Sayfa 341/1001 İlkİlk ... 241291331339340341342343351391441841 ... SonSon
Arama sonucu : 8001 madde; 2,721 - 2,728 arası.

Konu: Viop-XX

1.  Alıntı Originally Posted by Egeli Yazıyı Oku
    Arkadaşınıza katılıp üstüne arttırıyorum. Enflasyonuda olduğundan yüksek açıklıyorlar millet gevşemesin diye
    İki akrabası devlette doktor hiç hasta yok demişler ondan ötürü diyor

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by vampirhuta Yazıyı Oku
    Bi arkadaş dolar kurunun da aynı durumda olduğunu söyledi . Gizli kalması kaydı ile; gerçek kur değerinin 1.93 olduğunu söyledi ama dış güçler üstümüze gelmesin diye dillendirilmiyor dedi. Bir de dolar 1.93 olsa tüm dünya bizdeki doları alır bize dolar kalmaz diye gerçek değeri göstermiyorlarmış.

SM-G965F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Diyeiim ki öyle bu şekilde bile cari açık verirken. 1,93 olduğunda dışarıya iğne ucu bile satamazsin. Tarım da kısmen kendi kendine yeteriz. Geri kalan a dan Z ye ithal ediyoruz. Buna rağmen cebinde beş kuruş dolar yok. Swaplari çıkın eksideyiz. Bu duş güçler sendromundan kurtulun artık. Birazda ceviz fındık yiyin. Beyin çalıştırir.

3. SWAP IMF vs haber yok. Bir miktar gevşeyecek gibi endeks.

Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

4.  Alıntı Originally Posted by Pscyokinesis Yazıyı Oku
    İki akrabası devlette doktor hiç hasta yok demişler ondan ötürü diyor .

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    şimdi hastane personeli geldi..manisa berbat durumda ..alaşehirden otobüa otobüa vakka geliyormuş..soma hastanesi kilit..ki orada medencilerden dolayı hepsi zaten akciger sorunu yaşıyor...benim bulundugum ilçe de hastane dolmak üzereymiş yogun bakım..dünde benim süt aldıgım sütçüm pozitif çıkmış...istanbul ve izmirde yogun bakım ünitelir haifilemiş vaziyette..belki ondan bahsediyordur..ama taşra çok kötü durumda...şöyle düşün normal şartarda 150 bin nufuslu bi yerde 300 yataklı hastane yeni yapıldı..birde özel hastane var..başka yok normalde yeterli..yogun bakımda taş çatlasa 30-40 yatak vardır...istanbulda hastane sayısı çok..üniversite hastaneleri vs özel hastaneler ..yatak sayısı fazla olmasından yırttı...ama taşra öyle degil..çogu yerde sadece bir tane devlet hastanesi var..ne özel nede üniversite hastanesi var..

5.  Alıntı Originally Posted by Ayasofya 2005 Yazıyı Oku
    Diyeiim ki öyle bu şekilde bile cari açık verirken. 1,93 olduğunda dışarıya iğne ucu bile satamazsin. Tarım da kısmen kendi kendine yeteriz. Geri kalan a dan Z ye ithal ediyoruz. Buna rağmen cebinde beş kuruş dolar yok. Swaplari çıkın eksideyiz. Bu duş güçler sendromundan kurtulun artık. Birazda ceviz fındık yiyin. Beyin çalıştırir.
    Ciddiye alan birinin çıkacağına ihtimal vermemiştim ama demek ki beklenti büyük

Alıntı Originally Posted by vampirhuta Yazıyı Oku
    Bi arkadaş dolar kurunun da aynı durumda olduğunu söyledi . Gizli kalması kaydı ile; gerçek kur değerinin 1.93 olduğunu söyledi ama dış güçler üstümüze gelmesin diye dillendirilmiyor dedi. Bir de dolar 1.93 olsa tüm dünya bizdeki doları alır bize dolar kalmaz diye gerçek değeri göstermiyorlarmış.

Vallahamı

aslında bizim endekste 2.5 milyonda millete 109.930 diye gösteriyorlar

Dıj güjler görüpte kıskanmasın diye

7. Haftalık görünümde sıkışma daha net görülüyor.

Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

Alıntı Originally Posted by ariston Yazıyı Oku
    Haftalık görünümde sıkışma daha net görülüyor.

Vayyy

Ariston usta

Bunları görünce aklıma fx zamanında rsi cci stocastich bolinger vs bir doldururdum ekranı rakamları göremezdim

Ne günlerdi beee

24 saat uyuma bilmezdik

Enayilikten başka bir şey değildi yaptığımız

Sayfa 341/1001 İlkİlk ... 241291331339340341342343351391441841 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •