Sayfa 338/814 İlkİlk ... 238288328336337338339340348388438 ... SonSon
Arama sonucu : 6505 madde; 2,697 - 2,704 arası.

Konu: TRNSK - Transtürk Hold.

1.  Alıntı Originally Posted by airforce1 Yazıyı Oku
    Abi eslesmeyi çoğu kimse görmüyor burada da paylasilmazsa kimse bilmeyecek böylece çekme ihtimalleri kalmaz bence tam tersi hergun tavan yoklayarak ne kadar satışa mal yazılmış onu test ediyor istediği miktarlara ulaşınca kopar gider diye düşünüyorum şahsi fikirlerim olarak asla ytd

ASUS_Z002 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Katılıyorum pek paylaşmasam da ben artık eşleşmeleri hiç paylaşmayacağım, seans sonu vaktim olursa kapanış bilgilerini eyvallah ama eşleşme yok...

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2. Gün sonu

3. 7-13 aralık arası alan-satan dağılımı

4. Acun olayında tavan gitti simdi herşey normal gidiyor 58 bile gecirtmiyor.spk başvuru olmuş ortak olacak belki üst pazara gecicek.birde ismini degistirse marka gibi ne güzel olur

5. Sn mine hanım sen bizi bu durumdan kurtariyorsun ya allah yolunu açsın yalnız şunu unutma meyve veren ağaç taşlanir ve bu piyasa da mutlaka üstten alan da olacaktır biz konuşmasak bile onlar konuşacaktır önemli olan kimin konuştuğu değil ekseriyetle sizin nasıl yad edildiginizdir kulaklarınızı tıkayıp basarilarinizin devamını getirmeniz dileğiyle yolunuz açık olsun...

6.  Alıntı Originally Posted by airforce1 Yazıyı Oku
    Sn mine hanım sen bizi bu durumdan kurtariyorsun ya allah yolunu açsın yalnız şunu unutma meyve veren ağaç taşlanir ve bu piyasa da mutlaka üstten alan da olacaktır biz konuşmasak bile onlar konuşacaktır önemli olan kimin konuştuğu değil ekseriyetle sizin nasıl yad edildiginizdir kulaklarınızı tıkayıp basarilarinizin devamını getirmeniz dileğiyle yolunuz açık olsun...

Şu kadının tırnağı olamazlar helal olsun

SM-C7010 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. başvuru bugün yapıldığına göre 15 İŞ GÜNÜ sayarım adı tahsisli olduğuna göre beklediğimiz yere gelir.

8. Şimdi okudum daha diyecek birşey yok .son cümle ibretlik.

SM-C7010 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 338/814 İlkİlk ... 238288328336337338339340348388438 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •