Sayfa 335/503 İlkİlk ... 235285325333334335336337345385435 ... SonSon
Arama sonucu : 4023 madde; 2,673 - 2,680 arası.

Konu: RTALB - RTA Laboratuarları

1.  Alıntı Originally Posted by külyutar Yazıyı Oku
    7. Tavan da bir taban kuralı işletildi.

Belki realize, belki silkeleme,

Akşam üzeri anlarız
    Hem realize hem silkeleme tadında. Doldur& boşalt &doldur seansı yaşadık.

Atraksiyon fena idi. Aksiyone dolu bir seans idi

Borsadan anlamam fazla , batirimciyim desem daha doğru , çünkü yatırım konusunda da iyi değilim

Cümleten bereketli kazançlar dilerim

Bunca sene 60 civarında aldığı maki binbir zahmet ile bekleyen hissedarların tez zamanda kar yazmasını temenni ediyorum.
    L
    Eğer patron yatırım bankasi olma hayalim var diyorsa, mevcut yatırımları hissedarlarını mutlu edip referans olmalı

En doğru karar , çekilen eziyetlerin Tahsilatını yapmak olacaktır.

Tarlayı ekip sulayıp ilaçiayip gübre rttiktan SONRA hasadı almadan gitmek doğru değildir.

Hasad zamanı henüz gelmedi diye düşünüyorum
    yazdığım öngörüler sadece fikir alışverişi amaçlıdır. yatırım maksadı ile kullanmayınız...

2. Ekranı kapattım bugün 9.60 'a düşünce.
    Stresten uzak durmak gerekir

Aksi halde kurulan algıya yenik düşer idim

Yarın ne olur bilinmez.bekki bibtaban yer, belki bu tavan yapar

Ego ve Kibir yanlış karar aldırır. Para kaybetme korkusu, küçük kazançlara mahkum eder
    Kazanma hırsı ise batırır

Borsa da hiçbir şey güvenli değil. Her an bi haber düşer, endeks taban da olur tavanda olur. İhtiyaç olan yada bir alınan para ile yatırım yapılmaz

Son 1 aylık takas atan olursa sevinirim
    yazdığım öngörüler sadece fikir alışverişi amaçlıdır. yatırım maksadı ile kullanmayınız...

3. Külyutar kendi günlük defterin gibi kullanıyorsun burayı. Aslında hayli sıkıcı olmasına rağmen bazen tebessüm ettirmiyor değil 🙂 Fazlaca karışık, geriye dönük ne yazmıştım dersen anlamsız bir yığın yorumla karşılasırsın.

Gerçekçi olmak gerekirse borsa hayaller kurulacak biryer değil. Bu sevdaya düşmüşlere tez zamanda kurtulup klasik bir tasarruf yöntemi seçmelerini dilerim. Altın biriktir, TL biriktir, araba al, ev al valla en temizi bunlar. Borsa mutsuzluktur. Borsa i.neliktir 🙂 Tekniğini, pisliğini öğrenmeyenlere asla tavsiye etmemeli, bulaştırmamalı. Kökü bozuk. Borsa Risalesi -Abidin paşa -Hava Oyunları vallahi kökü bozuk, uğursuz 🪒

4. Şubat'tan beri en yüksek seviyede: Japonya’da günlük Covid-19 vaka sayısı 150 binin üzerinde

son haftalardaki artışta Covid-19'un hangi varyantının etkili olduğunun bilinmediğinin altını çizerek, "Bu artışın sebebi halihazırda bildiğimiz bir varyant da olabilir veya tamamen yeni bir varyant da olabilir." şeklinde konuştu.

Covid-19'un yeni varyantının çıkması durumunda eskilerinden daha güçlü ve etkili olacağını vurgulayan Ghebreyesus, "Bütün ülkeler hazırlıklı olmalı. Salgınla mücadele kapasitesini azaltan ülkeler büyük risk alıyorlar." uyarısında bulundu.

Ghebreyesus, "Hastaneler henüz dolu değilken şimdi bütün ülkeler için virüs takip, bağışıklık, iş gücü, tedarik ve dayanıklılık alanındaki boşlukları doldurma zamanıdır." açıklamasını yaptı.

Dsö

5. Ankara Şehir Hastanesi'nde vaka sayılarının düşmesiyle birlikte yoğun bakım ünitesi sayısı 10'dan 1'e düştü. Haziran ayı başında 1 olan 24 yataklı Covid-19 yoğun bakım alanı, son dönemde vakalardaki artış ile birlikte 2'ye yükseldi.

Uzmanı Prof. Dr. Hande Aydemir, hastalık belirtisini kendisinde gören kişilerin toplum içine mümkünse girmemeleri gerektiğini belirterek, "Mayıs aylarında hiç Covid-19 saptanmış hastamız yoktu. Ancak şu an hastanemizde yatan pek çok hastamızın PCR testleri pozitif çıkıyor' dedi.

DSÖ Avrupa Direktörü Dr. Hans Kluge, Covid-19'u insanların hafife almaması gereken "kötü ve potansiyel olarak ölümcül bir hastalık" olarak tanımladı.

Kluge, Omicron varyantının süper bulaşıcı varyantlarının kıta genelinde yeni hastalık dalgalarına yol açtığını ve tekrarlayan enfeksiyonların potansiyel olarak uzun Covid'e yol açabileceğini söyledi.

Kluge, "Artan vakalarla birlikte hastaneye yatışlarda da artış görüyoruz ve bu artış sonbahar ve kış aylarında daha da artacak" dedi.

6.  Alıntı Originally Posted by külyutar Yazıyı Oku
    Hem realize hem silkeleme tadında. Doldur& boşalt &doldur seansı yaşadık.

Atraksiyon fena idi. Aksiyone dolu bir seans idi

Borsadan anlamam fazla , batirimciyim desem daha doğru , çünkü yatırım konusunda da iyi değilim

Cümleten bereketli kazançlar dilerim

Bunca sene 60 civarında aldığı maki binbir zahmet ile bekleyen hissedarların tez zamanda kar yazmasını temenni ediyorum.
    L
    Eğer patron yatırım bankasi olma hayalim var diyorsa, mevcut yatırımları hissedarlarını mutlu edip referans olmalı

En doğru karar , çekilen eziyetlerin Tahsilatını yapmak olacaktır.

Tarlayı ekip sulayıp ilaçiayip gübre rttiktan SONRA hasadı almadan gitmek doğru değildir.

Hasad zamanı henüz gelmedi diye düşünüyorum
    Hasat zamanının gelmediğini söylemişsin üstat sence hasat zamani seviyesi yani hedef fiyat kac olabilir bi tahminin varmi

7. Şeker kaç gündür aldığını vermiş ve satış karşılanmış

Vatandaş ilk 5 de sonrasında 200 bin lit hisse satmış düşüş başlayınca panikleyerek

8.  Alıntı Originally Posted by duayolcusu1 Yazıyı Oku
    Hasat zamanının gelmediğini söylemişsin üstat sence hasat zamani seviyesi yani hedef fiyat kac olabilir bi tahminin varmi
    Üstad olsaydım söylerdim.

Gerçekten bilmiyorum satış yapılması gereken noktayı

Daha fabrika açılacak
    A1 kapital belki arz olacak
    Belki A1 life hissemizi yabancıya devrederiz
    Belki uluslararası bir ortağımız olur
    Belki enzim yapan bir laboratuvar oluruz
    Corona da yeni bir varyant var ve aşı çare olmadı, yeniden test kit satışı olabilir . Ve USD Euro kur nedeniyle Çin den daha ucuza satarız. Full ihracat belki de
    Genz 'i devrederuz belki
    Belki yeni bur fabrika kurma kararı alınır
    Geçmişten gelen 201 milyon lira kâr var, 25 milyon lirasını bedelsiz hisse olarak sermayeye ekledik. Peki ya kalan 175 milyon lira ne olacak?

Belki de yükseliş sadece spekülatif... Belki de tahta yine göçecek

Bu minval de özetlersek;

Binaileyh , yükseliş cihetinden değerlendirmeyi uygun buluyorum

Yani bilmiyorum .

Eski zirvesi 28 TL

10 milyon adet işlem yaptığı zaman netleşir hissenin yönü
    Son düzenleme : külyutar; 20-07-2022 saat: 21:38.

Sayfa 335/503 İlkİlk ... 235285325333334335336337345385435 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •