Sayfa 338/527 İlkİlk ... 238288328336337338339340348388438 ... SonSon
Arama sonucu : 4216 madde; 2,697 - 2,704 arası.

Konu: EGGUB - Ege Gübre

1. Muhtemelen Nemport, ezeli rakip. Yeni alınan Ced raporunu da bunlar iptal ettirtti, ama 2006 yılındaki ced olumlu raporu iptal edilse de yapacak birsey yok, atı alan Üsküdar'ı geçmiş

PATRON yatırımcısıyla uğraşıyor,
    Kader-i ilahi de nemport uzerinden patronla uğraşıyor.
    Olan bu.

SM-G610F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Alıntı Originally Posted by MA01 Yazıyı Oku
    Muhtemelen Nemport, ezeli rakip. Yeni alınan Ced raporunu da bunlar iptal ettirtti, ama 2006 yılındaki ced olumlu raporu iptal edilse de yapacak birsey yok, atı alan Üsküdar'ı geçmiş
    Kendiler mega gemilerin limanıyız diyor.

Bize niye engel oluyor?

Siyaset varmıdır bunun ucunda?
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
    YERLİ MALI YURDUN MALI HERKES ONU KULLANMALI

4. dosya numarası yok...mahkeme adı yok...bu kadar ciddiyetsizler...

[email protected] ve [email protected]

bu adreslere mail atın...dosya numarası ve mahkeme adı isteyin...ben istedim...

5. 16 yil oncesine ait ced raporuna itiraz edilebiliyormu ki. zaman aşımı suresi yokmu bunun. normalde 10 yil degilmi zaman aşımı sınırı. mahkeme red eder bence

6. ced olumlu iptal edilse ne olur edilmese ne olur....şirket de çevre ve şehircilik bakanlığına dava açar sen izin verdin diye....limanı mı sökecekler hayret ya...ne saçma iş yahu....limanı ve vinçleri bir yerine monte etsin XXXXX denen deyyus...

Alıntı Originally Posted by miper Yazıyı Oku
    ced olumlu iptal edilse ne olur edilmese ne olur....şirket de çevre ve şehircilik bakanlığına dava açar sen izin verdin diye....limanı mı sökecekler hayret ya...ne saçma iş yahu....limanı ve vinçleri bir yerine monte etsin XXXXX denen deyyus...
    Hisse fiyatına etki etmek.YTD.

Karar lehte çıkarsa karşı dava açılmalı ve tüm ortaklarca tazminat talep edilmeli karşı taraftan.
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
    YERLİ MALI YURDUN MALI HERKES ONU KULLANMALI

8. boyle birsey buldum

Sayfa 338/527 İlkİlk ... 238288328336337338339340348388438 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •