Sayfa 34/118 İlkİlk ... 2432333435364484 ... SonSon
Arama sonucu : 937 madde; 265 - 272 arası.

Konu: EGCYH Egeli & Co Yatırım Holding

1.  Alıntı Originally Posted by Mesgulum Yazıyı Oku
    Temmuzda genel kurul sıcak sıcak güzel olur
    Kendinisi katılırmı bence zor.
    Egcyo 1 temmuzda b gurubuna gecirsinler
    Aralikdaki mahkeme zaten tiriska

Geriye ne kaliyor sabir

Herkese sevgiler
    maşAllah diyelim !!
    Ases kardesim nerde

Unutmayin karsimizdaki borsa istanbuldaki en insafsiz patronudur...

O zaman masallah diyelim

Ases ve yigit kardesler Sevgiler herkese sabirlar ...

2. Bu arada yarın 30 haziran 6 ay kapaniş bir sonraki bilanco birclar sifir eglyo %20 lik bir deger artisi ile kapatacak gibi
    Pazartesi egcyo b grubu olur
    Egcyo ve egcyh genel kurul tarihleri belli olur

Geriye ne kaliyor gozu doymak bilmiyen patronun insafi
    Herkese hayirli cumalar

3. mesgulum artık egcyh i takip etmekten bıktım 20 gündür egcyh nin kaç lira olduğuna bile bakmadım sadece arada bir burada yazan var mı biye kontrol ediyorum zaten yakında da mecburiyetten hisseleri satacağım allahım herkese gönlüne göre versin

Biz burada herşeyin hayırlısını ve sabır diliyoruz. Ben aylardır Elif hanımla diyalog içindeyim, kötü mü yaptık yani? Ne yapalım? Sesimizi çıkarmayalım mı? Bist 65-70 bin den 100 bine gelirken ne hisseler kaçtı? İkiye, üçe, beşe katlayan hisseler oldu. Milletin birikimi değer kazanırken egeli grubu yatırımcılarının birikimleri her geçen gün battı. Bazı arkadaşlar dahil 2 yılı aşkın yıkılmadık, ayaktayız. Egcyo' da 0.30 , eglyo da 0,46 ve egcyh de 0,14 gördük. Pes etmedik, etkilenmedik, sabrettik. Arada sattık, alttan geri aldık vs. Hakkımızı sonuna kadar almadan da vazgeçmeyeceğiz. 2017 ikinci yarısı ve 2018'e umutluyum. Allah'tan ümit kesilmez. Sabır diliyorum dostlara...
    **Hayatta en pahalı şey tecrübedir. Çünkü kazanmak için kaybetmek gerekir.

5. En güzel haber tüm gün müzayedeye açılması olur bürüt takastan kurtulmak olur mesgulumunbdediği gibi haftaya böyle bir olasilik olabilirmi.... yarın bakalım ne olacak bir tavan daha yaparmı acaba 😅 0.18 de 1.4 milyon lot bekliyordu bu hareketten sonra tekrar 0.16 seviyesine gelme surprizi ile karsilasmayiz umarim. Ve son 10 ayda sadece 1 kez 0.18 görmüş ve 10 aydır 0.16 dan işlem görüyorduk.eğer herşey yolunda giderse güzel şeyler olabilir ama bürüt takastan çıkmak harika olur.

Burada felaket tellallığı yaparak ta insanların vebalini almayın bence.
    zaten bu bu hisselere yatırım yapanlar her türlü riski almıştır da. Temennimiz somut gelişmelerin olması ve hisselerin ilgi görerek kayıplarını telafi etmesidir.
    Son düzenleme : ^^YİGİT BARAN^^; 29-06-2017 saat: 23:18.

Alıntı Originally Posted by ceneee Yazıyı Oku
    En güzel haber tüm gün müzayedeye açılması olur bürüt takastan kurtulmak olur mesgulumunbdediği gibi haftaya böyle bir olasilik olabilirmi.... yarın bakalım ne olacak bir tavan daha yaparmı acaba �� 0.18 de 1.4 milyon lot bekliyordu bu hareketten sonra tekrar 0.16 seviyesine gelme surprizi ile karsilasmayiz umarim. Ve son 10 ayda sadece 1 kez 0.18 görmüş ve 10 aydır 0.16 dan işlem görüyorduk.eğer herşey yolunda giderse güzel şeyler olabilir ama bürüt takastan çıkmak harika olur.

Yakın izleme pazarı( gözaltı )n dan çıkması demek istediniz. Bununla ilgili bir başvuru olmuştu. Şu mahkeme olayları nedeniyle Borsa İstanbul kabul etmemişti. Bir sürpriz olur mu bilinmez ama eglyo faaliyet değişikliği başvurusu yapmıştı. Bilançoyu da düzeltti sayılır, mahkemeler de lehine gidiyor, bakalım izleyip göreceğiz.

8.  Alıntı Originally Posted by ^^YİGİT BARAN^^ Yazıyı Oku
    Burada felaket tellallığı yaparak ta insanların vebalini almayın bence.
    zaten bu bu hisselere yatırım yapanlar her türlü riski almıştır da. Temennimiz somut gelişmelerin olması ve hisselerin ilgi görerek kayıplarımı telafi etmesidir.
    Yiğit kardeş darılmaca yok felaket tellallığı Yok ama her şey güzel oh ne ala güzel deyipte işin aslını bilmeyenleri de yanıltıp girdiği güne küfrettirme ye gerek Yok asıl vebal o olsa gerek ben işte girdiğim güne küfredenler denim nerden bulaştık diye ama gel gör o gün köşelerine allayıp pullayıp uçacak kaçacak hatta limit fiyat yazanlar oldu hani nerde şirket batmanın kıyısıda(ben daha kötü diyorum neyse)eeee Noldu biz girdik iflas ettik allama pulllamalar suya yazıldı kusura kalma kardeş keşke bu dalllamaya az da olsa güvenim kalsaydı da sana katılmış olsaydım

Sent from my iPhone using hisse.net mobile app

Sayfa 34/118 İlkİlk ... 2432333435364484 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •