Sayfa 348/398 İlkİlk ... 248298338346347348349350358 ... SonSon
Arama sonucu : 3184 madde; 2,777 - 2,784 arası.

Konu: BRYAT - Borusan Yatırım ve Pazarlama

1.  Alıntı Originally Posted by mercek2 Yazıyı Oku
    yok be dostum bu eşege 4 lük yük agır mı geldi nedir oraya gidince yük agır taşıyamıyor sanırım yıkılıp kalıyor biraz daha beslemek gerekecek keratayı poltk de aynı seviyelerden 4 lüge gitti keyfini sürüyor
    ahanda gene sözümün arkasındayım ekürüsü brsan tavan oldu bu sefer 4 lügü zorlayacak galiba dedim ama nirde 4 lüge bir dokundu sanki elektirik yüklemişler gibi bir kaçışı vardı seyrettim durdum biraz daha besi gerekiyor ne zaman 4 lükde 2-3 gün kalır ben de bundan sonra buralardan aşagı inmem der yoksa bu dokunuşlar nafile gayretler yük agır geliyor sıpacıgımıza biraz daha palazlansın bakalım o zaman keyfimize.
    kurt kuzuyu kaptıgı yeri dokuz defa dolaşırmış
    ben binemeyecegim eşege ot vermem bu biline

2.  Alıntı Originally Posted by mercek2 Yazıyı Oku
    ahanda gene sözümün arkasındayım ekürüsü brsan tavan oldu bu sefer 4 lügü zorlayacak galiba dedim ama nirde 4 lüge bir dokundu sanki elektirik yüklemişler gibi bir kaçışı vardı seyrettim durdum biraz daha besi gerekiyor ne zaman 4 lükde 2-3 gün kalır ben de bundan sonra buralardan aşagı inmem der yoksa bu dokunuşlar nafile gayretler yük agır geliyor sıpacıgımıza biraz daha palazlansın bakalım o zaman keyfimize.
    Asıl film brsan da olsun bryat da olsun bundan sonra başlıyor normal şartlarda enteresan şeyler olacaktır 3,beş ay sabreden bu filmi keyifle izler sanırım. (yatırım tavsiyesi değildir zarar edebilirsiniz)ytd.

3.  Alıntı Originally Posted by tablet Yazıyı Oku
    Asıl film brsan da olsun bryat da olsun bundan sonra başlıyor normal şartlarda enteresan şeyler olacaktır 3,beş ay sabreden bu filmi keyifle izler sanırım. (yatırım tavsiyesi değildir zarar edebilirsiniz)ytd.
    gene 4 lük elektirige çarptık 1007 ye dokunup kaçtı kerata habire zorluyor tahtacı 4 lüke kazık çakmam diye daha ne kadar sıkacak ve kaçacak bekleyip görecegiz hınzırı.

4. sanırım o gün bu gün olacak gibi köroglunun atı gibişaha kalkacak mı bakalım bu sefer yokuşa vurdu besisini yapmış kerata şimdilik 1013 lerdeyiz seans sonu karanlık odaya kadar besiye devam ama en az 3-4 gün buralarda palazlanmalı

5. aylık logaritmik grafik için kanalın üst band direnç değeri 1107..bu değer üstünde yukarı yönde hareketler hızlanabilir.

6. Güzel bi gündü karanlık odaya tavan ile girdik fakat satış ile 6.70 kapattık agresif bir kapanış oldu yarın için bir göz dağı mı fake mi anlayacağız ne demişler
    Yarın ola hayrola
    Ytd

7.  Alıntı Originally Posted by eliot Yazıyı Oku
    Güzel bi gündü karanlık odaya tavan ile girdik fakat satış ile 6.70 kapattık agresif bir kapanış oldu yarın için bir göz dağı mı fake mi anlayacağız ne demişler
    Yarın ola hayrola
    Ytd
    Dünkü demekki fake miş
    Yinede güzel bi gündü

8. dün 1224
    bu gün 1220
    takıldık direnç yaptı
    kapanışa 2 saat daha var ama bakalım
    ytd

Sayfa 348/398 İlkİlk ... 248298338346347348349350358 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri