Sayfa 35/984 İlkİlk ... 2533343536374585135535 ... SonSon
Arama sonucu : 7869 madde; 273 - 280 arası.

Konu: OTKAR - Otokar

1.  Alıntı Originally Posted by mzffr Yazıyı Oku
    Milletin kime oy vereceğini nereden biliyorunuz? Yoksa kime oy verirse versin sonuç belli mi?
    Komiksin . Sonuç bana göre belli. Sana göre de belli galiba . Bakarız 25 inde .

Sent from my iPhone using hisse.net mobile app
    Yatırım tavsiyesi değildir.

2.  Alıntı Originally Posted by polatalemdar Yazıyı Oku

Sonucu o da biliyor da seçimden sonra bahane uretecekler ya şimdiden yerini yapıyor. Çok da ciddiye alınacak bir tip değil, kendisini asuzu dan bilirim, ikiyuzludur, insanların yüzüne sayın der, arkasından çete der. Çok bilmiş mühendis edası ile eline göre yorum yapar, geçen yıl Otokar 130 dan ovmeye başladıginda burada cevap yazdım, milleti kandırma dedim ama yazılarımı sildirdi. Dedim ya boş bir adam. ☺

SM-N9000Q cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Karakterinizi değil,
    Paranızı kaybedin.

Alıntı Originally Posted by polatalemdar Yazıyı Oku

Bakarız kardeş!

4.  Alıntı Originally Posted by mzffr Yazıyı Oku
    Bakarız kardeş!
    Kafanı kumdan cikarabilirsen bakarsın.

Karakterinizi değil,
    Paranızı kaybedin.

5. Bir de bu ikiyüzlü de beni görmeme durumu var. Kafa kumda olduğu için.

Karakterinizi değil,
    Paranızı kaybedin.

6.  Alıntı Originally Posted by Engineer34 Yazıyı Oku
    Varsın hayrını görsün. Yine diyorum BMC de bu tankı yapacak kapasite yok. Yaparsa Rheinmetalla yapar ondanda bir haber yok Almanlar izin verdimi o bile belli değil. Almanlar olmadan ve Alman hükümeti taahhüt vermeden bir kaç ayda bir bu toplantılardan yaparlar ancak.
    Hala akıllarda kalan sorular var.
    Mustafa Koç, Erdoğan ile milli tank projesini konuşuyor ve ertesi sabah ölüyor.
    Komplo teorisi kurmak istemem ama milli bir projeye yaklaşım gösterdiği için birileri tarafından öldürülme iddiaları ortaya atıldı.
    İlginç gelebilir tank ihalesinin BMC'ye verilmesinden sonra piyasadaki düşüş aniden ivme kazandı.
    Otkar'ın gelecek 5-6 yılı düşündüğümüzde uygun yerlerde olacağını ve Koç grubunun bir şekilde farklı arayışlara gireceğini düşünüyorum.

7. stock kardes ben bu teorıyı bu topıkte yazdıgım zaman dalga gecenler oldu....guzel bır noktayı tespıt etmıssınız....belkıde rahmetlı mustafa kocu tamda bu yuzden olmus olablır...dede vehbı bın yasında oldu...baba rahmı yuz yasında hala hayatta galıba...torun 5o yasında ne hıkmetse kalpten gıttı....allahın takdırı ama ınsan huylanmıyor degıl...aynı hafta gıttı rahmetlı...

8. Biz ulusal 30 dan çıktık değilmi??

Sayfa 35/984 İlkİlk ... 2533343536374585135535 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •