Sayfa 350/595 İlkİlk ... 250300340348349350351352360400450 ... SonSon
Arama sonucu : 4756 madde; 2,793 - 2,800 arası.

Konu: BTCIM - Batı Çimento

1. işlem hacmi artıyor bırakma niyetleri yok gibi ytd

2. bu kadar aldıktan sonra artık tavan kitlemesi lazım ytd

3. 1.50 den 2.35 görmüş tavan olmamış ve çok yüksek bir hacim var, uyanmak lazım.Birilerinin malı taşıması lazım değil mi...Biz çok taşıdık biraz da taze kuvvet taşısın.Nacizane düşüncem bugün malı kitlediler elinde tuz ile koşanlara.

Sesli düşünüyorum yatırım tavsiyesi değildir.

4. bu günün Takaslarını atabilecek arkadaş varmı teşekürler.

5.  Alıntı Originally Posted by Vesper Yazıyı Oku
    1.50 den 2.35 görmüş tavan olmamış ve çok yüksek bir hacim var, uyanmak lazım.Birilerinin malı taşıması lazım değil mi...Biz çok taşıdık biraz da taze kuvvet taşısın.Nacizane düşüncem bugün malı kitlediler elinde tuz ile koşanlara.

Sesli düşünüyorum yatırım tavsiyesi değildir.
    Sn Vesper'in düşüncesini, grafik aynen teyit ediyor, diye yorumluyorum.

6.  Alıntı Originally Posted by izmirli_hoca Yazıyı Oku
    Sn Vesper'in düşüncesini, grafik aynen teyit ediyor, diye yorumluyorum.

Bi defolup gitseniz şu hisseden süper olacak. Elinde 50k ve altı ky olan millete seslenişim şudur, malınıza mümkün mertebe sahip çıkın hojdalara ve yaltakçılarına kulak asmayın. Doldura doldura mis gibi gidiyor. Şirkete format atılmıyor yeniden sıfır kutusunda yazılım ile beraber şekilleniyor. Kalan bundan sonra pişman olmaz. Hala 1/7 fiyatına kaçırılmayacak bir fırsat var. En fazla 1,5 sene daha sıkın dişinizi

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye/İstanbul
    Gönderi
    3,487
    En azından bir adım atılıyor . borçlar finansallari etkilediğinden çözüm üretmek için sokeyi satmak istemeleri gayet olumlu bu günkü hacim biraz mal dağıtma gibi duruyor.onuda haftaya fiyatlamada görürüz bol şanslar.
    Hiç bir şey göründüğü gibi değildir...

8.  Alıntı Originally Posted by whiningman Yazıyı Oku
    Bi defolup gitseniz şu hisseden süper olacak. Elinde 50k ve altı ky olan millete seslenişim şudur, malınıza mümkün mertebe sahip çıkın hojdalara ve yaltakçılarına kulak asmayın. Doldura doldura mis gibi gidiyor. Şirkete format atılmıyor yeniden sıfır kutusunda yazılım ile beraber şekilleniyor. Kalan bundan sonra pişman olmaz. Hala 1/7 fiyatına kaçırılmayacak bir fırsat var. En fazla 1,5 sene daha sıkın dişinizi
    Hocam ky olmuş ölmüş eşek. Bu Dakikadan gayrı değil hodja kurttan bile Korkmaz bence.

Sayfa 350/595 İlkİlk ... 250300340348349350351352360400450 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •