Sayfa 348/913 İlkİlk ... 248298338346347348349350358398448848 ... SonSon
Arama sonucu : 7300 madde; 2,777 - 2,784 arası.

Konu: KUTPO - Kütahya Porselen

1.  Alıntı Originally Posted by bawer Yazıyı Oku
    Mevcut stoklar ve de ertelenmiş gelirlerine bakıldığında ilk çeyrek iyi gelir.
    Kısa vadeli ertelenmiş gelirler 40m (gelecek aylara ait gelirler ve alınan avansar)
    Stoklar 129 milyon, geçen sene 93m
    Finansal rapor sayfa 26-27 de
    Biraz daha sıkkın bakalım.
    Üstad, biz satacağımız hedefi koyduk. Oraya gelmeden satmak yok.

2. Bu hafta 6.20 üstü kapanışlar görürsek önü açılır diye düşünüyorum.
    Bu ve buna benzer birçok iyi hisse maalesef henüz hiçbirşeyi fiyatlayamadılar.
    Borsaya biraz para girse ilk bunlara girer diye umut ediyorum.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

3.  Alıntı Originally Posted by bawer Yazıyı Oku
    Mevcut stoklar ve de ertelenmiş gelirlerine bakıldığında ilk çeyrek iyi gelir.
    Kısa vadeli ertelenmiş gelirler 40m (gelecek aylara ait gelirler ve alınan avansar)
    Stoklar 129 milyon, geçen sene 93m
    Finansal rapor sayfa 26-27 de
    Biraz daha sıkkın bakalım.
    Bu yüzden tam pozisyondayım,gör beni diye bağırıyor.Emeklilik fonları handikap olsa da 1.çeyrek hatta 2. çeyrek sonuçları beklenmeli.

4. Prensesin kış uykusundan kalkmasını bekliyoruz, beyaz atı onu bekliyor ama hiç de niyeti yok gibi.
    Dönen reklamlaın hatrına en azından bir kıpraşması lazımdı, boşuna mı o kadar para veriliyor.
    Endeks de kararsız olunca işine geliyor.

5. Ekrana bakmaya bile deymez.

6. Hissede yaşam belirtisi yok, ilk çeyrek bilançolara kadar en iyisi izlemeyi de bırakmak.

7. arkadaşlar aranızda avukat ya da bu işleri bilen avukat tanıdığı olan varmı? bu iş böyle olmayacak çünkü. aneltelekomda ky avukat tutup mahkemeye vermiş bizde verelim. başka çözümü yok. asuzu da böyleydi savcılığa suç duyurusu yapmışlardı hissede hisse çıkmasın diye manipülatif baskı var diye sonra eski bölünmüş fiyatı ile 4 ten 64 e kadar çıktı ki yıllardır zarar eden şirket. glyho yıllardır zarar ediyor 1 lerden 5 e çıktı. şimdi silvercılar da mahkemeye veriyormuş. bizde organize olursak bu hırsızları tespit ettirelim.
    bu her sene kar açıklıyor son verilere göre
    F/K Oranı 7,45
    Piyasa Değ. / Defter Değ. 0,85
    borsamızın ortaolama fk sı 10 , ortalama pd/dd 2 . her açıdan 2 kat ucuz fiyatlanıyor.
    mahkeme bilirkişi tayin edecektir. kar eden ve borsa ortalamalarının altında fiyatlanan bir hisse. otokar olsa anlarım.
    otokarın
    F/K Oranı 27,88
    Piyasa Değ. / Defter Değ. 9,78
    oranları bunlar.
    ayrıca vergi dairesine sunulan bilançoda genel yönetim giderleri ve satış pazarlama giderleri 104 milyondu, spk ya sunulan konsolide bilançoda 96 milyona düşmüş. bu normal mi? mali müşavir varmı acaba ? ikisi nasıl farklılık gösteriri? bence şirketi ve bağımsız denetim şirketi içinde dilekçe verelim. hem bu 2 si arasında farklılık var hemde aşırı fazla. kronta baktım adamlar rusya amerika ihracat reklam işleri var bu 2 kalem gider 12 milyon civarı, egeseramike baktım 50 milyon civarı.
    yani birlik olup mahkemeye vermezsek sömürülmeye evam ederiz, burada ağlaşıp sızlamakla olmuyor. burnuzuzn ve 069 u da şahit yazdıralım. onlar inatla bu hisse çıkmaz diyorlar, içerden olma ihtimalleri var , birşeyler biliyor olabilirler.
    özelden mesajlaşalım. başka türlü yıllarca beklettirir gibime geliyor. tek çözüm mahkeme ve adalet.
    yıllardır zarar eden şirketler asuzxu glyho koşa koşa çıkıyor bu hisse her sene kar açıklıyor borsa değerleri ortalamaların çok çok altında, bir yerlerde kesin bi sıkıntı var.
    yatırım tavsiyesi olamaz.

8.  Alıntı Originally Posted by sensitive Yazıyı Oku
    arkadaşlar aranızda avukat ya da bu işleri bilen avukat tanıdığı olan varmı? bu iş böyle olmayacak çünkü. aneltelekomda ky avukat tutup mahkemeye vermiş bizde verelim. başka çözümü yok. asuzu da böyleydi savcılığa suç duyurusu yapmışlardı hissede hisse çıkmasın diye manipülatif baskı var diye sonra eski bölünmüş fiyatı ile 4 ten 64 e kadar çıktı ki yıllardır zarar eden şirket. glyho yıllardır zarar ediyor 1 lerden 5 e çıktı. şimdi silvercılar da mahkemeye veriyormuş. bizde organize olursak bu hırsızları tespit ettirelim.
    bu her sene kar açıklıyor son verilere göre
    F/K Oranı7,45
    Piyasa Değ. / Defter Değ.0,85
    borsamızın ortaolama fk sı 10 , ortalama pd/dd 2 . her açıdan 2 kat ucuz fiyatlanıyor.
    mahkeme bilirkişi tayin edecektir. kar eden ve borsa ortalamalarının altında fiyatlanan bir hisse. otokar olsa anlarım.
    otokarın
    F/K Oranı27,88
    Piyasa Değ. / Defter Değ.9,78
    oranları bunlar.
    ayrıca vergi dairesine sunulan bilançoda genel yönetim giderleri ve satış pazarlama giderleri 104 milyondu, spk ya sunulan konsolide bilançoda 96 milyona düşmüş. bu normal mi? mali müşavir varmı acaba ? ikisi nasıl farklılık gösteriri? bence şirketi ve bağımsız denetim şirketi içinde dilekçe verelim. hem bu 2 si arasında farklılık var hemde aşırı fazla. kronta baktım adamlar rusya amerika ihracat reklam işleri var bu 2 kalem gider 12 milyon civarı, egeseramike baktım 50 milyon civarı.
    yani birlik olup mahkemeye vermezsek sömürülmeye evam ederiz, burada ağlaşıp sızlamakla olmuyor. burnuzuzn ve 069 u da şahit yazdıralım. onlar inatla bu hisse çıkmaz diyorlar, içerden olma ihtimalleri var , birşeyler biliyor olabilirler.
    özelden mesajlaşalım. başka türlü yıllarca beklettirir gibime geliyor. tek çözüm mahkeme ve adalet.
    yıllardır zarar eden şirketler asuzxu glyho koşa koşa çıkıyor bu hisse her sene kar açıklıyor borsa değerleri ortalamaların çok çok altında, bir yerlerde kesin bi sıkıntı var.
    yatırım tavsiyesi olamaz.
    Bak güzel insan.
    Bu hisse 7.20 de iken burada şakşak cı tayfasını görüp bu hisse 6 TL yi görecek diyen kişi benimdir ve bu rakamı neden yazdığımı da bir grafik atarak belirttim.
    Benim ne şirket içinden nede herhangi bir yerden bilgi almışlığım yok.
    Ayrıca hissenin ucuz olduğunu ancak takas analizlerinde kayda değer bir veriye rastlamadığım için şu an bir çıkış emareside teknik olarak dahi gormemekteyim. Ancak sen beni direk olarak istersen düşüncelerine cevap olsun diye mahkemeye verebilirsin. Lakin ben bir kaç analiz yapıp burada paylaştığım için ve dahi insanlar mağdur olmasın diye uyarı da bulunduğum için suçlanacak isem bununda kanunlar huzurunda hesabını verir alnımın akıyla o mahkemeden de çıkarım. Lakin bu yaptığın şahsıma hakarettir bilesin.
    Son düzenleme : Uzun burun; 20-03-2018 saat: 15:52. Sebep: Konu

Sayfa 348/913 İlkİlk ... 248298338346347348349350358398448848 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •