Sayfa 35/131 İlkİlk ... 2533343536374585 ... SonSon
Arama sonucu : 1046 madde; 273 - 280 arası.

Konu: AGHOL - AG Anadolu Grubu HOLDİNG A.Ş.

1. Ooooooo

Çoook acemiyim
    Sorun soruşturunuz
    YTD

Sent from my iPhone using Tapatalk

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Soooome-where o-ver the raaaain-boooow
    Gönderi
    4,384
    Su anda hisse 24,48 lira.
    1 Dolar = 7.81 lira.
    Yani 1 hisse su anda 3.14 dolar ediyor.

Eski defterleri kurcaladim da biraz...
    Nisan 2014`te ayiptir soylemesi 18,44`ten mal almisim. Dolar 2.14 lira imis o zaman. Hisse 8,62 dolar
    Nereden nereye....

Mayis 2013 de hissenin USD zirveleri imis. Hisse 27.34 lira. Dolar 1.85 lira. Hisse 17.78 dolar

Yatirim tavsiyesi degildir. Nasil yatirdiklarinin gercek belgesidir.
    Son düzenleme : Depeche Mode; 16-12-2020 saat: 17:07.

3.  Alıntı Originally Posted by Depeche Mode Yazıyı Oku
    1 Dolar = 7.81 lira.

Nisan 2014`te ayiptir soylemesi 18,44`ten mal almisim. Dolar 2.14 lira imis o zaman. Hisse 8,62 dolar
    Nereden nereye....

Azizim, teknoloji ilerledi. Artık böyle hesapları yapmak anlık dolar bazlı kaç para ya da tarihsel olarak dolar bazlı ne idi ne olduyu görmek için mühendis olmaya gerenk yonk. He mühendis olursun o sana başka kazanımlar sağlar o ayrı konu.

Şu link ile dolar bazlı grafiği ve anlık fiyatı (15dk gecikmeli) görebilirsin:
    https://tr.tradingview.com/symbols/s...HOL/FX:USDTRY/

Grafiğin sol alt köşesindeki zaman ayarlarından "Tümü"nü seçersen uzun vadeli dolar bazlı grafik oluşur.

Not: AGHOL dışında bir hissenin de dolar bazlı tarihsel grafiğini görmek için url'deki AGHOL yerine hisse kodunun yazılması yeterlidir.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Gönderi
    4,384
    tesekkurler
    biz bir hayli geri kalmisiz

5.  Alıntı Originally Posted by Depeche Mode Yazıyı Oku
    1 Dolar = 7.81 lira.

Nereden nereye....

Mayis 2013 de hissenin USD zirveleri imis. Hisse 27.34 lira. Dolar 1.85 lira. Hisse 17.78 dolar

Sn.Depeche Mode 2013 senesinin zirvesi sadece Yazıcılar Holding iken zirvesi...Ocak 2018 'de Aghol olduktan sonra3 şirket birleştirdi...Bunlar da cabası olmalı.......Yatırım Tavsiyesi Değildir...

6.  Alıntı Originally Posted by Depeche Mode Yazıyı Oku
    tesekkurler
    biz bir hayli geri kalmisiz
    Dönemin Sanayi ve Teknoloji Bakanlını'na gazeteci soruyor: Efendim neden her konuda batının çok gerisinde kalıyoruz?
    Bakan durur mu yapıştırır cevabı: Biz geride kalmıyoruz, onlar çok hızlı ilerliyor.

Alıntı Originally Posted by roark Yazıyı Oku
    Sn.Depeche Mode 2013 senesinin zirvesi sadece Yazıcılar Holding iken zirvesi...Ocak 2018 'de Aghol olduktan sonra3 şirket birleştirdi...Bunlar da cabası olmalı.......Yatırım Tavsiyesi Değildir...
    Birleşme ile hisse sayısı arttı ama bununla beraber şirketlerdeki pay oranları arttı vs. Kişisel fikrim birleşmenin "sadeleşme" dışında bir faydası/zararı olduğunu düşünmüyorum.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Gönderi
    4,384
    Istanbuldaki Hotel Les Ottomans bugün 430 milyon TL`ye satildi. Yani 56 milyon dolara.

https://www.sozcu.com.tr/2020/emlak/...-oldu-6171753/

Demek ki borc azaltmak icin demirbas satilmasi cok iyi bir fikirmis ve iyi ki bu satislar gerceklesmis.
    Efes Merter 270 milyon TL`ye ucuza gitti (Aralik 2019, 1USD= 5,81 => 46.5 milyon dolar)...Migros bedavaya dükkanlari satiyor diyenlere gelsin...
    Son düzenleme : Depeche Mode; 17-12-2020 saat: 18:12.

8.  Alıntı Originally Posted by Depeche Mode Yazıyı Oku
    Madem araplara Mc Donalds satisi sulandi
    bari sekil A`daki gibi halka arz etsinler

https://www.dunya.com/finans/haberle...-haberi-603648
    mc doland satışının neden sulandığını düşünüyorsunuz.benim anladığım satış bitmiş, sadece kapanış ertelenmiş.yani rekabet kurumu onaylamış.adamda restoranlar açılana kadar zaman kazanmış, bunu kullanıyor.zaten kağıtta onun için prim yaptı.ha bende cüzzi bi miktar var, ben aefes ciyim o ayrı.biz gitmeden siz gidemezsiniz o ayrı. osmanlıda da önden öncüler giderdi, arkadan ordu

Sayfa 35/131 İlkİlk ... 2533343536374585 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •