Sayfa 341/1001 İlkİlk ... 241291331339340341342343351391441841 ... SonSon
Arama sonucu : 8003 madde; 2,721 - 2,728 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade - III

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Gurbet
    Gönderi
    9,075
    Blog Entries
    3
    Arkadaşlar fikir beyan edin.

Gelecek hafta sonu da sokağa çıkma yasağı gelir mi sizce. ?

2.  Alıntı Originally Posted by DeliKAN Yazıyı Oku
    Arkadaşlar fikir beyan edin.

Gelecek hafta sonu da sokağa çıkma yasağı gelir mi sizce. ?
    Bence korktu iktidar. Süleyman soylu bile topu Rte.ye attı.CB talimatı ile bu kararı aldık dedi.
    Deneme yaptılar tutmadı.Sanmıyorum tekrar hafta sonu için aynı kararı alsınlar.

Duhul
    Feb 2019
    İkamet
    Emmiden hakiki yalanlar
    Gönderi
    7,825
     Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Ben pazartesi ise gideceğim ve hasta olduğunu bilmediğim bir çok kişiyle karşı karşıya olacağım bu yüzden .. Bu lanet virus zaten temas istiyordu temasın kralını yaptık ..

Neyse sabahı ettik cidden yorgundum ama bu olanları aklim almadi uyuyamadım .. Umarım empati yapmayı umarım yanlışa yanlış dogruya doğru demeyi öğrenebiliriz ..

Not : son yazışmaları bu hassas donemden dolayı sileceğim , bilginiz olsun ..
    Üstad kendine iyi bak.
    Elimizden geleni yapacağız.
    Sonrası zaten bizim elimizde değil.
    Selamlar. Burada yazmış olduğum bilgi, yorum ve düşünceler tavsiye ve yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Webster üstad nerede diye sormayın, işte burada: https://www.hisse.net/topluluk/showthread.php?t=45203

4. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Gurbet
    Gönderi
    9,075
    Blog Entries
    3
     Alıntı Originally Posted by Berk Dogan Yazıyı Oku
    Bence korktu iktidar. Süleyman soylu bile topu Rte.ye attı.CB talimatı ile bu kararı aldık dedi.
    Deneme yaptılar tutmadı.Sanmıyorum tekrar hafta sonu için aynı kararı alsınlar.
    Belki de ilk panik atlatıldı, insanlar hafta içinde tedariğini görmüştür diye yeniden aynı uygulama yapılabilir.

Bu düşüncede olan bir çok kesim, hafta içi daha fazla alış veriş yapma eğiliminde olabilir.

Hatta bu hafta içinde gıda şirketlerinin performansına bakmak lazım. Bir fikir verebilir.

6. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.

7. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.

İçişleri Bakanlığı da yasağı geç açıklamakla eleştirildi. Habertürk'ten Muharrem Sarıkaya'nın konuya ilişkin sorularını yanıtlayan Bakan Soylu şöyle konuştu:

“Yasak kararını açıklayan ülkelerin hangi saatte aldıklarını hatırlıyor musunuz? Tecrübe önümüzde, erken saatte açıklasaydık, bazı ülkelerde gördüğümüz, izlediğimiz gibi marketlere akın olsaydı daha mı iyi olacaktı? Yağmalarcasına marketlerden tuvalet kâğıtlarına, gıda malzemelerine nasıl hücum edildiğini bir hatırlayın. Böyle bir ortam çok daha mı iyi olurdu, yoksa daha mı kötü olurdu?”

Bakan Soylu ayrıca önceki gece yarısı 1-1,5 saat içinde marketlere akın eden insan sayısının da öyle abartılacak boyutta olmadığını belirtti.

Soylu “Bunu tespit edebiliyoruz, 250 bin kadar insan hareketi görüldü, o da kısa sürede durdu” diye konuştu.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Sayfa 341/1001 İlkİlk ... 241291331339340341342343351391441841 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •