Sayfa 348/861 İlkİlk ... 248298338346347348349350358398448848 ... SonSon
Arama sonucu : 6881 madde; 2,777 - 2,784 arası.

Konu: BANVT - Banvit

1. sayın gerçekhisseci ,sayın wurddf ,sayın balıkadam ve sayın beşiroğlu,sayın meta06 ve sayın mterdemli yoldaşlarım bu güne kadar hep sizinle yoldaşlık yaptık...acaba sizin bu topikte yazıp yazmamam konusundaki düşünceleriniz nedir ?? sizden bir kişi dahi yazma derse artık yazmam...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

2. bu hareketi yapiyor olabilir.

SM-A710F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    sayın gerçekhisseci ,sayın wurddf ,sayın balıkadam ve sayın beşiroğlu,sayın meta06 ve sayın mterdemli yoldaşlarım bu güne kadar hep sizinle yoldaşlık yaptık...acaba sizin bu topikte yazıp yazmamam konusundaki düşünceleriniz nedir ?? sizden bir kişi dahi yazma derse artık yazmam...
    Hocam lütfen bu topik kimsenin değil
    Her türlü farklı görüş zarar değil kar getirir
    Yazmanız için hissenizin olmasına gerek yok
    Sonuçta herkes kendi aklıyla hareket eder.
    Sizin al demenizle alırsam komik olur😁
    Lütfen yazmaya devam.YTD

4. iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5.  Alıntı Originally Posted by gercekhisseci Yazıyı Oku
    Sayın ortak bir iki haftaya açıklanır
    2 çeyrekte neredeydiniz hissemiz
    Bilanço açıklandıginda 13 kusurdu
    Öncesindeki hareket satış ile alakaliydi
    Hiç bir hareket olmadi 1-2 hafta 106 karda😁
    Demekki banvitte beklenenin aksine
    ters hareketler olabiliyor.YTD
    2 ceyrekte beklenti daha fiyatlanmamisti dogrudur biloncidan sonrada gitti.3.ceyrekte o olay olmadi..

6.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    yeni üye olmuşsun ve ilk yazdığın yorum da burada yazma olmuş...kusura bakma seni dikkate alamam...ben asıl bu topikte yoldaş olduğumuz diğer arkadaşların fikrine önem veriyorum...
    sacmalayorsun 3 aydir yazarim am tek tuk.gorebilen varsa gorursun.ya sen isine bak seni ben galeye almam.1 gunde degisen adami ne okuyayim.ben gircegim hisseleri bilirim.isine bak konuyu kapatlim.

7. 15 gun yazmis yoldasim diyor.banviti 6 liradan beri alir satarim.

8.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    sayın gerçekhisseci ,sayın wurddf ,sayın balıkadam ve sayın beşiroğlu,sayın meta06 ve sayın mterdemli yoldaşlarım bu güne kadar hep sizinle yoldaşlık yaptık...acaba sizin bu topikte yazıp yazmamam konusundaki düşünceleriniz nedir ?? sizden bir kişi dahi yazma derse artık yazmam...
    Arkadaşlar bir hisse sayfasında yazmak için o hisseye sahip olmak gerektiği ile ilgili bir kural varsa ben bilmiyorım. Zaman zaman benim de sattığım-tuttuğum oluyor ama bir yazılana veya soruya cevap vermek adına yazabiliyoruz. Önemli olan yanlış bilgi verilmemesi, insanların yanlış yönlendirilmesi, al-sat tavsiyesinde bulunulmamasıdır. Hepimiz yetişkin insanız aldığımızdan-sattığımızdan satmadığımızdan sorumluyuz. Burada fikir alışverişinde bulunuyoruz. Kırmayalım birbirimizi.

Keko sende sembolik olarak al biraz banvit hissesi öyle yaz

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Ben söylediklerimden sorumluyum, anladıklarınızdan değil.
    Stefan Zweig

Sayfa 348/861 İlkİlk ... 248298338346347348349350358398448848 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •