlı, şeffaf ve güvenilir şekilde sunabilmek için Omuz Omuza uygulamasını devreye aldı. Bu uygulama ile ekipler müşterilerinin yanındayken ihtiyaç duyulan ürüne dair tüm sunumları yaparak ürüne ait teknik özellikler, görseller ve videoları da makine yanına gitmeden tablet üzerinden gösteriyorlar. Mevcut kullanıcıların da yorum yaptığı bu platform sayesinde şirket, basılı broşür ihtiyacını azaltarak çevresel fayda ve müşteri iletişimi için alternatif bir kanal sağlamış oluyor.

Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, İzmir AgroExpo 2019 Fuarı New Holland Standında

07.02.2019 – Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli çeşitli ülkelerin bakanları ve sektör temsilcileriyle birlikte İzmir AgroExpo 2019 Fuarı’na katılarak New Holland standında, yeni bahçe traktörü T580 B’nin lansmanını gerçekleştirdi.

Pakdemirli, tarımın geleceği için mekanizasyona verilen öneme dikkat çekti.

Türkiye’nin lider markası New Holland, İzmir AgroExpo 2019’daki standında konukları için yepyeni traktör modelleri, tarımsal ekipmanlar ve iş makinelerinin bir arada sunulduğu bir alan yarattı.

İzmir AgroExpo 2019 açılışında Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, yurtdışı ve yurtiçinden sektör temsilcileriyle birlikte standı ziyaret ederek, New Holland’ın yeni modeli ve bahçe segmentinin vazgeçilmezi olacak T580 B’nin lansmanını yaptı. Pakdemirli, tarımın geleceği için mekanizasyona verilen önemi vurguladı.

New Holland, ziyaretçilerini geniş ürün yelpazesinin yanı sıra indirim ve avantajlı kredi kampanyaları ile karşıladı. Bağ bahçe segmentinin tarımdaki ağırlığının %25 artması ile birlikte New Holland bu kategorideki gücüne güç katmaya yeni ve yenilenen serileriyledevam ediyor. İzmir AgroExpo’da bu serilerin en yeni modeli olan New Holland T580 B’nin tanıtımı yapıldı.

New Holland fuarda Gübre Serpme Makinaları, Pulluklar, Dal-Sap Parçalama Makinaları, Römorklar, Çayır Biçme Makineleri ve Şanzımanlı Ot Tırmıkları’nın olduğu farklı ekipman çeşitlerini de sergiliyor.

İzmir AgroExpo 2019’da New Holland, ‘cazip kampanyalarıyla’ yine ilgileri üzerine toplayacak

TürkTraktör Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Rehda Cem Akyüz, Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli ve sektör temsilcileriyle birlikte New Holland T580 B’nin tanıtımı fuarın en büyük standında yaparak, ’TürkTraktör olarak 65 yıldır Türk çiftçisi ve Türkiye ekonomisi için üretiyoruz. Bugün de burada bahçe segmentindeki traktörümüzü pazara sunmak için geldik. Tarım sektörü her geçen gün gelişiyor. Biz de sektörün lideri olarak, devamlı üretiyor ve en yeniyi sunmak için çalışıyoruz.’ dedi.

5. geçmiş zirvesi 30 dolar imiş...tl bazında 5,84*30=175 tl...acaba kaç yılda tekrardan dolar zirvesini görür ?? 3 yıl mı ?? 5 yıl mı ?? o yıllara kadar arada temetüsünü de verecek...güzel para bence...neyse dostlar ben herşeyin hayırlısını diliyorum...nasip ne olur bilemiyoruz...nasipten ötesi yok diyorum...

6. endeksimiz 120 binlerde iken ilk defa FED faiz artırmaya başladığında borsamız yavaş yavaş gerilemiş idi...FED faiz artırdıkça piyasadaki dolar vakum gibi çekilmiş ve dolayısı ile doların maliyeti de yükselerek şirketlerimiz dolar borçlarının fazla olmasından dolayı olumsuz etkilemeye başlamış idi...

işte bu aralar süreç tersine dönmek üzere...artık FED tekrardan faiz indirmeye başlıyor..buda dövizin tekrardan bollaşmasını sağlayacak..kısacası süreç tersine dönmeye başlıyor...buda borsa endeksimizin tekrardan çıkmasını sağlayacak..

bu yüzdendir ki s400 krizi devam etmesine rağmen endeksimiz şaşırtıcı şekilde çıkmaya devam ediyor..

7. endeks toparladıkça aşırı düşmüş traktörümüzün de motorlarını çalıştırmasını bekliyorum...sabır ile güzel şeyler olacak...herşey çok güzel olacak....

Sayfa 334/806 İlkİlk ... 234284324332333334335336344384434 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •