Sayfa 340/1001 İlkİlk ... 240290330338339340341342350390440840 ... SonSon
Arama sonucu : 8001 madde; 2,713 - 2,720 arası.

Konu: Viop-XX

1. Pala sonraki vadeye tasimaya devam ediyor. Böyle devam ederse Ağustos ayında da düşüş olasılığı az. 300 - 500 puana long aç kapa şeklinde hareket etmek lazım.

2.  Alıntı Originally Posted by borsa1978 Yazıyı Oku
    Pala sonraki vadeye tasimaya devam ediyor. Böyle devam ederse Ağustos ayında da düşüş olasılığı az. 300 - 500 puana long aç kapa şeklinde hareket etmek lazım.
    2 gündür 300-500 puana oynuyorum... sürekli bekleyerek hata yapmışım.. trade yapma imkanı olan, becerebilen parayı kazanıyor

3. Bu pala Ali Kundulli filmindeki maymun şefik gibi beyin nakli yaptırmış kendinden. Herkesi ayrı ayrı yerde temizliyor.

4.  Alıntı Originally Posted by Karax Yazıyı Oku
    Isterse 200 bine gitsin. Nasıl olsa aldığımız hisse gitmiyor. Tspor tatgida bim migros rysas dardanel gibi hissesi olan sevinsin.
    Dardanel bende bir miktar var. (2011 ve 2016 da aldığım)

Alıntı Originally Posted by Pscyokinesis Yazıyı Oku
    Bugün bir arkadaş geldi vakalar olduğundan çok daha fazla açıklanıyor insanlar çok gevşemesin diye dedi
    hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Arkadaşınıza katılıp üstüne arttırıyorum. Enflasyonuda olduğundan yüksek açıklıyorlar millet gevşemesin diye

6. Bizim arkadaşta ekonomi kötü algılamasın diye vakaları düşük açıklanıyor diyor... bilemedim şimdi

7. Kritik işlemler sabah ilk saatte oluyor, ondan sonra vatandaş şansım tutsun diye dua ediyor, herif akşam üstü gelip kimin kazanıp kimin kaybettiğine karar veriyor gibi.

Smart Money Indicatör Bloomberg Terminalinde yayınlanıyormuş.

Sürekli sabah artıp sonra düşüyor, vatandaş sabah şansını deniyor tutturamayınca akşam satıyor..
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

8.  Alıntı Originally Posted by Egeli Yazıyı Oku
    Arkadaşınıza katılıp üstüne arttırıyorum. Enflasyonuda olduğundan yüksek açıklıyorlar millet gevşemesin diye
    Bi arkadaş dolar kurunun da aynı durumda olduğunu söyledi . Gizli kalması kaydı ile; gerçek kur değerinin 1.93 olduğunu söyledi ama dış güçler üstümüze gelmesin diye dillendirilmiyor dedi. Bir de dolar 1.93 olsa tüm dünya bizdeki doları alır bize dolar kalmaz diye gerçek değeri göstermiyorlarmış.

SM-G965F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfa 340/1001 İlkİlk ... 240290330338339340341342350390440840 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •