Sayfa 346/520 İlkİlk ... 246296336344345346347348356396446 ... SonSon
Arama sonucu : 4158 madde; 2,761 - 2,768 arası.

Konu: OZGYO - Özderici GMYO

1. Borsada iki ana kural var bir mali durumu sağlam ve temettü ödeyen şirketler tercih edilir. Bunun haricinde manipülasyona yada sicili bozuk bir grubun işlem yaptığı şirketlerde bir gülersin üç ağlarsın GYO içinde algyo var şirketin kasası dolar dolu kuruş borcu yok çuvalla kar ediyor pd değeri 0,40 ama süründürüyor. Borsa bu

Lenovo K33a48 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Günaydın millet.....
    NE ELBİSELER GÖRDÜM,İÇİNDE İNSAN YOK ; NE İNSANLAR GÖRDÜM,ÜSTÜNDE ELBİSE YOK...

3. galip bu malı kervana yüklemiş takasları yanlış degerlendirmediysem yandaşları ile birlikte sil süpür yapmış belli idi yorumlar hep yanlış yorumdu satmamış açık yapmış diye yorumladım açık demek galip için önüne gelene gidene satmak degil ortaklara pay etmek

Şu anki eşleşme

SM-C7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

5.  Alıntı Originally Posted by batık Yazıyı Oku
    Günaydın millet.....
    Günaydın dostum bugün de inşaallah iyiolur

6.  Alıntı Originally Posted by batık Yazıyı Oku
    Günaydın millet.....
    günaydın takasları yanlış degerlendirmiyorum degilmi metro 54 filan selamlar

7. Takasta iş bankasının aldıgı metro ve deniz e virman olmuş gibi...bu nasıl takas sn batık...

SM-G900F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by koreli0627 Yazıyı Oku
    günaydın takasları yanlış degerlendirmiyorum degilmi metro 54 filan selamlar
    değişme yok.aynen...öyle görünüyor..anlamadığım dün de demiştim 25 milyon pazartesi günü adam sattı,halen ,aynı görünüyor.hem satıp hem de başka yerden virmanla yerine mi koyuyor....ne galip miş ya,adam hep koyuyor...

Sayfa 346/520 İlkİlk ... 246296336344345346347348356396446 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •