Sayfa 342/1527 İlkİlk ... 2422923323403413423433443523924428421342 ... SonSon
Arama sonucu : 12209 madde; 2,729 - 2,736 arası.

Konu: Ortaya Karışık

1.  Alıntı Originally Posted by denizkiraz42 Yazıyı Oku
    momentum demek fiyat farkı demek yani belirlediğiz periyota göre % olarak ne kadar yukardasınız demek
    ben momentumu 14 belirledim. Grafikteki momentum14 değeri 131,19dur. Yani, 14 gün öncesine göre %31,19 yukardasınız demektir.
    PGSUS tarigi boyunca bu momentum seviyesine kaç kez ulaşmıştır grafiğe bakarak söyleniz... sadece 1 kez 2013 de birde bu sene.
    YANİ????BU RALLİ BAŞKA RALLİ!!!!!!

Yani ralliy baslangici mi bu? gerci ipekten kardan zarara gecince temkinliyim artik merinin 38 hedefini kisada gösterirlermi bilemedim...ancak gözüm yine kozalarda olacak ayin 15inden sonra alim icin.hayirlisi

M.K.A.

2. PGSUS DA ÇANAK KATLAMA 65 TL

3.  Alıntı Originally Posted by kochak Yazıyı Oku
    yani ralliy baslangici mi bu? Gerci ipekten kardan zarara gecince temkinliyim artik merinin 38 hedefini kisada gösterirlermi bilemedim...ancak gözüm yine kozalarda olacak ayin 15inden sonra alim icin.hayirlisi

m.k.a.
    2019 pgsus petkm kozalaklar
    bunlardan para kazanılmaz bence para yapılır. Ben kozalakları ülkede aksi bir durum olmazsa taşıdığım malı kızım için ömürlük taşıyacam. Sadece kredili malım var onu çıkacam sonrasına dokunmayacam zaten trade edebilene günde iyi paralar bırakan hisse

4.  Alıntı Originally Posted by denizkiraz42 Yazıyı Oku
    2019 pgsus petkm kozalaklar
    bunlardan para kazanılmaz bence para yapılır. Ben kozalakları ülkede aksi bir durum olmazsa taşıdığım malı kızım için ömürlük taşıyacam. Sadece kredili malım var onu çıkacam sonrasına dokunmayacam zaten trade edebilene günde iyi paralar bırakan hisse
    Hocam rica etsem pstdc nin teknik görünümünü paylasabilirmisiniz

5. Abi benim dmsas

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

6. Ortaya Karışık

Alıntı Originally Posted by denizkiraz42 Yazıyı Oku
    PETKM TRADE EDENLER
    HEM RSI DA HEM DE MOMENTUM N.U. VAR
    Beklenen grafikilk fırsatta satıp destek yapılacak noktadan tekrar atlarız.

Bu arada rsi 68 lerde çok da dinlenmeye gerek yok gibi geldi. Söylediğin gibi bir iki günlük çekilme yeterli gibi hocam
    Sent from my iPhone

7.  Alıntı Originally Posted by loruhlano Yazıyı Oku
    İstatistikler öyle diyor, ben değil, benim tahminleri zaten öteliyor...2-3-4 gün..falan....

Türkiyede Kozalakların en yoğun izlendiği topik burası....başka varsa da ben bilmiyorum..Twitter falan hariç...Hisselerin tepesindekiler buranın nabzını çok güzel ölçüyorlar...aksini düşünen, yanılır...
    Zaten kozalaklarda düşündüğüm kadar yabancı çıkmadı cuma üzerine aldılar. Sanırım bir şeyler olacak bunlarda kısa vadede

Sent from my iPhone

8. http://i.hizliresim.com/gr9J0O.jpg

Hisse,17 aydır belli bir bantta hareket ediyor.
    6.04-6.15 üzerinde aylık kapanışlarda,üst banta geçer.
    Gördüğüm çanak formasyonu katlama hedefi 11'ler...

YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR.

Sayfa 342/1527 İlkİlk ... 2422923323403413423433443523924428421342 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •