Sayfa 338/865 İlkİlk ... 238288328336337338339340348388438838 ... SonSon
Arama sonucu : 6919 madde; 2,697 - 2,704 arası.

Konu: BANVT - Banvit

1. karel beklentiyi satın alıyor ,bilançosu iyi de gelse kötü de gelse realizasyon olacağından düşüşler olacaktır...ama banvit önceden çıkmadığı için bence öyle bir risk yoktur...hiç ihtimal vermememe rağmen bilanço kötü gelirse zaten bekleniyordu ki çıkış yapmıyordu denilecekten satış yapılmayacak...ama iyi gelirse o zaman da biraz da süpriz olacağından çok güzel çıkacak...

hisse günlerdir çok yavaş ilerlediğinden bazıları sattı gibi...sıkılanlara diyecek bir şeyimiz yok...sonuçta isteyen bekler isteyen de çıkar..

bu arada gerel de bu gün biraz da sert düştü..bu tür düşüşlerden sonra genelikle çıkış yapıyordu o yüzden de o hissede yarın ilk etapta çıkış yapmasını bekliyorum...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

2.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    karel beklentiyi satın alıyor ,bilançosu iyi de gelse kötü de gelse realizasyon olacağından düşüşler olacaktır...ama banvit önceden çıkmadığı için bence öyle bir risk yoktur...hiç ihtimal vermememe rağmen bilanço kötü gelirse zaten bekleniyordu ki çıkış yapmıyordu denilecekten satış yapılmayacak...ama iyi gelirse o zaman da biraz da süpriz olacağından çok güzel çıkacak...

hisse günlerdir çok yavaş ilerlediğinden bazıları sattı gibi...sıkılanlara diyecek bir şeyimiz yok...sonuçta isteyen bekler isteyen de çıkar..

bu arada gerel de bu gün biraz da sert düştü..bu tür düşüşlerden sonra genelikle çıkış yapıyordu o yüzden de o hissede yarın ilk etapta çıkış yapmasını bekliyorum...
    İlk defa seni tbrk ediyorum.... Son cirpinislar

3. nasıl bir kumpasa geldik 21,5 a düştü maliyet ancak al al para kalmadı

4.  Alıntı Originally Posted by m_tech Yazıyı Oku
    nasıl bir kumpasa geldik 21,5 a düştü maliyet ancak al al para kalmadı

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5.  Alıntı Originally Posted by m_tech Yazıyı Oku
    nasıl bir kumpasa geldik 21,5 a düştü maliyet ancak al al para kalmadı
    Vallahi bende bu gün 21.4 ten bir miktar satıp, tümosana girdim çıktım, ordan iki üç kuruş alıp tekrardan 21.16 dan yerine koydum. Hepimizin durumu aynı. Ama burada daha önceki düşüşte olduğu gibi 21 desteği güncelliğini tekrar test etti. Sabrı çok fazla zorluyor ama sonu güzel olacak, keko ‘ num dediği gibi bilanço kötüde gelse iyide gelse çıkış yapacak. Biri yavaş olur biri agresif olur tek fark bu. Bilançoya tepki vermezse endekse tepki vermek zorunda artık, çok geri kaldı. Ama ben bilhassaki bugünkü hareketi tamamen beklentilerimizinde üzerinde gerçekleşmesi yüksek bir bilanço geleceğine bağlıyorum. Eğer kötü bir bilanço gelecek olsa idi biz iki haftadır veya ondan önce çoktaaaaann 21 i kırıp 19 larda bağırıyor olurduk. Bu hususu syncelik gayet güzel anlatmıştı bilanço öncesi hareketler diye bir paylaşımında. Tabiki bunlar şahsi kanaattir. Asla YTD.

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. haftalıkta trend dibine kadar cekilme olabilir.şu an bir problem gözükmüyor,trendin bozulması için 20,70 altında kapanışlar lazım...
    aslında buralar alım için en güzel seviyeler...karlılığına güveniyorsanız rahat olun,ben bugün alıma geçtim...trendi bozmadığı sürece benim için ucuz...

Yıllık Hisse Yarışmamızda dereceye girenler belli oldu.
    kim kaçıncı olmuş bakmak isteyenler buyursunlar
    dereceye girenleri de tebrike bekleriz
    http://www.hisse.net/topluluk/showth...39#post1634139
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

8. Üretim yetmiyor satışlar karsilanmiyor
    Yeni kumesler araniyor
    Ihracat sürekli artıyor
    Muhabbete bakın
    bilanço kötü gelebilirmis miş...
    Siz herhalde eski banvitte kaldiniz
    Hadi oradan hadi oradan😁.YTD

Sayfa 338/865 İlkİlk ... 238288328336337338339340348388438838 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız