Sayfa 335/807 İlkİlk ... 235285325333334335336337345385435 ... SonSon
Arama sonucu : 6449 madde; 2,673 - 2,680 arası.

Konu: TTRAK - Türk Traktör

1. Morgan Stanley: Fed faizi sıfıra kadar indirebilir Morgan Stanley: Fed faizi sıfıra kadar indirebilir Morgan Stanley analistleri Fed'in 2020 baharına kadar faizleri sıfıra kadar indirebileceğini öngördü 18 Haziran 2019 Salı, 09:30 Güncelleme: 18 Haziran 2019 Salı, 09:31
    Morgan Stanley analistleri ABD ile Çin arasındaki ticaret ilişkiler daha da kötüleşir ve ABD ekonomisini resesyona girerse ABD Merkez Bankası'nın 2020'nin baharına kadar faizleri sıfıra kadar indirebileceğini öngördü.

Analistler böyle bir senaryoda S&P 500 Endeksi'nin 2.400 puana doğru geri çekileceğini, yani şu anki seviyeden yaklaşık % 17 düşeceğini, 10 yıllık tahvil faizinin de şu anki seviyelerden 33 baz puan düşerek bu yıl sonunda %1.75'e gerileyeceğini öngördü.

Reuters

https://www.bloomberght.com/morgan-s...ebilir-2225632
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

2. yukarıdaki bolembergin haberi fedin faizleri 2020 yılına kadar 0 a düşürebileceğini söylüyor...son bir kaç günlük yorumlarımda bende bu konuya değinmiştim...yani faiz indirme süreci başlıyor ve bu süreç ta 0 a kadar devam edecek görünüyor...buda dövizi tekrardan bollaştıracak..şirketlerimiz rahat bir nefes alacak..kredi muslukları tekrardan açılacak...çiftçi de tekrardan traktörünü alabilecek...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

3. Morgan Stanley: Fed faizi sıfıra kadar indirebilir Morgan Stanley: Fed faizi sıfıra kadar indirebilir Morgan Stanley analistleri Fed'in 2020 baharına kadar faizleri sıfıra kadar indirebileceğini öngördü

yani 9 ay içinde dolar yine bollaşacak....bu durum dolar borcu olan veya finansal baskı altında olan şirketlerimizi çok rahatlar...doların düşmesi ile para da bollaşacağından faizlerimiz düşer...faizlerimizin düşmesi ile de yastık altındaki döviz ve altınların bozdurularak yatırım araçlarına yönelmesi demek...benzer şekilde bankalardaki mevduatların da hesaplardan çıkarak yatırım araçlarına yönelmesi demek...

yatırım araçları da borsa ,emlak,taşıt gibi yerlere gitmesi demek...aşağı yukarı 9 ay içinde ttraktöründe ciddi anlamda toparlanmasını bekleyebiliriz..

4.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    Morgan Stanley: Fed faizi sıfıra kadar indirebilir Morgan Stanley: Fed faizi sıfıra kadar indirebilir Morgan Stanley analistleri Fed'in 2020 baharına kadar faizleri sıfıra kadar indirebileceğini öngördü

yani 9 ay içinde dolar yine bollaşacak....bu durum dolar borcu olan veya finansal baskı altında olan şirketlerimizi çok rahatlar...doların düşmesi ile para da bollaşacağından faizlerimiz düşer...faizlerimizin düşmesi ile de yastık altındaki döviz ve altınların bozdurularak yatırım araçlarına yönelmesi demek...benzer şekilde bankalardaki mevduatların da hesaplardan çıkarak yatırım araçlarına yönelmesi demek...

yatırım araçları da borsa ,emlak,taşıt gibi yerlere gitmesi demek...aşağı yukarı 9 ay içinde ttraktöründe ciddi anlamda toparlanmasını bekleyebiliriz..
    Keko ben senin patronun sende analist olsan kıçına tekmeyi vurmuştum. Ytd. Kesinlikle

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

5.  Alıntı Originally Posted by sertçetin Yazıyı Oku
    Keko ben senin patronun sende analist olsan kıçına tekmeyi vurmuştum. Ytd. Kesinlikle

böyle patrona böyle analist olur ancak...

6. arkadaşlar burada herkes kendi bilgi ve tecrübesini paylaşıyor...üstelik de kimse kimseden de bir ücret de talep etmiyor...burası ky ların yardımlaştıkları ve dayanışma içine girdikleri platformlardır...beğenmeyen ücretini de vererek kendine yatırım danışmanı tuttsun...

biz mükkemel miyiz ?? elbette değiliz..ancak bizim de bilgi ve tecrübemiz ancak bu kadardır...ha bir gün traktör 175 tl leri gördüğünde bize bir dua edebiliyorsanız seviniriz...başka da bir şey beklemiyoruz kimseden...

7.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    arkadaşlar burada herkes kendi bilgi ve tecrübesini paylaşıyor...üstelik de kimse kimseden de bir ücret de talep etmiyor...burası ky ların yardımlaştıkları ve dayanışma içine girdikleri platformlardır...beğenmeyen ücretini de vererek kendine yatırım danışmanı tuttsun...

biz mükkemel miyiz ?? elbette değiliz..ancak bizim de bilgi ve tecrübemiz ancak bu kadardır...ha bir gün traktör 175 tl leri gördüğünde bize bir dua edebiliyorsanız seviniriz...başka da bir şey beklemiyoruz kimseden...
    Şaka yapıyorum kardeşim keko.. sen kafana göre takıl. Ama fazla saçmalama..

8.  Alıntı Originally Posted by sertçetin Yazıyı Oku
    Şaka yapıyorum kardeşim keko.. sen kafana göre takıl. Ama fazla saçmalama..

ha öyle söyle dostum...çok yazanın çok hatası olur...arada bir biz de saçmalarsak bunu normal görün...önemli olan saçmaladığını fark edebilmektir...

Sayfa 335/807 İlkİlk ... 235285325333334335336337345385435 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •